Идвам да ви съобщавам, че през ФЕВРУАРИ мама аз ще ставам!

  • 24 628
  • 719
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 981
Здравейте записвам се и аз разбира се с пеитесненията... По приложение съм за 04.02.но да видим първо има ли ембрион...
Аз като голям нетърпеливец ходих на 11.06 на първи преглед, видя се сакче и това е лекаря дори не ми каза в коя седмица съм, добре че е приложението че да знам.. Та вчера ходих на друг преглед, сакчето се е уголемило, жълтъчно мехурче има, но ембрионче не се вижда...по закъснение съм в 6г.с+5 а според големината на сакчето отговаря на 6г.с+1 много ми е притеснено, мислех че вече трябва да се види нещичко, до 30.06 ще чакам за нов преглед. Дано при всички ни да е наред всичко.

# 61
  • Мнения: 652
Здравейте записвам се и аз разбира се с пеитесненията... По приложение съм за 04.02.но да видим първо има ли ембрион...
Аз като голям нетърпеливец ходих на 11.06 на първи преглед, видя се сакче и това е лекаря дори не ми каза в коя седмица съм, добре че е приложението че да знам.. Та вчера ходих на друг преглед, сакчето се е уголемило, жълтъчно мехурче има, но ембрионче не се вижда...по закъснение съм в 6г.с+5 а според големината на сакчето отговаря на 6г.с+1 много ми е притеснено, мислех че вече трябва да се види нещичко, до 30.06 ще чакам за нов преглед. Дано при всички ни да е наред всичко.

Не се притеснявай - това с приложенията не винаги е вярно, може да си имала по-късна овулация и затова да не го изчислява правилно. Видях, че в началото на 6-та седмица може все още да не се вижда ембрионче понякога, докато в 7-ма вече със сигурност би трябвало да се види. Ти до 30-ти ще си в края на 8-ма, така че ще могат да видят, не го мисли Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 1 408
Здравей, и добре дошла!
Много зависи и с каква апаратура те гледат. Има някои по-стари ехографи, на които по-късно се вижда ембриончето или се чува сърчице

# 63
  • Мнения: 981
Наистина се опитвам да мисля позитивно, но си ги има и притесненията няма как.
Това че нямам почти никакви симптоми също ме притеснява, макар че трябва да се радвам и да знам че при всяка жена е различно, но ще чакаме и ще видим. Благодаря ви момичета!

# 64
  • Мнения: 652
Наистина се опитвам да мисля позитивно, но си ги има и притесненията няма как.
Това че нямам почти никакви симптоми също ме притеснява, макар че трябва да се радвам и да знам че при всяка жена е различно, но ще чакаме и ще видим. Благодаря ви момичета!

Ако ще те успокои - и аз нямам симптоми Simple Smile Освен, че са ми болезнени гърдите и коремът ми е подут (тип като колики, газове, което не е категорично бременен синдром). Нямам нито сутрешно гадене, нито някакви други неразположения. Може да дойдат по-късно, а може и изобщо да не дойдат Simple Smile

# 65
  • Мнения: 270
Аз също нямам кой знае какви симптоми, гърдите са ми чувствителни и ми е подут корема. С предната бременност бях по същия начин. И аз през сутрин се гледам да не би и тези симптоми да са изчезнали 😁 Трудно е да си спокоен като не знаеш какво се случва

# 66
  • София
  • Мнения: 1 408
Не бързайте за симптоми😁 Аз бих се радвала.
С предната бременност нямам спомен да ми е било зле, а тук от няколко дни нон стоп ми е лошо, без да повръщам, просто едно непрестанно гадене…

# 67
  • Мнения: 30
Момичета вие как сте с настроенията аз рева от най - малкото   а съм в началото не ми се мисли натам как ще е  жал ми е за мъжът ми🤣
С първата ми бременност не бях така

# 68
  • Мнения: 380
aron4o, и аз съм станала по-чувствителна и все плача, когато съм сама. От притеснения за бременността и за други неща…
Някакво вътрешно чувство ми подсказва, че моята бременност няма да я бъде… Прекалено хубаво ми се струва, за да е истина.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 408
aron4o, и аз съм станала по-чувствителна и все плача, когато съм сама. От притеснения за бременността и за други неща…
Някакво вътрешно чувство ми подсказва, че моята бременност няма да я бъде… Прекалено хубаво ми се струва, за да е истина.

Ааа, ей, без такива! Всичко ще е наред! ❤
Защо да не е истина? В живота трябва да се случват и хубави работи. Недей да се тормозиш, много са важни тези ранни седмици! 🤗

# 70
  • Мнения: 380
Благодаря, Nia! Дано!
Пожелавам успех и спокойствие на всички!

# 71
  • Мнения: 119
Добро утро момичета 😊! Как сте днес ? Аз също все още нямам симптоми ,освен леко чувствителните гърди .
Вчера ми излезнаха резултатите от изследванията и TSH ми е 4.559. Да ви кажа притесних се . Изписаха ми Л тироксин и се моля всичко да е наред .
Момичета искам да ви попитам искате ли да си направим тайна фейсбук група ?
Хубав и спокоен ден на всички!

# 72
  • Мнения: 30
Благодаря, Nia! Дано!
Пожелавам успех и спокойствие на всички!
Ния е права всеки има притеснения как ще протече всичко но трябва да мислим позитивно и всичко ще е наред ❤️😘

# 73
  • Мнения: 76
Здравейте отново, понеже споделяте за симптоми, реших да се включа и аз. Докато бях бременна със сина ми нямах никакви симптоми, до края не разбрах, че съм бременна (освен порасналия корем Simple Smile). Сега ми се иска пак да е така, но уви. Понеже не съм споделила още с близките че съм бременна, споделям болката си с вас. Повече от седмица имам розово зацапване, болки в корема (на моменти доста остри), гадене, световъртеж.
Корема ми се е подул все едно, че съм в 5-6 месец (предполагам от утрогестана).
Сега само чакам следващия преглед за да се поуспокоя.
Извинявам се, но имах нужда да излея емоциите. Хубав ден от мен! Simple Smile

# 74
  • Мнения: 119
Petya.Koleva здравей! Звъня ли на доктора ти да му кажеш за тези неща ? Чувала съм че не е добре само ,ако е алено червена кръвта ,но колко е вярно това не знам. Пожелавам всичко да е наред ! И всички да си караме спокойни бременности без много притеснения!

Общи условия

Активация на акаунт