Забременели след ин витро - тема 49

  • 47 578
  • 735
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 955
Аз така реших. Както знаеш, не е от най-приказливите и аз нямах нищо против това в началото. Но накрая ми писна да давам по 60 лв за 2 минути преглед заедно със събличането и обличането и да чувам само "всичко е наред". Просто исках повече информация как се развиват бебетата и от Даниел Ставрев останах доста по-доволна.

# 31
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Да, таткото хич не приказва, но аз някак му свикнах. Като каже, че всичко е наред, значи е наред. Даниел повече предразполага, затова избрах него. А и той ме е преглеждал няколко пъти, когато се падне преглед в почивен ден и го усетих като моят лекар за ЖК.
Ти сега при кого си? Само при Даниел ли или ходиш и другаде?

# 32
  • Мнения: 955
Моите момичета са вече на 1г и 4м. Иначе в началото ходих при един друг на ЖК (не в Селена) , а при Даниел на частно. Към края се прехвърлих на ЖК при Даниел и ходих само при него. Този другия ме викаше на преглед през 40 дни, нямаше никакъв смисъл от него.

# 33
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Моите момичета са вече на 1г и 4м. Иначе в началото ходих при един друг на ЖК (не в Селена) , а при Даниел на частно. Към края се прехвърлих на ЖК при Даниел и ходих само при него. Този другия ме викаше на преглед през 40 дни, нямаше никакъв смисъл от него.
Да са ти живи и здрави момичетата. Някъде по темите сме се срещали вероятно и съм ти запомнила ника. Но съм пропуснала, че вече имаш дечица Simple Smile

# 34
  • Мнения: 457
Момичета който ползвате или сте ползвали кринон гел. От дни ми изпадат някакви светло черни парчета.имали ли сте подобно аномалии.

# 35
  • Мнения: 67
Момичета който ползвате или сте ползвали кринон гел. От дни ми изпадат някакви светло черни парчета.имали ли сте подобно аномалии.
На последния трансфер за първи път ми изписаха Кринон...в началото ми се струваше, че  е по-ставащ от Утрогестана, докато не получих розово зацапване. Веднага отидох на преглед и се оказа, че е направил тапа във влагалището и кървя от там...едва след 15 мин Док успя да го поизчисти и веднага ми го спря. След това започнаха да изпада такива парчета с всякакъв цвят, на другия ден получих отлепване и лежах в болница и до ден днешен си мисля, че беше от тая гад.
Не искам да те плаша....това беше просто моя опит с тъпия Кринон, но все пак има и много доволни момичета от него. Ако бях на твое място най-малкото бих се консултирала с Док по телефона.
Успех😊🍀

# 36
  • Мнения: 457
Аз от 2дни слагам утрогетсан. Просто се ужасих. Явно вече се чисти. Дано не се отлепи и при мен ембриончето.за сега нямам кървене

# 37
  • Мнения: 208
Момичета който ползвате или сте ползвали кринон гел. От дни ми изпадат някакви светло черни парчета.имали ли сте подобно аномалии.
Нормално е! Ще се изчистиш ,не съм прокървявала от него . Винаги съм била на кринон ,аз го слагах вечер.

# 38
  • Мнения: 457
Момичетата който се слеят в надежда дайте инфо за добър лекар по жк

# 39
  • Мнения: 457
Момичета днес бях на 1ви преглед, и доки видя ембриона високо в матката.не и хареса къде е. Каза ми след 2 сед и дано се преместил. ❤️ Има ли някой който е минал през това и да е успял ембриона да се имплантиране на правилното място

# 40
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Момичета днес бях на 1ви преглед, и доки видя ембриона високо в матката.не и хареса къде е. Каза ми след 2 сед и дано се преместил. ❤️ Има ли някой който е минал през това и да е успял ембриона да се имплантиране на правилното място
На съфорумката eltigan е бил в рога, което е още по-кофти. Наместил се е, тя писа в някоя от темите тук съвсем скоро.

# 41
  • София
  • Мнения: 232
Момичета днес бях на 1ви преглед, и доки видя ембриона високо в матката.не и хареса къде е. Каза ми след 2 сед и дано се преместил. ❤️ Има ли някой който е минал през това и да е успял ембриона да се имплантиране на правилното място
На съфорумката eltigan е бил в рога, което е още по-кофти. Наместил се е, тя писа в някоя от темите тук съвсем скоро.
blue.angel, ние с Nova321 вече си писахме, тя иска да събере повече инфо и от други, преминали през това предизвикателство. Дано завърши успешно. 🍀

# 42
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Дано, стискам палци.
Нова, запали си свещичка и се помоли, ако си вярваща. Господ ще чуе молитвите ти.

# 43
  • Мнения: 457
Благодаря ви момичета. ❤️ ❤️ Надявам се да се намести. Страх ме е ако не се. Иначе си отговаряше на седмицата значи се развива ок. Нз до къде е е бъде. Страх ме е да мисля ако не се намести.

# 44
  • Мнения: 15
Момичета, някоя от вас правила ли/ще прави ли пренатест? Аз със сигурност искам, за да ми е по-спокойно, но не знам кой да избера… запознати ли сте има ли по-добри или всички са горе-долу еднакви? Док ми препоръча Nifty Pro, но от последното ми ходене в Геника съм ужасно разочарована и не искам да е там.
Ако имате опит, ще се радвам да споделите.

Общи условия

Активация на акаунт