За детските ясли

  • 1 596
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 263
Ами добави и още една: "Имах възможност да си гледам детето, но избрах да го дам на ясла" Wink - е т'ва щеше да е моят отговор.

# 16
  • Мнения: 46 518
И дай възможност да си променим гласовете, за да се възползваме от новите опции  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 242
Не съм взела решение, но по-скоро клоня да си я гледам поне докато стане време за градина.

# 18
  • на село
  • Мнения: 3 920
Да, посещава.

# 19
  • Мнения: 5 362
Не,не ходи на ясла. Засега сама си я гледам,но на пролет мисля да пробвам.

# 20
  • Мнения: 581
За яслата съм. Добър вариянт е, щом като се налага майката да работи.

# 21
  • Мнения: 5 577
Е моя отговор го няма - имам възможност да го гледам, не работя, но ходи на ясла.   Laughing

# 22
  • Мнения: 1 734
Ходи, как да не ходи... но боледува детето, това ме мъчи най-много

# 23
  • Мнения: 8 505
Ходи,да.Боледува не по-често от когато не ходеше на ясла.

# 24
  • Мнения: 1 190
Е моя отговор го няма - имам възможност да го гледам, не работя, но ходи на ясла.   Laughing

E, то е ясно, че от такива отговори няма смисъл, просто маркирай Да Hug

# 25
  • Мнения: 3 042
НЕ!
Въпреки, че понякога Злати много ме изнервя и ми се ще да го дам на ясла. Embarassed Embarassed Обаче твърдо съм решила да пропусне посещението на това детско заведение.
Другата есен, когато стане на 3г ще тръгне на детска градина.

# 26
  • Мнения: 98
Малкият ходи от скоро, свърши адаптивният период и вече остава по цял ден.Плаче,като се разделяме,ама как иначе...?Успокоява се сам,че отивам на работа за парички и ще купим после "бомбо"/бонбони/.Смятам,че е много образователно децата да посещават ясли и градини.Едва ли някоя майка ще може да отдели толкова време за занимания с песни и игри,както там.И не само това.Някак си стават по-самостоятелни и дисциплинирани!Определено е възпитателно.Аз съм "за" ясла!

# 27
  • Мнения: 790
Не. Мисля да го гледам до 3 - 3,5 и тогава направо на градина.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 493
Да. ходи

# 29
  • Мнения: 1 840
Гласувах за бабите.

Общи условия

Активация на акаунт