Ужасни киселини как се справяте Вие?

  • 3 656
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 26
Дъвчи ядки - бадеми или фъстъци или нещо подобно. На мен това ми помага много. То сигурно и зависи от киселините, но на мен това ми помага.

# 16
  • Мнения: 1 183
<Rennie> това е за мен най-ефикасното Peace

# 17
  • Мнения: 2 427
Ми аз до сега страдах като куче Sad,буквално вяка нощ!Чувствах се така все едно съм изпила чаша солна киселина преди лягане.Влудяваща болка,имах чувството че стомаха ми всеки момент ще се пробие #Crazy.Това трая повече от месец.Не можех изобщо да се храня,ядях съвсем малко,защото просто хранопровода ми беше като изгорял Cry.Мина ми(поне аз така си го обяснявам),когато започнах да ям всичко с по една люта чушцица вътре.Забелязах че като ям пикантно не страдам,започнах всяка вечер да си хапвам така и киселините ми изчезнаха напълно.Не знам дали просто не им е дошло времето и са си отминали,или от чилито съм се съвзела.Все пак лютата чушка стимулира отделянето на стомашни сокове,знам ли ,може би наистина е полезна Confused.

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Ябълки и сухари ми помагаха най- много. Или обикновени бисквити и солети  Peace

# 19
  • Мнения: 2 015
И аз със сода.Само тя ми помагаше.

# 20
  • Мнения: 175
И аз имах мнооого киселини почти през цялата бременност , но най-силни бяха след 7-я месц . Нищо не помагаше освен подбора на храната , дори и от содата нямаше ефект .
Малко преди да родя в Майчин дом разбрах , че може да се пие ранитидин и няма никакъв проблем . Много облекчавше и можех да спя спокойно . Изкарах около седмица в отделението за задържане и почти през цялото време го ползвах .

# 21
# 22
  • Мнения: 903
Здрасти   bouquet
Аз се справях с киселините с тоник или газирана вода, нищо друго не ми помагаше!!! Sick
Леко раждане и красиво и здраво бебе на финала Simple Smile
Успех!!!

# 23
  • Мнения: 8 917
Помагаше ми Мезим Peace

# 24
  • Мнения: 2 039
Никак,мряхме  rotfImao !А иначе лекът е към 3 кила и нещо  Mr. Green

# 25
  • софия
  • Мнения: 1 745
Аз не смеех да пия нищо.Стискаш зъби  newsm61 и виеш smile3514,обаче пък накрая си имаш награда   passifier !

# 26
  • Мнения: 222
Открих моя лек LaughingДано помогне и на някой, който все още се мъчи с тези проклетии.
Подейства банан в комбинация с вода.Поседява се малко и после пак в леглото и си се наспива човек спокойно. Много добре ми подейства и варен картоф. Явно всички по-меки храни оправят нещата.
Еййййййййййййй, супер си е чоек да се наспи.  Laughing

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Последните седмици само газирана вода ми помагаше. Вечер заспивах с бутилката 1.5 л. до леглото - изпивах я до сутринта.

# 28
  • Мнения: 388
и аз имах киселини и ми казаха да си купя Соя от /ядките/.
Добре, че в момента нямам киселини - ужасни са.

# 29
  • Мнения: 603
Аз пиех таблетки активен въглен. Струват около 1 лв - 10 бр. - неутрализират веднага киселините. Трудно се намират по аптеките, но ги има.

Общи условия

Активация на акаунт