Кой казва, че Драганов е най- добрия?

  • 2 122
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 576
Аз лично сам много доволна от отношението му. Чакаше ни пред кабинета си и въобще не ни се наложи да висим. Освен това и други доктори дават съвети като него. Например от други места чувам, че отричат проходилката. Да не говорим, че досега не сам и чула някой доктор да е чакал пациент, за да го уведоми, че не може да го приеме. Съгласна съм, че би трябвало, но уви!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 530
Истината е, че Драганов е по- популярен от останалите специалисти, които вместо да продават обувките си- оперират. И ходенето при Драганов и просто модерно. Съжалявам, че се подлъгах по тази мода, но мога да се похваля, че намерих най- добрия лекар за моето дете. Специалист, който не ми продаде стелките си, нито пантофите си от собствения си магазин. Както направи миналата година Драганов.

# 17
  • Мнения: 539
цитат "...Честно казано и аз останах много изненадана, когато започна да ни убеждава, че уреди като проходилки, бънджита, колани за прохождане и др. били създадени по-скоро за улеснение на родителите, отколкото за децата  Shocked  Все пак нали в цял свят ги използват...... :



По цял свят отричат проходилки, бънджита и тем подобни глупости, в Австралия дори проходилки не се продават или само в тайландските магазини тип "за 1 лев". Там си пускат децата в парка босо , само по памперс, майката си седи на пейката и само го наблюдава и няма да чуеш "не така не там". Оставят ги напълно самостоятелно да се развиват и да изучават света. Нашто е дивотия, да го слагаме в проходилка, при условие че още не може да се държи на краката си. Така че Драганов е много добър специалист, и не е виновен човека че само в неговия магазин се продават ортопедични пантофи.

Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 11:08 от n@ti

# 18
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Напълно подкрепям горното мнение. По цял свят отричат проходилките, в някои страни, например Канада, даже е забранена продажбата им. Има достатъчно инфо по въпроса.

# 19
  • София
  • Мнения: 304
А къде се намира този магазин за ортопедични пантофи и има ли големи номера? - 44 ,45 номер ?

# 20
  • Мнения: 7 640
цитат "...Честно казано и аз останах много изненадана, когато започна да ни убеждава, че уреди като проходилки, бънджита, колани за прохождане и др. били създадени по-скоро за улеснение на родителите, отколкото за децата  Shocked  Все пак нали в цял свят ги използват...... :



По цял свят отричат проходилки, бънджита и тем подобни глупости, в Австралия дори проходилки не се продават или само в тайландските магазини тип "за 1 лев". Там си пускат децата в парка босо , само по памперс, майката си седи на пейката и само го наблюдава и няма да чуеш "не така не там". Оставят ги напълно самостоятелно да се развиват и да изучават света. Нашто е дивотия, да го слагаме в проходилка, при условие че още не може да се държи на краката си. Така че Драганов е много добър специалист, и не е виновен човека че само в неговия магазин се продават ортопедични пантофи.

не съм сигурна, че е съвсем точно това

# 21
  • София
  • Мнения: 2 530
Няма ортопедични обувки. Ортопедичните обувки, са тези които се носят след операция или са направени специално за даден човек с проблем, за съответния проблем.
 В магазина на Драганов има само детски обувки.

# 22
  • Мнения: 5 228
Там си пускат децата в парка босо , само по памперс, майката си седи на пейката и само го наблюдава и няма да чуеш "не така не там". Оставят ги напълно самостоятелно да се развиват и да изучават света.

Може и така да е, въпреки че не ми звучи особено реалистично, но в условията които живеем в България, няма как да стане, дори и да си привърженик на този подход при отглеждането на деца. Нали си представяш ако си пуснеш детето босо в градинка в София какво ще му се случи - света не знам дали ще изучи, но кучешките лайна  - със сигурност. И това ще бъде най-малкият проблем.

