С какъв спорт поддържате фигурата си?

  • 2 693
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 611
С ядене на ядки. Ей сега го практикувам. Седнала пред компа ми е най_ хубаво  Wink

Бтв нищо не спортувам, ходя на работа, там имам достатъчно движение...

# 46
  • Мнения: 1 366
Единствения "минус" на анкетата е възможността да се отговори само с една опция. Аз тренирам спининг 4 пъти седмично и бягам 3 пъти. Но необходимостта от това натоварване дойде постепенно.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 845
Единствения "минус" на анкетата е възможността да се отговори само с една опция. 

 newsm10

Свалила съм от датата и играя в къщи. Редувам пилатес, аеробика, йога. От няколко месеца съм много редовна и много се кефя на ефекта.

# 48
  • Мнения: 742
Основно практикувам "гребане с лъжица"  Grinning, сега сериозно: мързи ме да спортувам и разчитам основно на разходките. Мразя диети.

 Peace И аз съм така спорта е след малката.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 537
Спорт: "Спести стотинки от сем. бюджет" т.е. кръстосване на комплекса с цел пазарене на по-ниска цена /по-ниска със стотинки,де/. smile3521

# 50
  • Мнения: 3 050
Спорт: "Спести стотинки от сем. бюджет" т.е. кръстосване на комплекса с цел пазарене на по-ниска цена /по-ниска със стотинки,де/. smile3521
хаха rotfImaoТова ми хареса!
Аз разчитам само на разходките защото не обичам да правя упражнения Close

# 51
  • Мнения: 5 103
Мразя да спортувам Stop

# 52
  • Мнения: 3 537
Аеробика и много вървя. Wink

# 53
  • Варна
  • Мнения: 4 969
не обичам да спортувам Peace

# 54
  • Мнения: 1 547
Имам вопиюща нужда от движение, иначе психиката ми се уврежда  Laughing Плуването ми е най-любимо, тренирала съм много години, но от 4-5 се поддържам с аеробика. Всеки ден, по 45 минути. С прекъсвания поради напреднала бременност, разбира се. Също съм запален фен на пешеходството  Peace

# 55
  • Мнения: 112
Нямам никакво време за спорт  Confused но затова пък постоянно съм на път и препускам нанякъде - та с това си поддържам фигурата общо взето  Rolling Eyes Когато все пак изнамеря малко свободно временце си танцувам любимите индийски танци /съвсем любителски /. Научих се на малко "чупки" докато бях в командировка из Изтока, Индия, Непал и Бали. Не само заради фигурата ги практикувам, заради настроението - също. Зареждам се с енергия някак.
Иначе обичам много да играя тенис на маса, но.. само с обичането си оставам май..

# 56
  • Мнения: 1 073
С йога, макар че лятото я бях позарязала. Embarassed
Деайства ми много разтоварващо и физически и психически.
Ходя 2- пъти седмично, по принцип.
Лятото се отдавам на ходене по планините, с раница на гръб и  Sunglasses.
Диети не правя, защото не ги издържам и започвам да се храня още повече. #Crazy

# 57
  • Мнения: 112
С йога, макар че лятото я бях позарязала. Embarassed
Деайства ми много разтоварващо и физически и психически.
ауу йога- как забравих да я спомена и нея  Peace Peace Peace
Там е истината..

# 58
  • Мнения: 2 407
С разхождане на дъщеря ми, но мисля да се запишаили на танци или на бодиуорк.

# 59
  • Мнения: 521
Скачане на въже! За втори път се убеждавам как се смъкват кила. Особено на дупето и корема.

Общи условия

Активация на акаунт