за мамите от Пловдив 4

  • 10 433
  • 286
  •   1
Отговори
# 105
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ами май не съм много добра щото много бързо ме хвана  newsm78 !
Та и без това съм разконспирирана мога само да призова всички мамчета да се поразмърдат и ако измислят нещо потходящо за стикери да го споделят, нещо което може да размекне сърцата и ужасно много ви харесва сега е момента организирам съревнование най-доброто ще е нашия призив , а аз ще ви черпя кафе  Wink  bouquet

 Party Party Party
айде,ще надничам и аз за идеи при вас Mr. Green

Решихте ли за кой дом ще отидат парите Simple Smile

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Момичета току що "шпионирах "   Twisted Evil в темата за коледния базар на софииските мами и открих нещо интередно, ще залепят стикери на продуктите които продават нещо от рода на "Усмивката на лицето на едно дете " или нещо подобно или "това което си купувате помага за една усмивка" или нещо такова не е много трудно за изпълнение може би лазарен принтер и хартия която се залепва, на малки стикери, какво мислите или лентичките на Джони по някакъв начин?

Невенче hahahaшпион такъв #2gunfire
такива стикери ще има и при вас ,само още не сме ги направили.Текста ще е еднакъв само дето може да се наложи вие да си ги напечатате Crazy

аааааааа,как се вмъкна в темата newsm78 Twisted Evil

lavender - няма проблем със стикерите, аз ще ги напечатам, само да уточним какъв е текста.

# 107
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592

Решихте ли за кой дом ще отидат парите Simple Smile

Вчера говорих с дома в Асеновград, а по-малките дрехи ще са за дома в Зелениково, но пари не сме събрали този път newsm78 или аз не знам нещо Embarassed

Сега да ви споделя и още нещо.
На срещата-акция в неделя една от майките сподели за семейство от нашия квартал, които живеят доста трудно. Само бащата работи, а имат кака на 16год.  и бебенце на 11 мес. Вчера като им се е обадила въпросната майка е разбрала, че бащата влиза в болница... По този повод ще отделим от събраните дрехи и обувки и ще посетим това семейство. От предходния път имаме малко събрани пари и мислим да им купим хранителни продукти. Ако някой има възможност да се включи с нещо да пише тук. Памперси също са необходими. Детенцето е едричко, значи големи трябва да са памперсите. Ако нещо друго се сетите питайте.

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 08:45 от Джони

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
  Момичета, здравейте отново Simple Smile Моля ви ако някоя от вас има камера организирайте няколко "ръце", за да имаме време да съберем материал и да го монтирам на компа! Трябват ми няколко кадъра от по 10 секунди.
  Поздрави!
  За протокола - не съм Сладка Хапка, а Хапка (бирена) Simple Smile
Аз имам камера , имам и фотоапарат , въпросът е да се организираме на едно място с материалите . По принцип имахме такава идея да се събираме всяка неделя и да работим заедно , а и готовите неща да се описват и да се съхраняват на едно място.Така че може да започнем още тази седмица . Мястото е осигурено / апартамента на баба ми  / , само кажете кой може да се включи и какъв час ще ви е най-удобен. Аз в неделя мога по всяко време и естествено двете ми помощнички /щерките/ ще са с мен , така че и те очакват компания за правене на картички .

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
За семейството има осигурена проходилка , 2 пакета макарони , дрехи за децата ще отделим от събраните , имаше и един пакет памперси , ще помоля Вяра да погледне какъв размер са и ако са по-големи ще ги отделим за бебока. Хубаво ще е да им помогнем с още хранителни продукти и на място да видим от какво още имат нужда.Ще попитаме и за каката дали има нужда от нещо . Нека всеки да пише с какво може да се включи , за да не дублираме нещата .

# 110
  • Мнения: 786
Толкова много сте изписали,че не мога да смогна да го изчета Grinning
Малко объркано ще пиша,че не запомних всичко подред.
Памперсите мога да ги видя чак довечера какъв размер са и ще пиша.
Тази събота и неделя ще съм извън Пловдив и ще пропусна да се включа в майсторенето,но ако трябва нещо за домашна - давайте.
Моят апарат също може да снима клип,така че е насреща.
Мили,текста ти за акцията в Тракия е супер ,действай.УСПЕХ !!!

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Момичета, намерих из нета идеи за картички - коледни и не само. Качила съм ги тук:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=73464

А за ръкоделките - малко идеи за плетени чанти:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=72353

  bouquet    bouquet    bouquet

# 112
  • Мнения: 2 361
  Мили, тогава чакам Party

# 113
  • Мнения: 88
Утре ще разбера какъв ще е графика ми за неделя и дали ще се включа !Само се притеснявам че ако съм с малката ще пречи или ще сътвори такива картички че ще ни е трудно да не си купим  Embarassed  Joy

# 114
  • Мнения: 236
И аз мисля че мога да се включа в неделя, но ще съм с малкия.Кажете ми кога преди обяд имам възможност.

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Ето и нашите снимки от акцията /съжалявам за закъснението  Embarassed/
http://snimka.bg/album.php?album_id=68273&photo=19

преди това има снимки от събирания на мами от форума в Градската градина.

Лек ден   bouquet

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Девилчеееееее снимките ти са разкошни  bouquet  bouquet  bouquet

# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Devil, снимките са супер ! Съжалявам, че не можах да остана по-дълго на акцията  Sad
Момичета за неделя няма да мога, много съжалявам  newsm45
Иначе приемам за домашна  Hug

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Явно за тази неделя , няма да можем да се съберем , затова ще го отложим за следващата седмица , давайте предложения за ден и час.
Днес бяхме при Вяра и сортирахме дрехите , доколкото ни стигнаха силите и понеже иска още малко работа , ако има свободни и желаещи в петък от 15ч. до 17ч. да се включат моля да пишат  .
От събраните неща отделихме малко за семейството от Кичука , купихме хранителни  продукти и утре сутрин с Джони ще ги посетим да им занесем нещата и да се запознаем с тях . Ще видим на място в какво положение се намират и имат ли нужда от още нещо.

И да не забравя :   снимките са супер !  bouquet

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Мерси, момичета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт