"Нека да е лято, само да е лято..." в НЕМСКАТА тема / 218

  • 20 080
  • 759
  •   1
Отговори
# 690
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Софт, и при мъжа ми така от 4 човека отдел бяха останали 2ма и търсеха, но за толкова пари никой не искаше, плюс обучението отнемаше доста време. Мъжът ми се отказа да чака и в отдела остана един.

Каквото е такова. Пробва, загуби нямаш, имаш време да промениш стратегията.

# 691
  • Мнения: X
И при вас ли е гробна тишина по време на мача? Днес даже украсени с флагове коли не видях. Автогол вкараха нашите и Франция ще взема да бие по тази причина.🙈

# 692
  • Germany
  • Мнения: 2 042
При нас не е, но и мача е тук. Обаче май няма и повод за викане. За това пък цял ден весели французойчета срещам.
Днес хвърлях по едно очо на Унгария-Португалия, ама то в Унгария  Ковид няма. Пълен стадион, голяма лудница.
Айдее замина мача…

# 693
  • Мнения: X


Да попитам ,имате ли идея как се разпознава хубаво авокадо
В повечето случаи когато купувам на бр.от различни места хем скъпо хем гума или едно много странно като хлебно вътре..
Взимам по често от алди тези които са по четири ,но и те нещо почнаха да излизат повечето гадни .
Ако някой може да даде съвет ,че хем скъпи хем хвърлям
Авокадо се купува само твърдо и зелено и се оставя да узрее. Меките които продават са лашкани и размятани и набрани отдавна. Авокадото се бере още когато е твърдо. Тогава е прясно. Гледаш горе дръшката да е свежа и неувяхнала и около нея да е зелено.

# 694
  • Мнения: 6 612
Ходихме да празнуваме РД на първородния в любим ресторант. На връщане с колелата минаваме през 4 села - пълна гробница, никой навън, призрачна тишина. Не гледаме мача, но категорично НЕ искаме франсетата да бият.

# 695
  • Мнения: 7 251
Замина, да.
Ние се опитахме да влезем в близката бирена градина да го гледаме, но след като ни поискаха документ за бърз тест или такъв, че сме преболедували, оздравели или сме имунизирани се отказахме. Можехме да си направим бърз тест, ама ми писна за щяло и нещяло да ми бъркат по дупките. Ай сиктир.
Гледаме си го в къщи, смучем бира и чоплим семки. Наздраве.

# 696
  • Мнения: 6 612
Тук вече не искат тестове в ресторанти на открито. Вътре - да.

# 697
  • Мнения: X
В NRW и вътре няма да искат от петък.

Франсетата са просто по-добри в случая и заслужават техен гол, а не германците да си го вкарат сами. За Германия съм, ама тегава работа.

# 698
  • Мнения: 7 251
Тук вече не искат тестове в ресторанти на открито. Вътре - да.
Ми то и тук уж не искат, пък се премислиха и искат. Не знам, може би заради това, че много маймуни на клона заради мача, а нашата бирена градина е май най-голямата в Немачко. И беше фраш.

# 699
  • Мнения: X
Вътре и в Кьолн не искат - само като се напълни много, искат, защото не искали да рискуват?! Каквото и да значи това. Явно не е май много позволено, но ако няма много хора, не им правят проблем.

На мен някой ми е разритал кашоните долу и ако се върне да ги рита, ще сляза да поритам и аз. Така хубаво наредих един куп кашони между контейнерите, че утре ще взимат хартия...

Някой късопи*чо или тийн. Angry

# 700
  • Мнения: 9 152
Mößbauer-Effekt,
Да е живо и здраво детето ти! ЧРД🙂
Soft Click, големи служебни обрати при теб , ха дано се подредят нещата по най- добрия начин! И лекарствата помогнат на съпруга ти.

Авокадо купувам твърдо и чакам вкъщи да узрее, но не винаги е гаранция, че ще се падне читаво. Понякога узрява гумено, понякога блудкаво... Ако купя от Файнкост, винаги е хубаво, но там и цените са хубави🙂
Иначе, в Реве, каквото се падне. Съответно, случвало се е да изхвърлям.
При нас тази вечер се чуваха сериозни възгласи и викове от близкия ресторант с градина. Собственкът е сложил големи видеостени и е пълно.

# 701
  • Мнения: 1 099
Möß, да ви е жив и здрав рожденика!

# 702
  • Мнения: 5 262
Поздрави за рожденника . Ние нещо не можем да се натъкмим да караме колела надалече в тази жега. Само до басеина със студената вода и наобратно. И то децата и баща им. Аз не мога в тази жега.
Софтмай нямаш много избор освен да строиш и да натовариш новаците както подобава. Успех .

Последна редакция: ср, 16 юни 2021, 08:24 от bella_ciao

# 703
  • Мнения: 1 482
Ние сме планирали ходене на басейн днес- да видим как ще е! Animal Fish Би трябвало и вътрешните да са отворени,сауните- не...

# 704
  • Мнения: 7 251
Mößbauer-Effekt, здраве и много късмет на детето ти!
И аз другата седмица съм рожденичка и се чудя какво да спретна за колегите.

Общи условия

Активация на акаунт