за мамите от Пловдив 4

  • 10 398
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Момичета, пуснах този линк и в темата за Коледния базар, но ми се иска да питам и вас специално. Тези жилетчици стават ли за базара? В действителност са по-хубави отколкото изглеждат на снимките  Sad
http://snimka.bg/album.php?album_id=71056

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета, пуснах този линк и в темата за Коледния базар, но ми се иска да питам и вас специално. Тези жилетчици стават ли за базара? В действителност са по-хубави отколкото изглеждат на снимките  Sad
http://snimka.bg/album.php?album_id=71056
Много са хубави , бих купила още сега .
 И на фона на тези неща ,  това което аз ще направя е за срам. Embarassed

# 32
  • Мнения: 786
Ще се отклоня малко от темата за коледа и искам да споделя преживяното от днешното ни посещение в дома срещу 4 РПУ.
Персонала ни посреща добре и след като предадохме всичко каквото бяхме събрали - дрехи,обувки,играчки,ни позволиха да надникнем при децата.Тук вече едва устисках,а мислех че съм посвикнала.Но като видях бебе на 20 дена....Сега като пиша мога да си поплача,там се опитах да се владея.Домът е много добре поддържан, има мини басейн за през лятото,а децата са заобиколени от много лели и внимание.Директорката беше много любезна и даже ни покани да останем на рожден ден на едно от дечицата.Момиченце на 1 год.,бяха го преминили и го водеха с стаята за празненства.А на излизане се разминахме с тортата -толкава красива,че да ти е жал да я разрежеш.Завързана с панделка отстрани,изобщо всичко много изпипано.Толкова сладури имаше / за съжаление много българчета /,че ми се искаше да си ги взема всички в къщи.Беше ден за свиждане и се засякохме с родители ,който идваха да си видят децата,а имаше и кандидат-осиновители.Дано успеят да зарадват повече детски сърчица,защото тези малки същества  нямат никаква вина за съдбата си.А ние колкото и да се опитваме да ги зарадваме,не можем да им дадем топлината на мама.Спирам,че не мога повече...  newsm45

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Да ви споделя и аз за днешното посещение - направи ми много добро впечатление как се отнасяха с дечицата в Дома. Обгрижваха дечицата много внимателно и с ласки, но както каза Вяра - няма какво да замести мама и тате...
До сега от всичките домове, в които сме били този е най-поддържан и голям. За съжаление и има най-много деца - окоро 120.  Cry Доста са бебенца, едни такива сладки и безпомощни...
Искам да ги нагушкам всичките baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 34
  • Мнения: 88
Не знам дали да добавя нещо освен че това бяха най-сладките дечица! Натъжавам се като си помисля, колко ли от тях ще успеят да имат, това ,което даваме на нашите деца , но колкото и да нямаме време или пари пак ще продължавам да правя това което вече започнахме с вас момичета! Целувам ви и силно ви прегръщам пък може и да успеем да направим нещата поне за някои от тях по-добри !   bouquet

# 35
  • Мнения: 88
Миленче жилетките ти са страхотни , съвсем скоро и аз ще започна да се срамувам и от моите изработки  newsm78 !И не се тревожи всичко което направиш ще е красиво защото го правиш от сърце !   bouquet

# 36
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Миленче жилетките ти са страхотни , съвсем скоро и аз ще започна да се срамувам и от моите изработки  newsm78 !И не се тревожи всичко което направиш ще е красиво защото го правиш от сърце !   bouquet

момичета,за 25.10- сряда остава срещата тук в София Hug

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Аз за посещението ни днес в дома нямам думи.Това което са споделили момичетата се препокрива и с моите чувства.Мислих си че мога да бъда много силна и бях сигурна че съм такава , но откакто ходим при тези деца се улавям в много моменти че съм страшно слаб човек .И това бебенце на 20 дни което видях днес ,цял ден ми е пред очите и немога да го забравя ,толкова мъничко и беззащитно...........  Cry

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Роси , остава да кажеш къде и в колко часа ще е срещата , за да се организираме с идването .

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Момичета,
аз бродирам, майка ми също.
Дайте модели, за да започваме   bouquet Имам идеи за разни неща, но покрай работата и децата ... затова предпочитам, ако сте решили някакви схеми и т.н....
Конците, панамата и работата от нас.

Ще питам и татито, с какво може да се включи  Hug

# 40
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси , остава да кажеш къде и в колко часа ще е срещата , за да се организираме с идването .


около 12.00ч.Миленче  bouquet

# 41
  • Мнения: 6 206
Имайте предвид, че неща от Коледния Базар може да изложите при мен.
Може би не всичко, но една част спокойно!

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета,
аз бродирам, майка ми също.
Дайте модели, за да започваме   bouquet Имам идеи за разни неща, но покрай работата и децата ... затова предпочитам, ако сте решили някакви схеми и т.н....
Конците, панамата и работата от нас.

Ще питам и татито, с какво може да се включи  Hug

 Мотивите и схемите са на profesorka . Можеш да и пишеш на лични и да се разберете да се видите .Предполагам , че тя като влезе в темата и види че си предложила да бродираш ще ти пише .
Също искам да Ви  поздравя  цялото семейство за желанието да помогнете   bouquet  Надявам се и други като вас да се включат !

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Роси , остава да кажеш къде и в колко часа ще е срещата , за да се организираме с идването .


около 12.00ч.Миленче  bouquet

ОК !

Имайте предвид, че неща от Коледния Базар може да изложите при мен.
Може би не всичко, но една част спокойно!

Каспър както винаги с нас !    Hug
За нещата от Коледния базар ти ще прецениш кое ще можеш да изложиш при теб , нека да станат готови и ще говорим допълнително.
И един въпрос за акцията която ще се състои на 29.10. Джони ще прави брошури , ще можеш ли да сложиш при теб ?

# 44
  • Мнения: 6 206
Да, давайте ги брошурите насам и то по-бързо, че събота и неделя е най-голямата лудница и има най-много хора.
Само кажете кога ще дойдете, за да мога да приготвя и моите неща, че аз няма да мога да дойда на срещата, а имам хубави дрешки и обувки заделени.
Както и има някакви пари в кутията, защото онзи ден без да искам я закачих и се раздрънка /учудващо за мен, защото си мислех, че само вие пускате пари вътре, но явно и друг е пуснал/ Simple Smile - то е ясно, че няма да са милиони, но все пак отнякъде да започнем.
Та като минете, ще отворим кутията и ще отчетем парите.

Общи условия

Активация на акаунт