"Нека да е лято, само да е лято..." в НЕМСКАТА тема / 218

  • 20 066
  • 759
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: X
Soft Click апартамента с котката и цветята в Кьолн сборен пункт за всички на които им е писнало ли се явява? Приемаме ли и италиански футболисти Yum


Италианци трудно  понасям, но ще ги напием да мълчат и изпълняват.
Идвай, само да разкарамe Papa Panda  в Аляска, че тук все му е лошо. 😆

# 241
  • Мнения: X
Бела не ме ще, щото не ме знае. Иначе ще разлива уиски по пътя, за да стигна до тях.

Софт, ще ти оставя списък къде какво да платиш. Hug

# 242
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526

Не съм отписала ПапаПанда, а съм го записала за който го желае.

Аз ще приготвя листата на желаещи...100 евро...100 евро...
Може и на търг да го обявим ...Повече парички за пиячка да съберем.. Smile
Нали сте гледали филма " Грозни като смъртта" !?

# 243
  • Мнения: 5 262
Бела не ме ще, щото не ме знае. Иначе ще разлива уиски по пътя, за да стигна до тях.

...
Simple Smile Сори ПапаПанда , но наистина не те знам . Това ми спестява уиски Simple Smile
Аз само се шегувам разбира се, но ако си платиш сметките и отидеш в Аляска казвай да поливаме цветята със софт ... денонощно да поливаме
Шехи не съм го гледала филма. Аз много бих се радвала да намеря руските филмчета История на руския лов и риболов на немски. Те са 2 или повече филмчета .

# 244
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Белла, аз по футболисти не си падам, ноооо, заради теб! Пък и приоритетите с годините се променят...
Заемам се да изготвя списък с наличните италиянски и испански на немска земя!
А може ли да включа и мексикански?

Да, култови филмчета...ще ги търся....

# 245
  • Мнения: 5 262
не щем мексикански.

# 246
  • Мнения: X
Уточнявайте за Аляска щата или вечния лед става въпрос де..Аз мечтая да живея в Аляска.
Шехи пък приятелката ти е истинска късметлийка с този кораб. Такива шансове не всеки има. Как може да не я слушаш какво говори? Питам сериозно, не се заяждам.
Като изкарвах паспорт на детето се оказа, че издават само за година..това означава, че може и два пъти годишно да ходя да вися за паспорт ако пътуваме извън Ев.съюз.. погледнах я аз тази в общината накриво и тя ми вика "ама то и без това не е нужно да притежава детето паспорт"....

# 247
  • Мнения: X
Ах, как чудесно вали навън... Идеално за почивен ден. Само дето е малко топло, ама то човек не може да има всичко. Heart Eyes Stuck Out Tongue Winking Eye

# 248
  • Берлин
  • Мнения: 4 675
При нас е 29• днес. Ама няма как да се размърдам с тъпата карантина. Още 2 дни

# 249
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Рейна,  с много бюрократични неща сега се занимава...допълнителна здравна застраховка, застраховка за пътуването, доплащане за каюта/ тя ще пътува сама/ ..един кашон с хартия- договори... Голяма подготовка е..
Разбира се , че и за мен ще е интересно..Когата се върне, ще разказвам.

На мен пък ми е Мечта да пътувам през Сибир  до Пекин през Монголия с Трансибирската железница.
Зная,  мразя студа, не се смейте...!!!

Но ще го направя някой ден  , дори и съкратена програма.
 И аз ще се готвя  сигурно една година..Може и палто от норки да си купя или наема под наем. Smile
Водка не пия, но ще пропия ако трябва!  Sweat Smile
Папурче, не мрънкай...Ти поне ...

# 250
  • Мнения: X
И на мен ми се ходи в Китай, но със самолет. В Япония още повече, но най-много в Калифорния включително и южната й част в Мексико.
В Русия и Украйна кракът ми не би стъпал, ако не се налага. Ходила съм там, видях, повече не.

# 251
  • Мнения: X
И на мен ми се ходи в Япония още повече, но най-много в Калифорния включително и южната й част в Мексико.

1 към 1 сме. Направо те чувствам като сестра-близнак. Hug

# 252
  • Мнения: X
Ти точно как ще оживееш в Калифорния Папа Simple Smile

# 253
  • Мнения: 1 281
На мен сега ми се лежи на някой плаж, все ми е тая къде Simple Smile

# 254
  • Мнения: X
Калифорния е голям щат и климатът варира от полярен до субтропичен. Измервани са температури от почти 57 по Целзий в Death Valley и минус 43 в Boca.
Papa Panda ще гледа плажа от тук. На 30 минути с кола от ЛА е.



Аз само заради американските визи ще взема немско гражданство. За друго не се сещам да ми трябва.

Общи условия

Активация на акаунт