Лакове за нокти - 151

  • 25 217
  • 737
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 27 500
Вълничке, ами...много е хубаво Heart Eyes
Зеленото Еси много ми грабна окото, надявам се някоя от вас която го има да го покаже на нокти Simple Smile

# 481
  • Мнения: 15 313
Вълничке, чудничко се е получило. Heart Eyes
Сигурна съм, че на живо е още по ефектно, та изобщо не се учудвам за питанките къде си правиш маникюра. Grinning

От мене "Проба! Проба! Мини проба!"



Долче, Wink Grinning.

Сега, цвета на лака трябва да е по бежов, броката да е по жълтав. Но просто нямах търпение да пробвам леопардовия принт откак видях Долче, пък и ваденката нещо не ми се вързваше и ме дразнеше, не, че тази шарка се връзва много, ама... Stuck Out Tongue Winking Eye

Пп Този топ лак на Бел ще излезе съвсем не лош. Направо си е приличен. Подлежи на още тестове, но на прима виста бива, бива, само понамирисва по силничко, нещо спиртно такова.

# 482
  • София
  • Мнения: 3 022
SND,на живо се вижда лек лилав шимър. Добре се нанасяи бързо съхне.

# 483
  • Мнения: 27 500
Джаста, супер ти се е получило Heart Eyes Така да ми харесват леопарди, зебри и прочие на нокти Grinning А кои са лаковете? Да споделиш дали топът ти прави балончета, а всъщност колко време след лака го нанесе и колко време изчака между слоевете лак? Откъм съхнене и аз нямам забележки (не пише бързосъхнещ, но се справя по-добре от други подобни топове).
Натуся, и на снимка се вижда шимърчето 😊

# 484
  • Мнения: 15 313
Долче, лака е Бел 06 и розово златния брокат на Пърфект, това е стария ми маникюр, просто на средните пръсти Joy махнах ваденката и сложих леопардовите петънца. Wink Така да се каже рециклирах, обнових предходния дизайн.
За топа - не, не ми стана на балончета, лакирах се преди да сложа вечерята, нямах време за чакане, намазах топа на прясно позасъхнал лак и той взе, че бързо изсъхна. Засега съм доволна от топа, пък цената му е без коментар - 1.79лв., на цената на лаковете е. Sunglasses
Пп Ооп, чакай, сега виждам, че имам няколко балончета на единия среден пръст. Явно лака под него не е бил дръпнал добре, то аз не го и чаках, де, както и изчаках съвсем малко време между пластовете лак. На тия с добре изсъхнал лак - нямам.
Пп Натуся, Heart Eyes.

Последна редакция: чт, 10 юни 2021, 20:48 от Джаста Праста

# 485
  • Мнения: 1 789
Маме, пропуснах да ти върна отговор за онзи лак, който харесах за теб, а се оказа, че го имаш 🙈На нокти стои като нюд с фин шимър, а аз си го преставях като млечно кафяво с видими сини частички, нищо общо направо 😂😂 стои ти супер 💚Имаш ли светлия от тази серия на тренд ит ъп с частичките, с която е последният ти маникюр? Иска ми се да го видя на нокти, няколко пъти го заглеждам и го оставям. Прилича ми на един Морган Тейлър, на който бях хвърлила око и така и не купих 😃
Ще вървя да търся Бел 06, видяло се е, много е принцески 🥰

# 486
  • София
  • Мнения: 405




Още един мини бел от мен. Grinning

# 487
  • Мнения: 27 500
Да знаете...не си купувате Бел 06 под влияние на тази тема... 😋☺
Джаста, и при мен не прави балончета на изсъхнал лак, само на леко дръпнал. Появяват се известно време след топа, затова отначало не знаех дали е от него, мислех, че слагам твърде дебел слой, обвинявах лаковете под него...но явно се получава някаква реакция именно с топа.
Кристал, имаш ли го още този лак? 🙂

Последна редакция: чт, 10 юни 2021, 21:29 от dolce miele

# 488
  • Мнения: 1 996
Кой е лилавият лак, мат ли е?
Dolche, Essie Tangoed in love, полуматов неон от лятната колекция 2019. Снимката не е моя, а от нета, на работа толкова успях да намеря.

# 489
  • Мнения: 1 420
Моите Есита не бяха пипани, но е много кофти да пращат отваряни лакове, че освен визуално с омазването, след отвяряне започва да тече срока на годност и не се знае кога ще се сгъстят.
Марго, брокатя е на ГР Екстрем Глитер Шайн номер 208. Бел имат същия, но не помня номер.

# 490
  • Мнения: 1 789
Хаха, долче, къде ме върна ти 🙂 Не, отдавна го приключих, защо? Аз редовно изхабявам лакове за нокти, все ходя с дълги и като слагам по 2-3 пласта и си “вървят” добре, рядко някой лак ще го мотая с години, освен ако не е с ефект🙈 Иначе беше готин този, покривен и траен, с добри спомени за него съм 💙

# 491
  • Мнения: 27 500
Кристал, ами...понеже ми харесва, събирам мнения за него 🙂 На снимката изглежда почти с мат ефект- с мат топ ли си или просто така изглежда?
Георгиева, не мисля, че с едно бързо отваряне чак дотолкова се променя срокът на годност (може и да греша 🤔). Обаче няма гаранции за колко време е бил отворен лакът, може някой направо да се е лакирал с него...а и омазаното отделно... 🤐

# 492
  • Мнения: 1 789
Кристал, ами...понеже ми харесва, събирам мнения за него 🙂 На снимката изглежда почти с мат ефект- с мат топ ли си или просто така изглежда?
А, не е мат, нито е с матов топ, така изглежда от снимката явно ☺ Има класически крем завършек. На 2 пласта е, отгоре с топа на GR Quick Dry (тази снимка е от 2015, смятайте откога го ползвам този топ 🥰).
Вземи си го, хубав е, ти си на вълна експерименти и ще намериш с какво да го комбинираш, супер ти се получават творенията 💙И за лятото е готин и свеж цвят, пастелно небесносин, стои чудно на тен 😍 Тогава много го носих този, заедно с ментовия Флормар 424, направо свалях единия и слагах другия, млади години бяха 😂Сега гравитирам около нюдове и розово, скука!

# 493
  • Мнения: 27 500
Цветовите предпочитания се менят с времето, факт. Аз едно време бежовото, кафявото и сивото (освен сребристо, брокати) изобщо не ги броях за цветове- нито за нокти, нито за дрехи... 😁 Бяло също нямаше да се осмеля да сложа на ноктите. А сега имам какви ли не цветове, ха ха 😆

# 494
  • Мнения: 1 789

Разрових се за друго синьо в блога, ако си на синя вълна - това е много свежо, супер ярко, почти неонови топло синьо, като тюркоаз 💙OPI I Believe in manicures, агентката също има снимки с него из темите, голям красавец 😍

Общи условия

Активация на акаунт