# 23
  • Мнения: 992
Вчера отивам пред кабинета на въпросния д-р Драганов във поликлиниката на Военна болница и го намирам заключен. След десетина минути пристига сестрата и ми заявява, че Драганов не се чувствал добре и си отишъл. И всичкото това, след като имам час записан преди 27 дена! Въпросният лекар си позволи да върже мен и детето ми, без да му пука какви организации съм правила, за да мога на точния ден да отида в точния час. Без да му пука, че пътувам от " Люлин", че плащам паркинг. А ако бях с градския транспорт? Цялото това поведение за мен означава само едно: Той е непрофесионалист, който не уважава пациентите си.

май си доста крайна
и той е човек и той може да се разболее и да му се случи нещо непредвидено, а за това че си купила стелки от него, не го разбирам, той задължил ли те е , щото мен не, просто ми предложи, но аз отказах

# 24
  • Мнения: 964
Виждам,че се коментира как се практикува по света,в САЩ винаги ти вземат личните данни и телефон за обратна връзка дори и си записваш час при този лекар за първи път.Ако има проблем от типа "доктора е болен" са достатъчно любезни да те предуредят,да ти презапишат час и да ти се извиняват поне пет минути.
За бънжитата и проходилките не съм съгласна в магазините има огромно разнообразие от такива продукти които никак не са евтини и забелязвам,че доста се продават.
Ако невярвате тук може сами да се обедите:
http://www.toysrus.com/family/index.jsp?categoryId=2256082&cp=2255975.2256079
http://www.walmart.com/catalog/product_listing.gsp?cat=105389
Както и масово по кашоните им пише,че се препоръчват за деца над 4месеца.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 530
mamamaya, не съм крайна. Наистина този човек не е професионалист, а един печелбар.

# 26
mamamaya, не съм крайна. Наистина този човек не е професионалист, а един печелбар.
  И на мене ми се виждаш крайна.Изведнъж си променяш мнението след като човека не ви е приел.Аз съм била на преглед и не ми е обяснявал за неговия магазин,каза ми какви обувки и пантофи да купувам.

# 27
  • софия
  • Мнения: 1 745
Драганов е един супер комерсиален лекар.Когато водих малката на преглед ми "наду" главата с заучените му явно "пичовски" изказвания.Познатата,която ми го препоръча ми каза:"Ще видиш,колко подробно обяснява всичко и само лаф чета пуска,много е добър!".Аз естествено веднага се залетях при "най-добрия" ортопед в София smile3508!Нали за детенцето си всеки търси най-най...Та бих искала да попитам,мамите,които го хвалят кое му е по-различното на Драганов от на други явно не толкова "разработени" ортопеди?На нас ни каза какви уникални тазобедрени стави си имаме,какво дупенце и как таткото,ще бере ядове с такава хубавица след време.На всичките ми познати и приятели които са си водели дечицата при него разправя едно и също.На мен всичко това ми е доста несериозно,не мисля да ползвам повече услугите му.Според мен е нужно един лекар да ти обясни  кратко,но и ясно това за което си отишъл,а не да ми разтяга локуми мислейки колко много е забавен...,ако толкова много иска да впечатлява с това си умение,то  доколкото знам има цирк в момента тук,а аз клоуни не искам да слушам.Това е лично мое мнение и не искам никой да задължавам с него Naughty,просто Аман от fashion лекари-Драганов,Иво Тодоров и т.н. 

# 28
  • Мнения: 9 990
Това може и така да е, аз незнам, но няма общо с това, че се е разболял и че се е прибрал... Peace

# 29
  • софия
  • Мнения: 1 745
Вярно няма общо,но аз да си кажа Laughing!А,по въпроса-да,според мен на всеки може да се случи да е неразположен,или да излезе нещо непредвидено.Човешко е....,но сигурно не е и приятно да биеш път от майна си райна за тоя дето духа....

Общи условия

Активация на акаунт