"Нека да е лято, само да е лято..." в НЕМСКАТА тема / 218

  • 19 936
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 429
Е, къде са тези горещини? За пореден път се чувствам в паралелен свят: бг мама от една страна и аз от друга. Бях си приготвила нещата за басейн, мислех да отида там след работа, да се пека, да поплувам, да пия бира и да ям пържени картофи. Греда. Няма слънце.

# 736
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Шехи, Манескин имат концерти в Берлин, отивай да ги гониш, на крака ти дойдоха Simple Smile

Къде бе Гея! ? Когаааа? Аз до Италия мислех да мръдна..
Влязох веднага в eventin
Къде виждаш този концерт?

Те са в началото, на тези години, ще взривят Европа от концерти, а и не само ...все ще ги докопам някъде...
Пиши ми моля те  , ако знеш нещо повече! Hug

Последна редакция: ср, 16 юни 2021, 21:41 от Шехи

# 737
  • Мнения: X
Е, къде са тези горещини? За пореден път се чувствам в паралелен свят: бг мама от една страна и аз от друга. Бях си приготвила нещата за басейн, мислех да отида там след работа, да се пека, да поплувам, да пия бира и да ям пържени картофи. Греда. Няма слънце.

NRW

# 738
  • Мнения: X
"Нека да е лято, само да е лято...", пък сега мрън-мрън. Stuck Out Tongue Winking Eye На мен ми е тамън в момента. С детето се разходихме наоколо (имаме чуден Hohlweg буквално до вкъщи и там беше много прохладно),  хапнахме горски ягоди и череши, изпотихме се здравата (безплЯтна сауна Laughing), разхладихме с таратор вкъщи... Лято! Само най-сетне да пуснат и домати, че май скоро няма да се готви.

Mößbauer-Effekt, ЧРД на младежа! Само още една година и може да го гоните от вкъщи. Laughing

asyalein, да се оправяте бързо! И другите болни също!
Явно короната е освободила терен за други вируси и те сега се възползват.

Погледнах картата... навсякъде в DE е жега, само най-горе на север не е.

# 739
  • DE
  • Мнения: 9 068
При нас е 32 Grin БВ Nature Sunny

# 740
  • Мнения: 9 404
Супер е! Аз съм по жегите. По-малко от 25 градуса да не пада.

# 741
  • Мнения: 9 152
Също обичам да ми е топло, имам нужда от топлина...като е лято, да е истинско, т.е. слънчево, високо синьо небе, температури над 23 градуса.....
На студ трудно издържам , бързо замръзвам ( при все топлото ми навличане) и после дъъълго се топля, ако взема да разказвам как, ще се хванете за главата. Съпругът ми инсталира даже сауна вкъщи, за да събирам топлина зимата....
Чаках трепетно лятото, с надежда да не са само дъждове..... Ама не помислих, че навън като са над 30 повече от два дена, вкъщи може да са 40 без шанс за  охлаждане. Head Band
Писахме мейл и нищо.
Утре ще звъним по телефона.

# 742
  • Мнения: 7 429
Искам да лежа на тревата в нашия басейн и слънцето да ме пронизва. Много съм скромна. Ама не знам кога ще стане.

# 743
  • Мнения: X
То да е топло, ама да има басейн/море и питиета, и готини каки и батковци по без нищо около нас - разбирам. Музика, танци, студен душ, у водата, пак питиета, танци...

Но да е такава жега, а ние да работим и да си седим по домовете - НЕ РАЗБИРАМ.

15-20 е достатъчно топло, за да не умрем от студ. Жегата нека да е само за почивките.

# 744
  • Немция
  • Мнения: 6 924
Папурче, тогава Испания няма да е идеалната за бачкане(нали мечтаеш за там), защото в Испанско има повече жега и все повече ще се нагорещява.

Синьо, ти откога заобича горещините? Нали май обичаше хлад преди години?

Утре чак ще мога да пусна нова тема. Ако някой го сърбят ръчичките- моля, преотстъпвам му задачата. Wink

Последна редакция: ср, 16 юни 2021, 23:16 от Бибит

# 745
  • Germany
  • Мнения: 2 019
Но да е такава жега, а ние да работим и да си седим по домовете - НЕ РАЗБИРАМ.
И аз така 😉 Излязох малко днес, от близкия басейн се чуват викове и крясъци, вода се плиска. Мъка. Нито съм резервирала онлайн за днес, нито пък и време ми остана. Сега даже чекнах да видя резервации, че то до края на седмицата е червено. Абе защо не работят тези хора 😤

# 746
  • Берлин
  • Мнения: 4 583
Бибит, права си. Ама Испания ми е като копнеж, не е съвсем мечта. Първото ми лято там беше мор, отслабнах ужасно, все ми прилошаваше, тежко си беше на близо 40•, после се адаптирах и беше по-лесно.
Не ми се яде нищо в тая жега, лошото е, че ми се мятат коктейли. Кога всъщност човек се превръща в битов алкохолик?

# 747
  • Мнения: X
В Испания жегите са испански. 😆 Искам да кажа, че жегата на море няма нищо общо с жегата в това поле.

# 748
  • Немция
  • Мнения: 6 924
Забравих, че хоумофисът ви в Испания ще е на плажа. Grin

# 749
  • Мнения: X
На плажа ами, на нивата ли?
Като/ако я докараме до Испания офис няма да ни трябва.

Общи условия

Активация на акаунт