Слънчеви мами в арабски страни-11

  • 18 560
  • 298
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 269
4естита принцеса на лилия

да ви е жива и здрава,да расте щастлива и много оби4ана.Много да ви радва цялото семеиство Hug


Бързо възстановяване  bouquet  Момата си е направо отгледано бебе.Явно си добре щом за 3-то се замисляш Laughing

Днес го дават последният слън4ев ден.явно и времето се съобразява с изборите.бих отишла да гласувам,но си загубих ли4ната карта в дубаи и незнам дали може с паспорта.
ние сме на крак от 5.30 (ново време) малкият се буди доста 4есто снощи.явно корем4ето го болеше,4е така жално пла4еше,а и имаше и газове Cry Cry

# 256
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Water Lily, Честито ви момиченце!!! Да е жива и здрава и много, много да ви радва.
браво на мама и на бебка, голяма глезанка ще бъде, щом мама я си я ражда като за 1 месе4но беб4е!ама и се измъ4и с това 4акане, нали,а сега  пък виж какво голямо моми4е си имаш -сара!
наистина това след  раждане е най- голямото признание за болките и страданията на майката,но си заслужава! newsm51 smile3525 baloni baloni

# 257
  • Мнения: 815

Честита ви малка принцеса!
Да е жива и здрава и да расте щастлива и оби4ана.

Последна редакция: нд, 29 окт 2006, 12:01 от Любс

# 258
  • Мнения: 927
честита ви принцеса, веси!!!! да ви е живо и здраво бебчето и само радост да ви носи!!!!!
Ама тя с тия килограми готова първокласничка, машалла Joy !!
Свърши хубавото временце тук  Cry От сега нататък само кратки разходки и по гости май.
Елип, ние приключихме с коликите след 40-я ден ,но сега ревем от глезотия  Rolling Eyes или като сме насрани  Embarassed. Много ми е ревлив милия,но слава Богу през нощта си нанка и прави дълги паузи между хапванията. Аз имах много спокойна и щастлива бременност и очаквах и бебо да е такъв ама не.. За щастливото- щастлив е, много се смее, но като рече да ревне.. до София се чува чак #Crazy
Лорекса, големи хубавици са ти дъщеричките!!
Миле, догодина живот и здраве ще се видим. Аз много се радвам ,че вече се запознах с Мария  Grinning
Цунки!!

# 259
  • Мнения: 1 655
Миме той Захед много пораснал, машала, наистина голямо моче станал!И какъв е красавец.леле леле!!!
НЕщо напоследък ми е доста заето, нали сестра ми е тук с племенника и все го пазим, че от радост на бебето малко го постисква и целува, но не си знае силата!
Иначе Сами е малко болничък, температура кашля,не може хубаво да дишаи само реве, толкова крив никога не е бил,на антибиотик сме та да видим!
Лек ден на всички!

# 260
  • Мнения: 2 804
Лилия , ЕДНО ГОЛЯМО ЧЕСТИТО и от мен !
Да ви е жива и здрава и много късмет в живота и пожелавам !
 
                                 

Ние сме добре малко изморени от пътуването , но важното е , че всичко мина благополучно .

Миме , много ти е хубав Зейед , Аллах здраве да му дава !

Лека вечер , отивам да почивам , че съм гроги .

Последна редакция: пн, 30 окт 2006, 00:23 от makaui daniela

# 261
  • Мнения: 3 463
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА ЛИЛИЯ! newsm51

Да е жива и здрава и да й върви по вода в живота!  bouquet  bouquet  bouquet


Ние се прибрахме вчера след едно фантастично изкарване,но в никакъв случай почивка.Програмата беше наситена и запълнена до последната минута.Много ми хареса Сингапур,успяхме да разгледаме всичките му забележителности,природата е невероятна,такава пищна растителност и зеленина. Heart EyesЗа  шопинга нямам думи,разнообразието и предлагането надминават в пъти Middle East.Часове прекарах в една японска книжарница,в която имаше буквално от пиле мляко:само учебниците и граматиките по арабски заемаха една стена,докато тук можеш да намериш две,три методи само.Обслужването е на много високо ниво и не ми се стори изобщо скъпо.Всяка нощ сме се прибирали най-рано в 3 след обиколка на клубове с музика на живо,където се потапяш в автентично изпълнение на джаз,няколко американки ни събраха погледа с гласовите си данни,хората си правят нон-стоп купони,всичко живо е по улиците до сутринта.Докато бяхме там успяха да украсят улиците за Коледа,такситата са евтини,не като в Бахрейн Whistling
Креми,наистина барът-дискотека в нашия хотел беше страхотен,мисля,че Brix се казваше,имаше много добра формация от Англия и Щатите, и всяка вечер почти на връщане от другите барове се разписвахме и там.
Обаче,всичко хубаво си има край,върнахме се и вече ни подхвана ежедневието,мен от първия ден с нов курс по арабски от снощи.
Много целувки от нас на всички ви. Hug Hug :hug

# 262
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Ноя, добре дошла! Hug
Радвам се , че сте си изкарали супер. Hug
болните оздравяха ли?
успех с арабския!

