Споделете 3.2

  • 11 689
  • 372
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 700
Днес се връща в БГ най-добрата ми приятелка, която не съм виждала цели пет години  Laughing, но за съжаление нямам повече отпуска за годината. Cry
За сметка на това предстои weekend  Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 276
Благодаря на всички за пожеланията! Бъдете здрави и щастливи!  bouquet

# 17
  • Мнения: 4 300
Честито на всички, браво на падналите:)

Споделям че ще трябва да работа събота И неделя, като освен това в неделя трябва да ходя на така бленувания от мен обяд у свекървата....
Светлият лъч в цялата каша е че извънредният ми труд ще бъде заплатен от работодателя.

# 18
  • Мнения: 2 959
Ассе, намери ли това което търсеше толкоз упорито? Успех в решението, довери Се на инстинкта Си, няма да Те подведе, малката Чаровница с русите пружинки вече е голяма! Hug
СТрамелл, щастлива Си заради близката Си или при Теб има профес. развитие? Поздравления и в двата случая, първият защото виждаш че хората не са толкоз лоши, а вторият, защото го заслужаваш!  bouquet А за новата темичка, със сигурност Мърморанката ще бъде щастлива, когато се завърне!
Маргаритка, кога ще бъде следващото палцестискане?
Фов, честит 3 РД на Криси! Весело и усмихнато детсво Му желая! Hug
Пипинце, дано бързо свалите таз ТоС и се върне хубавата Ти усмивка, много Си чаровна когато се усмихваш!
иВарна, успех на изпита утре! Hug
Еовин, успех и от мен! Hug
ДЕШАРкчице, честит Ти нов ник, не мож се скриеш!

# 19
  • Мнения: 4 806
Уж намерих, благодаря...
Сега остава да моля за стискане на палци то да е вярното...  baby_neutral baby_neutral baby_neutral
Ей, голямо чудене, голямо мятане...
За себе си не съм се страхувала така.

# 20
  • Мнения: 4 473
Сега се прибираме от детски рожден ден в KFC (Люлин). Откраднаха телефона на една майка от чантата й. Всичко това пред очите ни Shocked. Липсата беше забелязана почти веднага - на 3-тата минута телефона вече беше изключен. Охраната вдига рамене, камерите не били насочени към масите, а към касите. Идиотско. Close Мъчно ми беше за жената да й кажа да пише телефона бегАл. Confused Ако си няма друга работа, нека подава жалба...за мен връщане няма. Хах, за един телефон как ли пък ще се вдигнат да разследват.Преди 7г ми направиха въоръжен грабеж (пистолет в главата) в заведение и още чакам да хванат извършителите ooooh!
Кофти за родителите, чувстваха се все едно те имат вина, а такава естествено нямат. Децата поне се повеселиха. Мдааа

Пуснах си постинга първо в темата за 13-ти петък. Не знам защо....явно подсъзнателно съм решила, че е свързано с датата/деня. Преместих го, не че има значение, но да споделя....

# 21
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Уф...  един гледа сватба, друг брадва Tired
Няма връзка с датата, това са си професионални джебчии Twisted Evil
А охраната по такива места май вярно е за украса само Thinking

# 22
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Мдаа, това съвсем не е първата и със сигурност не е и последната кражба в KFC. Миналата година една чудна зимна неделя си седяхме с една дружка в KFC на "Гарибалди" , нямаше много хора и как така внезапно незнам, ама тя се оказа без телефон. По същия начин много бързо схванахме идеята, охраната по същия начин ни гледаше жално и свиваше рамене.

Аз пък пия бира, седя пред комп-а , пуснала съм си новото dvd, с което се сдобих вчера - много ценен подарък: Simply red - live in Cuba, слушам го, щото като го погледна и ме свива стомаха нещо - без да искам правя сравнение между сцената в Зимния дворец и тази, която гледам - жалка история, затова предпочитам да ги слушам. Е, по някое време мятам по едно око де Laughing Доста е внушително.
 Днес съм много крива. От понеделник отивам да работя нещо, което никак не желая и ще си гледам шефовете целодневно и се озовавам в страшен змиярник. Знам, че се самонавивам и съм си дала срок цифром и словом 1 месец, в който да опитам да дам всичко от себе си, пък...каквото сабя покаже....

# 23
  • Мнения: 534
Нека се оплача че утре съм на изпит,но няма да ходя,защото за него трябваше да направя програма на Access-направих всички таблици,обаче не мога да въведа информацията в тях и се отказах.
Абе петък 13  Sad

# 24
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Нека се оплача че утре съм на изпит,но няма да ходя,защото за него трябваше да направя програма на Access-направих всички таблици,обаче не мога да въведа информацията в тях и се отказах.
Абе петък 13  Sad
Еее, що така  action032

Но малко изпревари събитията с темата, ела в тази, а следващия месец ще пуснем и Споделете 4.1 Simple Smile
Нека някой модератор ги слее, моля  Peace

# 25
  • Мнения: 534
Ами такава беше препоръката в старата тема 4.1 и аз така писах  Blush

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Петък, 13ти, вече почти мина, а аз тепърва полудявам...Василена се събуди със сочна кашлица и не ще да заспива отново, а аз оставих в банята 1/3 от косата си...Оплешивявам бавно и славно Cry

# 27
  • Мнения: 534
Забравих Ч.Р.Д на малкия мъж,пожелавам му като порасне да стане истински кавалер!  bouquet

# 28
  • Мнения: 936
Да се похваля, че се оборудвах с нов панталон и ново яке. Мъжът ми каза, че ми свалят няколко годинки, а аз съм само на 27! newsm78

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Петък, 13ти, вече почти мина, а аз тепърва полудявам...Василена се събуди със сочна кашлица и не ще да заспива отново, а аз оставих в банята 1/3 от косата си...Оплешивявам бавно и славно Cry
Астрални близначки? Маината кашлица почти беше изчезнала и вчера я заведох на градина - имаха театър, а и тя искаше да ходи при децата, отделно аз просто трябваше да си свърша работата.
Следобяда вече кашляше повече, през нощта - почна да й става влажна, мамка му, дано се оправи съб-нед...
А моята коса пада на снопове при всяко къпане. Не съм броила дали са повече от 100 косъма на ден (нормалното количество), но го отдавам на есенната смяна на козината и не се тревожа особено. Даже мисля да ида да ми я филират, че съхне страшно бавно, 20 минути със сешоар, досада голяма...

Общи условия

Активация на акаунт