Намаления – Лято / Есен 2021 г.

  • 117 194
  • 755
  •   1
Отговори
# 300
# 301
  • Мнения: 861
Здравейте! Издирвам онлайн книжарница, която да предлага безплатна доставка. Ако някой знае, ще към благодарна!

# 302
  • Мнения: 1 220
Здравейте! Издирвам онлайн книжарница, която да предлага безплатна доставка. Ако някой знае, ще към благодарна!
Озон.бг

# 303
  • Варна
  • Мнения: 10 787
В Уайкики (не на сайта, в магазините им) дали има някакви намалени дамски рокли?

# 304
  • Мнения: 1 086
В Уайкики (не на сайта, в магазините им) дали има някакви намалени дамски рокли?
И аз съм на тази вълна, НО.. миналата седмица бях в магазина им до ХоумМакс в Пловдив...моделите ми изглеждаха все едно са ги събрали някъде от преди 30-години, съблечени след Джулай Морнинг Disappointed
Тези дни смятам да видя в МОЛ Пловдив Плаза и да попадна на нещо, за което мога да дам някой лев....ония и да ми ги подаряваха не ставаха Sad

# 305
  • Мнения: 503
Здравейте, някой може ли да ми услужи с код за Практис?

# 306
  • Мнения: 35 106
В Уайкики (не на сайта, в магазините им) дали има някакви намалени дамски рокли?
Пълно е

# 307
  • Мнения: 2 379
Уайкики в Пловдив винаги има намаления в ауълета на Ритейл парк, там им и размери. В Плаза също има, но доста по-малко.
За книжарница от мен +1 за Озоне, че и има постоянни намаления и промоции на  книги.

# 308
  • Мнения: 3 922
В емаг в момента върви промоция на някои раници и несесери с -40% отстъпка с код EXTRA.

# 309
  • Мнения: 10 487
Здравейте! Издирвам онлайн книжарница, която да предлага безплатна доставка. Ако някой знае, ще към благодарна!

Озон.бг са с безплатна доставка до техен магазин, а последния път ми доставиха безплатно едни книги, не помня обаче стойността, може би около 60-70 лева да бяха.

# 310
  • София, България
  • Мнения: 69
Здравейте! Издирвам онлайн книжарница, която да предлага безплатна доставка. Ако някой знае, ще към благодарна!
+1 за Озон. Не се водят като книжарница, но ако изнамерите и някой код от прословутите им рекламни лица, може да получите и символична отстъпка.

# 311
  • Мнения: 3 997
Нека да уточним, че в Озон безплатна доставка е над 19.99лв. за хората извън София,(които не могат да си вземат от тяхния магазин) което е най-ниския праг за БД из онлайн сайтовете предлагащи книги и подобни.

Последна редакция: ср, 04 авг 2021, 16:57 от CoCo`Milk 🥥

# 312
  • Мнения: 2 379
Скоро някой беше  пуснал 2 кода в Озоне. И двата бяха за една книга , различни проценти  . Редовно правят намаления,  а ако поръчаш сумарно за над 1000 лв продукти от профил, получаваш код за -5% за цялата сума от определен група продукти ( това включва и книги)

# 313
  • Мнения: 5 220
Нека да уточним, че в Озон безплатна доставка е над 19.99лв. за хората извън София,(които не могат да си вземат от тяхния магазин) което е най-ниския праг за БД из онлайн сайтовете предлагащи книги и подобни.
Скрит текст:
Да, така пише, но реално не начислява доставка и за книги под 19.99лв.

# 314
  • Мнения: 3 997
ЧревоУгодник,веднага направих справка но не би.... имам си доставка от 2,99лв. Книга под 19,99лв.

Общи условия

Активация на акаунт