Мерси за Зайед! Да са ни здрави!
вчера за първи път върза 2 думи в едно и цял разговор си проведохме Laughing вече иска да учи и да запомня, не е като преди да отказва. заглежда се и в детските филмчета.

Креми, цунки на малкия сладур и скоро да оздравява.
Дани, вие къде сте пътували? че пак не съм разбрала Embarassed
лек ден от нас!

# 263
  • Мнения: 341
Water Lily,да ти е жива и здрава Сара и нека расте весело детенце!
Ноя,добре дошла HugОт разказа ти си личи че си останала много доволна от ваканцията.Ако може едни снимчици да ни пуснеш да изплакнем окото с тамошните красотите  ще е чудесно  bouquet
Момичета много са ви пораснали малчуганите.Колкото по-големи стават толкова по сладки стават.Да са ви здравички и да ви пълнят къщите.
Лека и спорна седмица на всички  bouquet

# 264
  • Мнения: 2 804
Добро утро !
Миме , ходихме до Испания .
Взехме от там по-малката сестра на съпруга ми .
Та от срядата ще ми е компания и помощ в къщи .
Ние сме много кисели-малката , щото и избиват зъбите  вече едното се е показало , но другото я мъчи все още .

# 265
  • Мнения: 1 184
Добре дошла Ноичка.
Е, каква беше тази ваканция? Забрави ни ти нас  Cry. Поне донесе ли ни по нещо за да ти простим дългото отсъствие  Twisted Evil. Много се радвам, че сте си изкарали супер, но можеше и нас да вземеш   Laughing. Нищо, другия път. Как са мъниците? Надявам се в къщи всички да са добре. Сега се включвай по-често да се оттъжим /не знам дали има такъв глагол  Rolling Eyes/.

Миме, че юнака е вече готов за детска градина. Да тръгва скоро, че мама и тати да имат малко време и да ни зарадват със сестричка  Twisted Evil. Хайде не се мотайте.

Оле, при нас вчера такъв дъжд се изсипа, че чак нямахме училище. Улиците бяха залети с вода и превозните средства не можеха да се движат. А сега се очертава да завали отново. Много се е начумерило и така сладко гърми  Laughing и поне захлади малко. Но и отново проблем - децата пак започнаха да подсмърчат. Абе няма да говоря повече.

# 266
  • Мнения: 341
Мира,много хубави клипчета си ни пуснала.Мен сега ми се отвори възможност че им ударих едно око.Ей това с Шрек най си ми хареса.  bouquet
Идваи по честичко при нас да ни казвш как я караш Hug

Елип,дано по скоро да се оправят малчуганите в къщи и всичко да си дойде по местата. HugТо не си е работа с това променливо време само вирусчета носи.
При мен сега спокоино на работа,4е голямо сърфиране му удрям из нета.Ако има желаежи да зповят на по следобедно кафенце

# 267
  • Мнения: 1 184
О, мила, присъединявам се с удоволствие  Hug. Особено тази сметанка отгоре така ме влече... Не знам какво ме е обхванало мен, но напоследък само сладории ми се ядат и пият. Това хормони ли са, що са, но никак не е ОК  Cry. Кантара вече съм го скрила, че да не го счупя  Twisted Evil.

# 268
  • Мнения: 341
Ох Елип аз пак съм другата крайност мила.От проклетия ли от кво ли не надавам нито грам  LaughingПробвах и с рецептата където Дани беше дала и пак нищо.Само като излезна в отпуск и заглаждам косъма Mr. Greenи придобивам човешки вид.Ама какво да се прави ще си ходя такъв хърбалет Wink

# 269
  • Мнения: 689
      Leleeeeeee,iskam i az kafenze!!!
 
Moje i bez smetana,4e o6te ne si vlizam v drehite-vpivat mi se Confused

MERSI na vsi4ki vas za pozdravite i pojelaniata!Mnogo ste mili!

Za 6tastie Sara e spokoino bebe-kakvato be6e i kakata-karmia ia denono6tno i uporito-a ako znaete kak mi se izliza...No nebilo dobre-4ak sled mesez...
 
Nai-posle gledah klipa za Burj Dubai-stignali sa do 75-ia etaj!!!3000 4oveka rabotiat denono6tno,no kolko etaja 6te e-neznam,kam 130 mai-ako niakoi znae da kaje!

                      imate li Kredor-moiat ne6to se skapa...

Общи условия

Активация на акаунт