Добре заварили...

  • 2 186
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Popovo
  • Мнения: 571
Какво да ти кажа " добре дошла " не ми се ще, защото да си тук  не е хубаво, но ти желая успех и само хубави неща от тук нататък.    Hug   bouquet

# 16
  • Мнения: 2 494
Никси, съжалявам, мила, но всяко зло за добро!Доколкото разбирам няма шанс за оправяне, така че, ти си много силна и знам, че ще се справиш!!! Нацелувай Гого от Йони! Hug

# 17
  • Мнения: 1 629
Съжалявам, Никси. Кураж и късмет от мен Hug

# 18
  • Мнения: 1 288
никси, съвсем случайно попаднах на темата ти! много съжалявам за това, което преживяваш. кураж и сила да се справиш със ситуацията. и баналната реплика, че времето всичко лекува.
още веднъж  Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 1 215
Много съжалявам мила, но ще видиш че всичко ще се нареди. В началото винаги изглежда ужасно трудно, а после си вкаш защо не го направих по- рано?

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
горе главата /лесно се казва ама.../
всеки край е едно ново начало - това е кат да гледаш на чашата като пълна наполовина, место - наполовина празна
прегръдки и успех

# 21
Никси, аз съм още по-скорощна самотна мама. И при мен самота, мъка и спомени (особено като докосвам негови вещи, които останаха вкъщи). Но ето една идейка, която при мен работи. Непрекъснати срещи с приятели, излизане с детето и някой приятел, гости у нас...Със сестра ми и майка ми се чуваме всеки ден (те разбира се се стараят да звучат бодряшки). Нещо такова, не се затваряй сама, не гледай тъжно в една точка. Ще се справим. Все пак грешните не сме ние, така че разполагаме поне с чиста съвест. Целувки!

Последна редакция: нд, 29 окт 2006, 14:08 от Beni_D

# 22
  • Мнения: 3 394
успех, звучиш като силна жена, сигурна съм,че наистина си такава!

# 23
  • София
  • Мнения: 298
Никси, не си преживяла малко, пожелавам ти много сили!
И като попрепатила (макар и да не съм разказвала историята си все още), ще те посъветвам да споделяш, а не да трупаш всичко в себе си. Може да е малко, колкото решиш, но не задържай цялата отрова само за себе си, защото после лечението е доста по-трудно...  bouquet

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 1 951
Никси, не си преживяла малко, пожелавам ти много сили!
И като попрепатила (макар и да не съм разказвала историята си все още), ще те посъветвам да споделяш, а не да трупаш всичко в себе си. Може да е малко, колкото решиш, но не задържай цялата отрова само за себе си, защото после лечението е доста по-трудно...  bouquet
Споделяй винаги накой ще откликне на молбата ти!По всяко време на денонощието!Горе главата,не се предавай!

# 26
  • Мнения: 4 734
Сигурна съм,че ти предстоят само прекрасни мигове! Гледай само напред и се усмихвай момиче,живота е прекрасен!

Общи условия

Активация на акаунт