Д-р Иван Сигридов - Тема 5

  • 49 099
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 140
На входната врата ще ви посрещне табела, че не само бащите, но и всякакви придружители не се допускат. Особено пък сега, на ръба на поредната вълна...

# 736
  • Мнения: 1 088
Да, навсякъде не се допускат, за съжаление времената са много неприятни.

Което не пречи отново навсякъде да се появяват мъже без маски, които да настояват. Имах случай да твърди, че Сигридов лично му е обещал, жените на регистрация не знам защо не го накараха поне да изчака отвън часа и накрая асистентът на лекаря му отказа. Радвам се, че изглежда правилата са за всички, колкото и да е тъжно за бащите.

# 737
  • Мнения: 383
На мен в Пловдив Троянчев ми отказа преглед преди няколко дни, защото съм довела сина ми на 6 год. (нямаше на кого да го оставя). Имало наредба, че не се допускат придружители, а според него децата били най-големите преносители на зарази. В МЦ Сигридов преди месец, докато чаках един час закъснение да влезна при д-р Сигридов, друга бременна също беше довела детето. Може да е някаква местна наредба, не знам. Много се изненадах и разбира се, ядосах на въпросния лекар. Rage

# 738
  • Мнения: 3 140
Да, малки деца и аз съм виждала в МЦ Сигридов, явно влизат в положение, че няма кой да ги гледа, но възрастни придружители не допускат

# 739
  • Мнения: 175
Здравейте ,
Момичета аз имам желание да се запиша за преглед в МЦ Сигридов. Аз правя ин витро в Тутракан и всеки път излиза някакъв проблем.
1 трансф - аборт в 8 г с  нямаше пулс
2 трантсфер (зет) -отрицателен тест
3 трансфер -спонтанен аборт
4 трансфер - спря сърдечната дейност в 8 г с
Имам желание за един преглед/консултация в МЦ Сигридов, но незнам как да постъпя при кой лекар да си запиша часа.
Според Вас при кой лекар от МЦ да си запазя час за преглед?
Благодаря предварително за отговорите .
(Тромбофилия нямам, НК клетките са в норма, генетичните също.  И доктора други изследвания не ми пуска. Имам ИР пия неоформин 3по 1. Хормоните на ЩЖ са в норма

# 740
  • Мнения: 3 140
Нямаш особен избор - или др Ковачев (който аз лично препоръчвам) или др  Чучумишев. Др Сигридов не приема небременни пациентки в момента. На есен (не се знае точно кога) ще се пусне анкета,  след попълването й се избират няколко небременни жени, на които ще се даде час за др Сигридов. Трябва хем да чакаш, хем да имаш и късмет да те изберат. Пробвай с Ковачев, за него днес се записваха часовете за септември, но най-вероятно са раздадени вече и ако е така, трябва да се обадиш другия месец пак на 27ми, за да ти дадат час за октомври. Успех 🍀

# 741
  • Мнения: 175
Нямаш особен избор - или др Ковачев (който аз лично препоръчвам) или др  Чучумишев. Др Сигридов не приема небременни пациентки в момента. На есен (не се знае точно кога) ще се пусне анкета,  след попълването й се избират няколко небременни жени, на които ще се даде час за др Сигридов. Трябва хем да чакаш, хем да имаш и късмет да те изберат. Пробвай с Ковачев, за него днес се записваха часовете за септември, но най-вероятно са раздадени вече и ако е така, трябва да се обадиш другия месец пак на 27ми, за да ти дадат час за октомври. Успех 🍀
Благодаря Ви
Часовете са изчерпани и вече на 27 ми септември ще се обадя.

# 742
  • Мнения: 816
Здравейте ,
Момичета аз имам желание да се запиша за преглед в МЦ Сигридов. Аз правя ин витро в Тутракан и всеки път излиза някакъв проблем.
1 трансф - аборт в 8 г с  нямаше пулс
2 трантсфер (зет) -отрицателен тест
3 трансфер -спонтанен аборт
4 трансфер - спря сърдечната дейност в 8 г с
Имам желание за един преглед/консултация в МЦ Сигридов, но незнам как да постъпя при кой лекар да си запиша часа.
Според Вас при кой лекар от МЦ да си запазя час за преглед?
Благодаря предварително за отговорите .
(Тромбофилия нямам, НК клетките са в норма, генетичните също.  И доктора други изследвания не ми пуска. Имам ИР пия неоформин 3по 1. Хормоните на ЩЖ са в норма
Провери си тромбофилията - дали всичко е пуснато. И , ако имаш финансова възможност помисли за инвитро в Турция- има тема Клиники в Истанбул.

# 743
  • Мнения: 231
Момичета, някой знае ли кога отново ще бъде отворена формата за записване за небременни ?

И може ли някой ако има информация горе-долу какви случай взима д-р Сигридов.

# 744
  • Мнения: X
тези инвитрота ми звучат като имаш нужда от ПИД да си направиш преди следващ трансфер

# 745
  • Мнения: 1 694
Имам останали витамини Б- комплекс на Доктор Бест, пишете при интерес.

# 746

Общи условия

Активация на акаунт