Интервално хранене/периодично гладуване/Fasting - тема 10

  • 76 348
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 408
Много благодаря!!! Flowers Bouquet

# 751
  • Мнения: 667
Аз съм ползвала, преди много време. Освен, че миришеше ужасно гадно, друго не помня Joy, ама този може да е по-добър. Всъщност, да - клинчето изпотяваше доста прилично, но никакво чудо не се случи с целулита или с обиколките.

# 752
  • Мнения: 10 264
Няма как с клин или крем да се отслабне. Не се заблуждавайте.

# 753
  • Мнения: 7 743
аз въртях обръч с неопренов колан
не знам дали се отслабва, но кожата става гладка като след сауна, ефекта е траен

# 754
  • Мнения: 3 576
Значиии, не знам какво се случва, но съм в тежък застой и съм много близо до отчаянието.
От  3 седмици съм стриктна във фастовете си, между 16-20 часа без прекъсване. Въпреки това кг-те не са мръднали. Сякаш съм уцелила начин по който да задържам кг, но не и да свалям.
Средно активен начин на живот водя - всеки ден по мин 10к крачки и йога, за момента други тренировки не съм включила.
Много е демотивиращо!

По мое мнение не ям твърде много, но явно трябва да почна да броя калории (което много мразя), за да видя къде греша Sad

Съвети някакви? Sad

# 755
  • Мнения: 22 908
То е важно и какво се яде.За някои и часовете са важни.

# 756
  • Мнения: 950
И дали има нужда да се свалят килограми.Това,че ти си решила,че искаш да сваляш не означава,че имаш излишно тегло.Трябва трезва мисъл в това отношение.

# 757
  • Мнения: 2 317
Дайте повече информация - какво ядете, колко килограма сте. На обиколки също ли не сваляте?

# 758
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Някой желае ли да пусне нова тема?

# 759
  • Мнения: 2 558
Ще я пусна след няколко часа


Нова тема
https://m.bg-mamma.com/?topic=1520528.new#new

Последна редакция: пн, 30 яну 2023, 12:09 от Дух (:

Общи условия

Активация на акаунт