Намери ме (Elif)- NOVA TV

  • 2 841
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 545
Тъжно.
Аз много харесвах предишното момиче (забравих й името), което беше влюбено в Керем, а и той в нея, но така и не си признаха чувствата и тя замина. Все се надявах, че ще се съберат.
А ако Махир беше оставил Мелек да разобличи майка му с лабораторните резултати, Маджиде щеше да е жива... Ама още 300 серии как щяха да направят...

# 16
  • Мнения: 27 464
Накрая ако умре и Керем. Типично турска драма.
Ще си признаят чувствата с Аслъ.

Изпуснала съм Керем разбрали за машинациите с това че се преструваше не може да ходи ,лъжата че онзи я преследва.
Защо избяга от сватбата?

Последна редакция: пт, 12 ное 2021, 21:36 от femmi2

# 17
  • Мнения: 1 841
Парла каза не на сватбата защото Чаалар я заплаши, че ще разкаже всичко на Керем.

# 18
  • Мнения: 5 545
Някой може ли да ми обясни защо Мелек се представя за Серче, докато Маджиде я търси, за да й даде наследство?
Наистина ли Маджиде не е помогнала някога на Къймет и сина й и ги е оставила да мизерстват? Някак не мога да повярвам добър човек като нея да постъпи така със сестра си. А с Махир защо крият от семейството, че е неин син?
Благодаря. Flowers Hibiscus

# 19
  • Мнения: 456
Къймет се опитва да отмъсти на г-жа Маджиде за смъртта на съпруга си. Синът й е по-умерен от нея, защото е влюбен в Мелек. Запознанството им стана факт благодарение на пътен инцидент, при които съвсем леко пострада Елиф.
Самата Мелек е преживяла травма в миналото. Тя беше преследвана от бившия съпруг на дъщерята на г-жа Маджиде, който насмалко да я убие. Не се представя умишлено с друго име.
Сериалът е приятен. Върви яваш-яваш и без зверските интриги от "Опасно изкушение" Идеален е за следобедна разтуха.

# 20
  • Мнения: 5 545
Доколкото разбрах, Къймет е родила син от съпруга на Маджиде... Тоест Махир би трябвало да е полубрат на Керем и Хюмейра? Очевидно връзката им е била тайна. Но все още недоумявам как така Маджиде е оставила сестра си и племенника си да мизерстват и не се е интересувала от тях през годините, както твърди злата вещица Къймет, изобщо не е в неин стил.

# 21
  • Мнения: 5 545
Спирам да гледам този сериал. Тежко е за гледане вече, не се издържа. Тази вещица Къймет как тормози малкото дете, непоносимо е. И терорът над Мелек в затвора и как я осъдиха по бързата процедура без никакви доказателства, заради някакъв си фалшифициран документ.
СПОЙЛЕР! Не мога да сложа скрит текст, така че който не иска да знае какво става нататък, да не чете.
Изгледах финала в ютуб и не мога да повярвам, че накрая на филма Мелек се събира с Махир. Той е съучастник на майка си и въпреки добрите си намерения не прави нищо, за да измъкне Мелек от този ад, а може с едни елементарни самопризнания да я спаси... Нямам думи, това е непростимо, абсолютен наглец е той за мен. Ще й наема адвокат, при положение, че сам може да свърши работа. Лицемер и страхливец.
И финалната сцена в последния епизод беше абсурдна... Маджиде умира, а Мелек, Махир и Елиф се прегръщат и усмихват, сякаш голямо щастие, голямо нещо. Не са изпипани нещата и е адски черно и потискащо всичко... Приключвам аз с тази депресия.

# 22
  • Мнения: 1 841
За съжаление, тая Къймет докрай ще вилнее. Вчера Фидан се опита да убие Мелек. За щастие, вкараха Фидан в карцера и няма повече да безпокои Мелек.
А другата затворничка, която тормозеше Мелек- Несрин, ще си промени отношението към нея. За съжаление, предстои да бъде убита добрата адвокатка.
В Турция излъчват нов ежедневен сериал по TV8- “Моята скъпа майка”(Canim Annem). Там участват Селин Сезгин и Йозлем Саваш./b]

Общи условия

Активация на акаунт