Обича(ше) ли бебето ви да се къпе?

  • 2 647
  • 99
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 390
Обича, много дори.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 750
Мисля, че на моята принцеса й харесва във водата. Докато я къпя си разглежда наоколо, хили се, заглежда се в кръчетата и й е много интересно като ги мърда какъв ефект се получава Simple Smile

# 62
  • Мнения: 270
Всеки път е различно.Един път е много спокойна и се смее,на следващото къпане нервничи и плаче.

# 63
  • Мнения: 992
Много обича, пляска с ръце и крака.

# 64
  • Мнения: 422
Обожава къпането, дори понякога се сърди като го вадим от коритото;използваме душа и му е много интересно. Laughing     bath1

# 65
  • София
  • Мнения: 3 826
Да,много обича да се къпе.

# 66
  • Мнения: 2 494
Да много обича, даже реве като я вадя от коритото! Mr. Green

# 67
  • Мнения: 5 026
 Даже обожава Simple Smile Като си види коритото, пощурява  Wink  Иначе сме го къпали и под душа, т.е няма претенции за мястото, стига да се къпе.

# 68
  • Мнения: 2 000
И двамата обичат. Митко имаше един период като беше на около 1.5 години когато с рев влизаше в банята и хич не искаше да го къпем, но за около месец премина.

# 69
  • Мнения: 1 555
Обичаше да шляпа в ваничката си и се кикотеше страхотно, а сега вече се къпе прав в банята и новата му страст е да намокри всичко с подвижния душ ! Иначе май морето си ни остава мания !!!

# 70
  • Мнения: 4 473
Обожава! Grinning Навсякъде, по всяко време, без косата.

# 71
  • Мнения: 2 757
Ние пак не сме като хората - мразим да се къпем. Всяко къпане е мъчение. Но обичаме да джапаме в локжи и да бъркаме в тях.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Обича , но миенето на косата е проблем  bath  bath1 newsm37
Peace

# 73
  • Мнения: 2 254
обожава!още първият път когато го потопих във водата си пролича,че му е приятно,а аз си милсех-леле сега като писне Blush

# 74
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Да обичаше и продължава да обича да се къпе, а и аз обичам да се къпя, особено в морето лятото! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт