Хамомила СН 30

  • 7 212
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
нашето предписание е 4 пъти дневно по 2 гранулки, аз ги давам с чиста пластмасова лъжичка направо в устата, дъщеря ми е свикнала с тях. беше доста по-нервна, вдигаше Т и често се събуждаше вечер, сега се поуспокои последните дни и аз спрях да давам. вече горе-долу я усещам кога има смисъл да пие нещо.
да ви разкажа, веднъж зада ми е по-лесно даването на гранулките изсипах едно шишенце от боаронските и сипах новите топчета там, обаче стана въпрос при доктора и направо ми каза да ги изхвърля и да взема нови гранулки, енергия ли, какво ли, наистина трябва да се внимава със съхранението.

# 16
  • Мнения: 4 392
chere6ka , никой уважаващ себе си хомеопат няма да тръгне да ти предписва лечение по нета. Всеки случай е строго индивидуален. Намери си добър класически хомеопат и заведи детето на място. Peace

Говоря по принцип. Възможно е за проблемите, свързани с никненето на зъбите при децата да има едно - единствено хомеопатично лекарство, независимо от типа, но се съмнявам . newsm78

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз пък си правя в шишенце подобно на тези от спирт разтвор от 5-6 гранулки Хамомила 15 CH.Пълня го до горе с преварена прецедена вода/може и дестилирана/ и разтърсвам енергично около 200 пъти.Така си имам готово лекарство по всяко време.Давам по половин капачка при нужда.

# 18
  • Мнения: 1 737

Говоря по принцип. Възможно е за проблемите, свързани с никненето на зъбите при децата да има едно - единствено хомеопатично лекарство, независимо от типа, но се съмнявам . newsm78

Правилно се съмняваш. На една приятелка детето разви отит в следствие на прием на Хамомила за колики. Просто това не е нейното лекарство и не може така да се дава на всяко дете без преглед при истински хомеопат. Може и да навреди.

# 19
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Amarena
Цитат
Извинявай, грешно съм се изразила. Имах предвид, че просто ги сложи в чаша с вода, да се разтворят сами, а хомеопатичката ми държи разтварянето да става чрез енергично разбъркване, за да се енергетизират.

 - Енергично разбъркване? - ще умра от смях! Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт