E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil & A.Enver~нови и стари проекти и партньори~206

  • 36 029
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 36 749
Добро утро прекрасни

Ароматно кафенце, но вече в градината Flowers HibiscusFlowers Cherry BlossomFlowers Sunflower



Приятно и цветно да ви е...Hug

Гости, Лу, Злати благодаря за споделеното Hug

Гледам мамашите са започнали отново да гледат Невестата...Този сериал е незабравим и аз често си пускам видеоклипове с любими моменти....

Поздрав с една любима песен в изпълнение на Сюрея.....



https://www.youtube.com/watch?v=MQvJatOgbZI

Този момент ми е любим и с изненадата, която Сюрея направи на Есма султан - поздрави и благодарност от  жена, на която султанката е помогнала, когато е останала сираче......Видяхме какъв цербер беше Есма, в семейството, когато не се слуша думата й, но в същото време е била много благородна в мисията на фондацията, която е оглавявала.....

Хубав, щастлив и усмихнат почивен ден Hug

# 61
  • Мнения: 41 675
Здравейте,момичета!



Ани Hug,така е!ИН ще остане и за мен един от запомнящите се сериали! Hands Plus1

Аслъ от видеото с интервюто,което вчера пуснах....


  и др.нова снимка....


Желая ви слънчев и щастлив ден!

# 62
  • Мнения: 36 749
Добро неделно утро

Днес кафето се пие късно, бавно и спокойно....



Злати Hug Прекрасна Аслъ

В Невестата между Аслъ и Ози имаше невероятна химия и след този сериал, зрителите трудно ще харесат друга партньорка на Йозджан.....особено ако е дървена....



Щастлив и усмихнат неделен ден

# 63
  • Мнения: 41 675
Здравейте,момичета!



Ани Hug,Йозджан го харесвам с партньорките му с изключение на последната-Ирем! Simple Smile

Еркан продължава участието си в ''Червената стая''




Желая ви приятна неделя!

# 64
  • Мнения: 4 642


Здравейте, неуморни момичета!  Винаги съм харесвала Йозджан. С последната партньорка не съм го гледала. Защото много рядко следя сериал на компютър. Работливо и талантливо момче. За взаимоотношенията между него и майката на детето не се наемам да гадая. Но и на чувствата ми не мога за влияя. А те са много, много негативни към тази персона, до него. Не мога да я назова съпруга. Пък и като майка кой знае каква е!?
 Има ли възможност за малък отрязък, сценка от новата роля на Екран. Много се промени този човек. Имам приятелка, 5 години е по-малка от мен, а изглежда с 10 по-голяма. Алкохол и цигари. А е чудесна майка и баба, редовно пътува да помага за внуците си, явно й се доверяват.
Благодаря за хубавите кафета и цветя, които споделят! Особено за юбимите ми маргаритки. Аз ви изпращам леха лалета, които снимах преди 2 години.

# 65
  • Мнения: 36 749
Добро утро в понеделник Nature High Brightness



Злати, Криси HugHug

Късно снощи ми попадна един материал в който пишеше, че причината за провала на "Дълго те чаках" била новата любима на Йозджан....Тя го ревнувала от Ирем и това било причината да не се получи химия между героите....
Под материала имаше толкова грозни коментари и обиди към Йоджан, че ми се зави свят....
Не съм професионалист, но като зрител видях една дървена Ирем.....Ако любимата на Ози й е попречила да играе подобаващо с Йозджан, то би трябвало да я видим в друга светлина с останалите герои...Но не видях такова нещо....Ирем все едно беше на модно дефиле....с ограничени движения с изкуствено показани емоции....
В събота и неделя след обяд по ДФ излъчват един сериал в който тя участва....Не го гледам и едва миналата седмица установих, че в този сериал играе и Ирем....Загледах се в играта й....ами играе по същия начин - дървено....
Както се казва на крива ракета, космоса й пречи.....

Един емоционален момент от Невестата....



https://www.youtube.com/watch?v=TG22YzMUM8A

Няма място за сравнение.......

И един от многото любими моменти....



https://www.youtube.com/watch?v=2eYG6SSfnmg

Щастлив и усмихнат понеделник и спорна и слънчева нова седмица....HeartFlowers Four Leaf Clover

# 66
  • Мнения: 41 675
Здравейте,момичета!



Цитат
Има ли възможност за малък отрязък, сценка от новата роля на Екран. Много се промени този човек.
Криси Hug,аз не гледам сериала ''Червената стая'',но следя доколкото имам възможност какво пускат за Еркан.

Открих 1 фрагман от 39 еп. с руски субт. с негово участие...
https://vk.com/erkanpetekkayafan?z=video-46308288_456246205%2F88 … _-46308288_201235

Сади като млад и сега....


