Семеен лекар в 11 ДКЦ

  • 636
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 005
Здравейте дами , търсих подобна тема , но не откривам скорошна . Предстои ни смяна на личният лекар . Искам да се запишем при такъв в 11 ДКЦ , но не знам кой да изберем . Ако някой има отзив , моля споделете . В момента съм изключително недоволна от семейната ни лекарка , дори имам съмнение , че наистина е с медицинско образование ( потвърдено съмнение от лекари в педиатричната болница ) . Като локация 11 ДКЦ ни е удобна , видях , че има доста лекари , специализирани кабинети , така че ни устройва .

# 1
  • София
  • Мнения: 248
Мога да ви препоръчам лекарите от медицински център "Кристал", които се намират от другата страна на парка. Повечето приемат пациенти и центъра е също има всичко необходимо.

Ние там водим детето и сме супер доволни.

# 2
  • Мнения: 65
На мен 11 ДКЦ ми направи много лошо впечатление като цяло. Много неучтиви служители на регистратура. Държат се така, сякаш пациентите са виновни за това, че са там. Бих нарекла поведението им даже невъзпитно.

Освен това поликлиниката има Ковид зона и всички болни се регистрират на същата регистратура, на която се регистрират и останалите болни. Не е никак добре организирано. Уж отвън има фургон за прегледи на ковид болни, но те всички влизат в сградата и се регистрират там за преглед.

Останах с много неприятно впечатление и от др Сергий Иванов. Не дава отговор на въпросите, които му се задават. Държи се пренебрежително с хората.

Общи условия

Активация на акаунт