Ще гласувате ли?

  • 3 279
  • 124
  •   1
Отговори
# 75
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Да ще гласувам.Гласувайте и вие.Кой за когото предпочита ,но проявете активност моля!

# 76
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Дали самоубийството на Любомир Начев има връзка с изборите?
Дали е било самоубийство?

Честно казано не виждам връзка, но кой знае....вие как мислите?

# 77
  • Мнения: 1 937
Да, Блонди!
Но заради порочната практика на гласуващи туристи.
А единственият начин това да се преустанови е да се забрани за всички.
Което пък ще наруши права, ще скокне народът, че не е демократично, така че няма да стане.
Вариант е да се въведе изискване за период на пребиваване в страната.

# 78
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Любопитна съм какво мислите относно правото на глас на българите в чужбина, ама няма да ви попитам  Mr. Green

Ти си на мнение, че не трябва да имаме такова ли?

Аз пък съм на мнение че имате ,но за вас е по трудно да изявите вота си поради малкия брой избирателни секции в чужбина.
Бих казала също че много от нас се боят от вота на нашенци в Турция,макар че ако нашенци в България гласуват активно това не би било повод за страх.

# 79
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Тук копвам линк, за да не прескачате до другата тема:

http://dnes.dir.bg/2006/10/13/news788800.html

# 80
  • Мнения: 819
Не мога да разбера как някои гласуват само по задължение, а не по убеждение? Просто ей така-не знаеш за кой, никой не ти допада, но гордо отиваш да си дадеш гласа? Не винаги съм ходила да гласувам, сега още не съм решила, но клоня към НЕ.

Въпреки, че никой от кандидатите не ми е присърце, ако има балотаж Първанов-Сидеров, ще отида да гласувам именно СРЕЩУ това, което Сидеров олицетворява.
Кое му е странно и сложното за разбиране?

На първия тур..ще помисля още малко, макар че вече съм почти сигурна ЗА кого ще гласувам.

Ако нещата опрат до балотаж , аз също не бих се замислила, тогава ще отида, защото със сигурност ще знам за кой НЕ бих гласувала.Но да знам защо и за какво отивам, иначе-НЕ.

# 81
  • Мнения: 1 441
Аз ще гласувам.

Смятам, че не е необходимо да заемаме позицията "Като идат на балотаж ще гласувам за по-малкото зло", ако е възможно да се избере президент още на първи тур. Ако имате ясна позиция не чакайте втори тур, за да я заявите. Все пак тези милиони, които ще струва балотажа, идват нашия джоб. Аз не искам да ги давам, ако не се налага, само защото някой го домързяло да се мръдне в неделя на 200 метра от дивана.  Crossing Arms А вие?

А относно българите в чужбина - не смятам, че някой, който живее от 10 години в чужбина и не смята да се връща в България, трябва да избира кой да ме управлява мен, дето живея всеки ден тук! Това, разбира се, си е мое мнение и никога няма да стане житейски факт, така че....

Последна редакция: пт, 13 окт 2006, 11:46 от BAN

# 82
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Пояснение - няма издигнат кандидат-президент от ДПС.
За противниците им, логиката би била да гласуват за Сидеров в такъв случай!

Не е това логиката, ама нейсе...
Това, че не искам да ме управлява ДПС не значи че съм нацист.

# 83
  • Мнения: 7 005
Искам да гласувам, но не съм (за пореден път) наясно как стават нещата със студентите. МИналия път гласувахме само със студентска книжка в града, в който сме студенти и попълвахме декларация, че няма да гласуваме на друго място и ни биха печат в книжката. Ама тая година нещо чувам някакви декларации от общината , адреси, бла-бла  Shocked Усещам,че ще гласувам направо на втория тур в Пловдив и без това изборът ще е по-малък и няма много да се чудя. Crazy

# 84
  • Мнения: 1 937
Reza, мисля че разбрах какво имаш предвид, а и далеч не съм искала да те засягам.
Извини ме, ако съм го направила.

# 85
  • Мнения: 5 103
Не няма да гласувам, не виждам за кой си заслужава.

# 86
  • Мнения: 78

И аз не гласувам против Сидеров, а за Първанов, човека се справя доста добре.......по мое мнение

Да определено се справя чудесно  с  уволняването на журналисти и раздаването на ордени. Hug

# 87
# 88
  • Мнения: 739
най-вероятно няма да гласувам.  Crossing Arms /за първи път/

# 89
  • Мнения: 7 128
Е на това му се казва чужда пита помен прави.  #Cussing out
Било то и заради Топалов:
 "Както стана ясно вчера президентът на Република България Георги Първанов осигури 9-местния "Фалкон" да бъде на разположение на българите, за да могат веднага след мача за шахматната корона да се приберат в София."

Общи условия

Активация на акаунт