това е 40 еп. от петък...можеш да превъртиш и намериш моментите с Еркан



Ани Hug,благодаря за инфото!Не ми се вярва много на това,че било заради Самар!Ирем и аз не я харесвам,но й предлагат роли.Преди игра в ''Ти разкажи,Черно море'' и имаше добри отзиви,но аз не съм го гледала!Сега след края на ''Дълго те чаках'' започва нов със Сечкин Йоздемир!

Желая ви приятен ден и щастлива нова седмица!

# 67
  • Мнения: 4 642
Благодаря,  Злати, Ани!
Намерих една снимка на младият Екран.

# 68
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
Здравейте момичета,

# 69
  • Мнения: 41 675
Здравейте!


Криси Hug Гости Hug



Приятен ден!

# 70
  • Мнения: 36 749
Добро слънчево утро
Имам повод да почерпя....


Скрит текст:
Моя внук вече е записан в първи клас в училището срещу тях....В другите градове може би не е такъв проблем, но при тях е голям...Вчера имах служебни ангажименти и когато се прибрах запретнах ръкави да приготвя вкусотии, днес ще му изпратя колет....

Гости HugЗлати:hugs:

Нямах време да влизам тук, там да науча някакви новини....Очаквам от вас новости....

Попадна ми една нова снимка на Хатидже.....С нова визия....



Много съм изненадана от прическата....винаги е била с дълга коса, не мога да повярвам, че се е подстригала толкова късо...
Ще разберем при следващи снимки.....
Хубав слънчев ден ви желая с много усмивки и положителни емоции

# 71
  • Мнения: 41 675
Здравейте,момичета!



Ани Hug,честито за внука и благодаря за почерпката!
Скрит текст:
И моята внучка е записаха.Знаеш живеят в малък град и няма проблем при тях.При нас в Бургас има проблем особено за яслите и детските градини по район ги записват.Вчера се видях с една квартирантка във входа и ми каза,че не искат да запишат малкия й син на детска градина-на 4 г.,тъй като идват от друг комплекс.Сега трябва да се запишат в нашия и да чакат ред.А има и по-малък син за ясли.

Изненадах се от новата визия на Хатидже!Отдавна актрисите започнаха да се подстригват късо за да им почине косата от непрекъснатите прически в сериалите!Туба,Бергюзар Корел,Бирдже Акалай и др. бяха от първите,които го направиха!



ново стори от Аслъ в ИГ от вчера...
https://vk.com/aslienver_love?z=video-87501705_456240375%2Fc5dab … pl_wall_-87501705

А днес е Ден на приятелство...Two Hearts
Скрит текст:

Приятен ден ви желая!

# 72
  • Мнения: 36 749
Злати Hug
Скрит текст:
Ние с яслата и детската градина нямахме проблем...Сина ми и снаха ми кандидатстваха за ясла, когато навърши една година и имаха право да отложат с три месеца и тогава тръгна на ясла. Много ме беше яд, че толкова малък го дадоха на ясла, но те ми обясниха, че има много малко кандидати когато децата са на 1 година и шанса да го приемат е голям. Кандидатстваха за ясла в която имаше и детска градина и автоматично преминава от яслената група в детската градина. Но започнаха ремонт и го прехвърлиха в друга ясла служебно и от там отиде в детската градина. Нали знаеш, че до 3 годинки, бях непрекъснато командирована, защото една седмица беше на ясла, две седмици болен у дома...Имало е случаи, когато в събота се прибирам и в сряда заминавам отново. Да е жив и здрав, мина това време....

Явно, че Хатидже се е подстригала след като е завършил сериала....
Още една нова снимка - семейна.....



Хубава е....А пък Джан колко е пораснал......

Трудно ми е да гледам сериали онлайн, защото не разбирам езика....Но пък гледам няколко нашумели сериали по нашите тв-та....
Дамите в сериалите са уникални....Лъжкини, манипулаторки, интригантки....понякога не мога да ги изтърпя и изгасям телевизора или сменям канала....Blush
Нали казват, че сериалите са поучителни....На това ли учат жените - да лъжат и да въртят интриги.....Ами не се учудвам, че ги бият....

Лека и спокойна нощ Sleeping

# 73
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
Здравейте момичета,
Днес отново вали.....

Ето още една "семейна" снимка от ИН....

# 74
  • Мнения: 36 749
Добро утро и от мен

Гости благодаря за компанията - в момента си пия кафето Дъжда как ни е пропуснал....Но има време - денят е пред нас....

Още малко снимки от Хатидже....









С късата коса е по-хубава.....И когато се усмихва също.....

Хубав и успешен ден Hug Да бъдем здрави Hands Plus1

Общи условия

Активация на акаунт