Нашите second hand находки - тема 44

  • 89 811
  • 745
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 47
Хелоу и от мен!
Някой знае ли ценоразписа на Манията в Младост 1?
Все искам да я проверя, но не знам какво е положението там.

# 181
  • Мнения: 5 060
Пловдивчанки, можете ли да ми препоръчате магазин някъде в централната/туристическата част на града? Видях, че има Мания, но ако има нещо по-добро, да поровя и аз малко идните дни Simple Smile

# 182
  • Пловдив
  • Мнения: 381
Пловдивчанки, можете ли да ми препоръчате магазин някъде в централната/туристическата част на града? Видях, че има Мания, но ако има нещо по-добро, да поровя и аз малко идните дни Simple Smile
Фреа има на спирката от северната страна на тунела  и Хумана на ул. Капитан Райчо до ТЦ Гранд. Манията в Централна поща не струва....

# 183
  • Мнения: 35 112
Днес вършах в Мания ден преди зареждане, зала Б. Общо всичко- под 5 лв

Същите отблизо

# 184
  • Перник
  • Мнения: 4 863

Последната ми придобивка от Ремикс. За 11 лв. Скъпа е и не е в мой стил, но се влюбих от пръв поглед Stuck Out Tongue Winking Eye

# 185
  • София
  • Мнения: 1 781
Днес съм много доволна от Манията в Дружба, хванах и 30% над 25 лева, та всичко ми излезна 21 лева 🤘🤘🤘.
Полата е тип прегърни ме и седи много яко 💓.






# 186
  • Мнения: 3 417
Роклята и белия потник много ми харесват!

# 187
  • Мнения: 1 201
От днес. Всичко ми излезе 1.58

# 188
  • Мнения: X


Сандали Kurt Geiger, този модел , но в черно от Манията в дружба. 8 лв, предвид, че на марката  в обувки.бг цените за сандали са над 200 Simple Smile

# 189
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
Скоро ли сте ги взели от там?
В Мания на ВМА  ми казаха,че обувки щяло да има чак наесен 🤨

От там-ризка Н&M-6лв,много лека и приятна материя

# 190
  • Мнения: X
Преди около половин месец мисля, сега се сетих за тях, защото моите сандали се скъсаха вчера и идва техен ред за носене Simple Smile Бяха в зала Б, почти неразличими от нови чудех им се, но ми хареса изработката и ги грабнах Simple Smile .

# 191
  • Мнения: 14 635
Цитат
В Мания на ВМА  ми казаха,че обувки щяло да има чак наесен 🤨
И на мен така ми казаха в халите,освен:''Ако не ни затворят''.Със сигурност точно тях ще ги затворят,а нямам друга мания в близост.Аз след дълга суша си купих 4 тениски,две от тях спортни.На последните нямам насита,ако са готини.Така бих отмъкнала червеният потник адидас,по-горе.От днес едната ми е ''Рийбок''-0,80лв.и друга ''Адидас'' по-скъпа лев и нещо.Ще видя да се организирам да ги снимам и сложа тук.

# 192
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
Вчера прочетох за тоталното безумие да съсипят Халите като го превърнат в Кауфланд 😤

# 193
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Това Софийските ли Хали?Ще е жалко ако е истина и го осъществят...

# 194
  • Мнения: 5 060
Истина е. Тепърва ще обсъждат как да се запази облика на сградата (отвътре, отвън няма да я пипат), която е паметник на културата. Щели да запазят и отделни щандове за риба, хляб и тн., които няма да имат общо с Кауфланд. И фонтана вътре щели да запазят. Честно казано не си го представям как ще стане, но е явно, че има нужда от някаква промяна... то няма никакви хора целодневно. Чудя се и какво ще се случи с любимата ми Мания.

Общи условия

Активация на акаунт