Ламинираният паркет-канцерогенен??

  • 6 170
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 227
Че на европейския пазар да не би да няма канцерогенни продукти? newsm78

Не съм казала че няма такива продукти - просто дадох едно сравнение и обяснение какво трябва да бъде. А дали е така за всички съществуващи продукти - немога да твърдя. Но съм сигурна, че ламината няма да убие човек или да разболее дете. Запазвам правото си да не коментирам повече, защото няма смисъл, излишно да се "хапем" + това всеки има право да вярва в каквото иска.

# 31
  • Мнения: 1 655
Има си доста сериозни фирми, които инвестират в разработката на такива лакове и по износоустойчивост са даже по-добри от останалите. Естествено и цената е малко по-висока Wink
Това са много добри новини  Hug

# 32
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Е, и аз съм сигурна, че ламината няма да убие човек. Хората не умират конкретно заради подовата си настилка или дограмата. Причините за рака са комплексни (поне така мисля аз).

# 33
  • София
  • Мнения: 36 143
Навсякъде сме с ламиниран паркет....горките ние  ooooh!

# 34
  • Мнения: 2 724
Ох ...и ние сме с ламиниран паркет, на всичкото отгоре и с алуминиева дограма ,с разни мазилки ,мебели от МДФ и ПДЧ ,килимите уж са вълнени, ама имат шарки...    #Crazy  направо ми иде да хвана гората .Обаче като се замисля   Thinking,то  чисти гори останаха ли ?

# 35
  • София
  • Мнения: 6 743
Има ли вече нещо не канцерогенно  Thinking
Ние си сложихме, пък няма да го лижем я  Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 3 537
Ние пък ще си направим колибка в гората,на чист въздух и с природни материали. Crossing Arms

# 37
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ние пък ще си направим колибка в гората,на чист въздух и с природни материали. Crossing Arms


Страхотна колибка....ех, искам да съм хобит

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Офф: Тази колибка е истинска и е тук в България. Но не си спомням къде точно беше, близо до някакво село.... Peace

# 39
  • Мнения: 256
Селото е Лещен, намира се близо до Ковачевица и Огняново. По-голям град наблизо е Гоце Делчев. Дава се под наем и пролетта цената и беше 120 лв. на вечер, не че сме ги дали, просто се поинтересувахме.  Вътре имаше спалня с нощни шкафчета и камина.  Иначе селото е архитектурен резерват с множество запазени автентични български къщи! Някои от тях също се дават под наем. А ние бяхме отседнали в Огняново, където има минерален басейн с топла вода.

# 40
  • Мнения: 3 537
Ох,как искам да я видя на живо! Sad

# 41
  • Мнения: 256
Можеш, стига да го пожелаеш!

# 42
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ох,как искам да я видя на живо! Sad

И аз......много се радвам, че е истинска, лятото ще идем  Grinning

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Вижте  Лещен   Hug

# 44
  • Мнения: 3 537
Абе чудих се от какво е направена къщата,то било от глина. BlushАма глинена баня за пръв път виждам. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт