Нашите second hand находки - тема 44

  • 89 882
  • 745
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 605
Ето и от София (аутлет Люлин 10)

Снимката е кофти, но си я правих за мен, следващия път ще се постарая повече Cold Sweat

# 151
  • Мнения: 977
Аз минавам първият ден за неща, които наистина си заслужават, като хубави чанти, дънки (да са нови), кожени дрехи... Да, 10лв е бройката, но нови са над 200..? След това не влизам, дрехи за из двора имам бол!

# 152
  • Мнения: 35 144
ЕЕ, вие почвате от 35 за кг. Ние от 39.. Явно сме по-богат град.. Луди цени! Луди!

# 153
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 755
Аз минавам първият ден за неща, които наистина си заслужават, като хубави чанти, дънки (да са нови), кожени дрехи... Да, 10лв е бройката, но нови са над 200..? След това не влизам, дрехи за из двора имам бол!
И аз така  Simple Smile

# 154
  • Мнения: 4 605
ЕЕ, вие почвате от 35 за кг. Ние от 39.. Явно сме по-богат град.. Луди цени! Луди!
Да, но почти нищо читаво няма, дори на първи ден от новото зареждане Confused Да не говорим как бяха сложили копче на една чанта, която имаше 3 видими дупки по кожата и беше на цена от 69 лв за кг Rage

# 155
  • Мнения: 1 081
ЕЕ, вие почвате от 35 за кг. Ние от 39.. Явно сме по-богат град.. Луди цени! Луди!
Да, но почти нищо читаво няма, дори на първи ден от новото зареждане Confused Да не говорим как бяха сложили копче на една чанта, която имаше 3 видими дупки по кожата и беше на цена от 69 лв за кг Rage

В кой град това?

# 156
  • Мнения: 4 605
Аз говоря за мания София (аутлета в Люлин 10), а PeacockLove за Русе.

# 157
  • Sofia
  • Мнения: 26 487
Вчера минах до Мания на ВМА и нямаше никакви обувки в двете зали.Казаха,че чак наесен щели пак да продават...
Във всички ли техни магазини е това?

# 158
  • Ямбол
  • Мнения: 1 655
Рокля и чанта от Хумана, по 6 лв. бройката

Скрит текст:

# 159
  • Мнения: 1 201
Рокля и чанта от Хумана, по 6 лв. бройката

Скрит текст:
Роклята е страхотна! Heart
Вчера и аз купих няколко тениски за ММ на Tommy hilfiger, за мен два потника Зара и две бохо блузи за майка ми. Ще ги снимам тези дни. Всичко ми излезе 4.50 Grinning

# 160
  • Ямбол
  • Мнения: 1 655
Благодаря, Емили 💐

Скрит текст:

Така изглежда облечена роклята, излиза ми като някакъв модел на Зара, макар че на моята има етикет на Shein🤷🏻♀😁

# 161
  • Мнения: 204
Вчера минах до Мания на ВМА и нямаше никакви обувки в двете зали.Казаха,че чак наесен щели пак да продават...
Във всички ли техни магазини е това?
В Мания на пазара Д. Петков също нямаше, освен 3-4 чифта от "селектираните".

# 162
  • Мнения: 397
Много съм изненадана. От Хуманата във Варна точно последните дни преди ново зареждане попаднах на уникални находки. Купих си 7-8 тениски и потници, 2 рокли, дънки, клин и ризка. По принцип последните дни като са по 3-2-1лв.бройката са били все парцали, този път изглеждат като новички.
Прилагам снимка на едната рокля, Bershka за 2 лв. Ще наснимам и другите неща скоро.
Скрит текст:

[\spoiler]

# 163
  • Мнения: 47
Благодаря за новата тема!
За картите на Мания питаше някой - сканира се картата, при покупка над 10 лв ти дава 1 точка, при събрани 10 точки ги обменяш за ваучер от 10 лв и си го харчиш със здраве в указания срок на валидност Grinning
Точките се зануляват в края на годината, така че трябва да се прави сметка да не се губят.

Хей, точките се зануляват на всяко тримесечие, не в края на годината. Т.е. следващото зануляване е в последният ден на месец септември.

# 164
  • Мнения: 1 015
Не е ли на 6 месеца юни и декември

Общи условия

Активация на акаунт