Преди 5 дни усетих бебчето си ,но .......

  • 1 465
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 105
СПКОЙНО, МАЛКО Е И ЗАТОВА НЕ ГО УСЕЩАШ НЕПРЕКЪСНАТО. АКО СИ ПРИТЕСНЕНА ИДИ НА ЛЕКАР, НО МИСЛЯ ЧЕ ВСИЧКО Е НАРЕД. ЛЕКА БРЕМЕННОСТ!

# 16
здравеите на всички бъдещи мами!аз съм в 17 седмица и все още не усещам моето бебче,а вече така ми се иска.пиша за прав път във форума,но няма да е за последен newsm44 newsm44 newsm44

# 17
  • Мнения: 49
аз усетих беб4ето едва преди седмица.на мен също ми е втора бременност,парвата беше савсем скоро , както се вижда от ленти4ките.не се тревожи вси4ко е нормално,даже ми се струва рано за теб, но винаги има различия.
леко бременеене....   bouquet

# 18
  • Spain
  • Мнения: 3 750
 имах дни в които я 4уствах през цялото време .. имаше дни в които нямаше ни едно по4икване .. като цяло зависи и от беб4ето .ГЕри беше спокоино и добро  бебенце и не ме тормозеше много Simple Smile  така 4е   - спокоиствието муе майката .. колкото си по нервна ти .. толкова е по нервно и бебето

# 19
 И според мен е много рано Thinking
  Аз моето/второ/бебче т.е.бебка, я усетих в 18 седмица;
    Споко! Всичко ще е наред Peace

# 20
  • Мнения: 35 967
не се тревожи - за втората бременност между първото и второто усещане имах 3 седмици - и аз се бях доста стреснала, но нямаше проблем

# 21
  • Мнения: 13 809
Спокойно мила. Не се съмнявам, че си усетила бебето, това не може да се сбърка с нищо ...
Не е рано въобще даже , за мен е трета бременност и аз моят мъник го усетих някъде 14-15  седмица - всичко зависи от конструкцията на майката и чувствителността й. За сега ще усещаш движенията по рядко , както казват всички . Не мога да ти кажа да не се притесняваш защото е нормално да се притесняваш. Аз също изпадах в паника на няколко пъти и тичах при лекарката да ми направи една бърза ехография .
Леко бременеене.

# 22
  • Мнения: 684
...всичко зависи от конструкцията на майката и чувствителността й. За сега ще усещаш движенията по рядко , както казват всички ...
newsm10
И аз със скромния си опит стигам до извода, че всичко е индивидуално и че някои жени са по-чувствителни, някой - по-малко. Както и някои бебета са по-активни, други - по-малко. Аз бебка я усетих веднъж в 16 г.с., но ме убедиха, че е много рано. Е, да ама след 2-3 седмици като почнах да я усещам по-често, съм сигурна, че онова си беше бебка! Нищо, че беше само веднъж и после 2 седмици нищо не усещах.
P.s. За червата - и тях си ги чувствам редовно и гарантирам, че става въпрос за съвсем различно нещо.  Laughing 

# 23
  • Мнения: 942
...всичко зависи от конструкцията на майката и чувствителността й. За сега ще усещаш движенията по рядко , както казват всички ...
newsm10
И аз със скромния си опит стигам до извода, че всичко е индивидуално и че някои жени са по-чувствителни, някой - по-малко. Както и някои бебета са по-активни, други - по-малко. Аз бебка я усетих веднъж в 16 г.с., но ме убедиха, че е много рано. Е, да ама след 2-3 седмици като почнах да я усещам по-често, съм сигурна, че онова си беше бебка! Нищо, че беше само веднъж и после 2 седмици нищо не усещах.
P.s. За червата - и тях си ги чувствам редовно и гарантирам, че става въпрос за съвсем различно нещо.  Laughing 
Peace

# 24
Здравейте момичета,
Тъй като, както споделих с Вас, се бях притеснила малко, бебчето ми усети това и снощи реши да отдели на мама около 10-15 минутки от скъпоценното си мреме. Отново го почувствах! newsm44

Желая на всички Ви много хубав ден! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 545
Завиждам ти (благородно)! Толкова е хубаво, когато започнеш да го усещаш... Ох, изби ме на спомени...

# 26
  • Мнения: 1 733
И аз мисля, че е нормално. Не можеш да усещаш все още всички движения на бебето - засега то има прекалено много място да се движи, но накрая, като му стане тясно, няма да ти даде секунда спокойствие Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт