Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 74

  • 45 951
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 13 574
Точно това ще направя, досега на Лидл лакочистителите не съм вземала, но щом са с такава помпичка следващият ще ми е от там.

# 676
  • Мнения: 1 718
На Лидл също ми харесват, но розовия турски ми е най-любим. Маха и брокати много лесно. Взимам си го за 1,49 от Т-маркет.

# 677
  • Мнения: 5 160
Natka, в лидл в същите шишета има и мицеларна вода.

# 678
  • Мнения: 13 574
Благодаря, но на мен точно за лакочистител ми трябваше, така че просто ще си купя един от там а пък ако не ми хареса, нататък ще използвам само шишето му с помпата за друга марка.

# 679
  • Мнения: 1 950
Аз си взех от дм лакочистител с помпа, имаше в помпа само без ацетон, та взех него. Изхвърлих течността, защото не ми махаше и обикновения цветен лак, камо ли брокат, а нямам нерви да си кисна ноктите 10 минути в тампончета напоени и после да жуля до припадък и да си разраня кутикулите. Та сложих си вътре обикновена течност с ацетон и ми е екстра. Така ще правя и за в бъдеще. Евтини с ацетон взимам и хоп прехвърлям в шишето с помпа, чиста работа.

# 680
  • София
  • Мнения: 23 047
Да, а то имало и с ацетон, но не съм го пробвала:


Ползвала съм и двата. Нямам забележки.

# 681
  • Мнения: 561
От Лили имам четка на Титаниа, която ползвам за сухо четкане и съм много доволна.

# 682
  • Мнения: 656
Здравейте,да попитам в Русе има ли Елитис? Търсих ,но не намерих информация,което значи че няма ,но все пак реших да попитам и тук.Видях Ивис на центъра ,но не съм влизала ,пак ли е нещо подобно на Елитис?

# 683
  • Мнения: 15 427
В Русе няма Елитис. Ивис е прилична дрогерия, доколкото знам и да, от рода на Елитис, ДМ, Лили е.

# 684
  • Мнения: 190
Здравейте, купих си околоочни пачове, но когато ги сложа постоянно се свличат, има ли някакъв трик с който да ги държа на място

# 685
  • Мнения: X
Да, лежиш по гръб 20 минути.
Моите не мърдат и ги държа по 1 час.

# 686
  • Мнения: 15 356
По гръб точно ,и даже леко наклони главата надолу,но леко .

# 687
  • Мнения: 190
Благодаря момичета, с постоянно търчащо детенце съм и няма как да лежа 1 час 😬 вие сутрин ли ги слагате ?

# 688
  • София
  • Мнения: 2 439
Здравейте, купих си околоочни пачове, но когато ги сложа постоянно се свличат, има ли някакъв трик с който да ги държа на място
Аз ги слагам вечер... и заспивам с тях. По някое време, като се събудя ги махам или те сами падат, ако се въртя много...

# 689
  • Мнения: 440
Момичета, може ли да ми препоръчате серум, спрей, крем(нещо подобно) за обем на косата, но да не я сплъстява  и да не се усеща на самата коса. Харесвам този от Avon, но не ми е удобно всеки път да търся представител.

Общи условия

Активация на акаунт