еххо какво ви е мнението!

  • 2 914
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Благодаря момичета,аз си взех един половер с качулка,сега е много добре но ще видим за напред то ще се чуе!Много сте мили,голямо мерси на всички!

# 16
  • Мнения: 2 897
Защо не покажеш пуловера Wink
А по темата-имам и аз няколко техни неща,никак не са лоши,не са скъпи и за сега не са се скапали Peace

# 17
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не мога да го снимам,защото няма с какво!

# 18
А къде имат магазин в София?  Embarassed В събота съм на пазар,а щом казвате, вярвам че имат готини неща  Grinning

# 19
  • Мнения: 7 186
А къде имат магазин в София?  Embarassed В събота съм на пазар,а щом казвате, вярвам че имат готини неща  Grinning

http://www.exxo-bg.com/shops.html

# 20
  • Мнения: 3 164
току-що ги разгледах-много неща ми харесаха Peace

# 21
  • Мнения: 612
Много ме радва, че разгледах техните продукти. Много ми харесаха плетивата, обаче сайта ме изнерви  Confused .

# 22
  • София
  • Мнения: 1 621
Харесват ми нещата им. Имам 2 блузи - нормални цени и добро качество. Доволна съм. Laughing

# 23
  • Мнения: 191
На мен повече от половината ми дрехи са от еххо и съм си доволна и даже предоволна,в сравнение дрехите от манго и тера нова,от които нямам добро мнение.Материите на еххо на меки и приятни,а и не се скапват след първото изпиране.

# 24
  • София
  • Мнения: 290
Аз имам много пуловери от тях.Мисля че са качествени - носих ги бременна и в 9-тия месец, съответно доста разтегнати. Същите ги нося и сега с 20 кг по-слаба - след изпиране се стегнаха и не приличат на пуловери за бременни. Wink

# 25
  • Мнения: 3 456
Много ме радва, че разгледах техните продукти. Много ми харесаха плетивата, обаче сайта ме изнерви  Confused .
абсолютно- много е изнервящ Embarassed

# 26
  • Мнения: 1 313
Аз имам няколко неща, прилични са, но не съм много доволна. Изглеждат хубави на пръв поглед, но не са много удобни Confused

# 27
  • Мнения: 328
Почти всичките ми пуловери са на Еххо.Доволна съм-красиви цветове,естествени материи,прилични цени.

# 28
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Аз ги харесвам.  Преди в магазините им имаше и Нинка, но сега са разделени

# 29
  • Мнения: 1 099
Подобни на Нинка, разлика голяма няма!
Вие кое харесвате повече?

Общи условия

Активация на акаунт