Отслабване по време не бременост

  • 1 255
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте майки започнах бремеността с тегло 51 кг, стигнах 22 г. с. и станах 58, но за 2 седмици съм отслабнала 3 кг, малко съм притеснена, защото ми се обади добрия стар гастрит и се притеснявам дали усвоявам така добре храната, има ли други майки отслабнали в 6 месец с 3 кг 😥

# 1
  • Мнения: 1 619
Аз отслабнах с третата бременност 13 кг. С първите две качих. Не се притеснявай. За сметка на това дъщеря ми се роди три и седемстотин. Гледай да се храниш разнообразно, ако бебето расте на показатели другото е ок.

# 2
  • Мнения: 19 089
Аз също първите месеци от бременността качвах като луда, защото спрях цигарите и имах страшен апетит. Последните имах ужасни киселини, тежеше ми и ми притискаше бебето, нямах апетити и отслабнах. Но бебето си растеше. Както казаха, ако на ехографа се вижда, че бебето си отговаря на седмиците и се развива нормално, няма проблеми.

# 3
  • Мнения: 6 769
Твоето тегло не е от значение, а какво се случва с бебето. И с двете бременности свалих между около 4-5 кг до към средата на втория триместър заради повръщането и липсата на апетит, но с бебетата проблем нямаше. В момента тялото ти с приротет се грижи за бебето и каквото остане е за теб. Все пак се стреми да хапваш по-малко и на често, за да не ти е зле на теб. Защото с напредването на бременността ще ти става много трудно ако не се храниш добре.

# 4
  • Мнения: 2
И аз от начало ядях много и сега съм 7 месец  и бебето ми е 1 килограм не знам какво става с мен и вутаминуте не ми действат вече 😔

Общи условия

Активация на акаунт