Слънцезащита 2021 - VI

  • 68 424
  • 766
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 212
Аз пък само с маслен почистващ продукт + измивен гел успявам да почистя слънцезащитния крем с цвят на Биодерма, който ползвам. Доста е упорит. Но и по принцип харесвам този метод 😊
И за да не е спам, да похваля новата си слънцезащита  за лице - лека, хидратираща, без бели следи, идеална за под грим, не люти на очите, просто перфектна!
https://makeup.bg/product/538239/

# 181
  • Мнения: 591
С каква кожа сте? Лъщи ли?

# 182
  • Мнения: 1 212
Кожата ми е нормална към смесена, има леко лъщене, няма как, но с грим отгоре нямам проблем. Когато съм без грим, седи добре, за мен лично, просто дава супер хидратация и един 'напомпан' вид на кожата 😊

# 183
  • Мнения: 516
Някой с мнение за това :


https://makeup.bg/product/398790/

# 184
  • Мнения: 170
Здравейте!
Търся си слънцезащита за лице, която не е тонирана, както и за тяло. 50 фактор, такава с която нормално се хваща тен...
Имате ли препоръки?

# 185
  • Мнения: 2 013
MisS_Sunshine_, виж продуктите на А-Дерма Протект - с много хубав състав са...

# 186
  • Мнения: 1 973
Продуктът не съответства на състава. С този състав е Holika Holika Moisture Sun Gel

Holika Holika Mild Sun Lotion SPF50+
Т.е. физичен филтър - цинков оксид. Мисля, че е около $14-15.

# 187
  • Мнения: 253
Тази година си взех слънцезащитен продукт на Bioderma - Photoderm Bronz spf 50. До тук съм доволна, не изгарям. Много странно обаче, тази година 2 пъти съм била на плаж и двата пъти имам червени петна само покрай зоната на банския костюм. Първия път бяха 2 петънца и реших, че не съм се намазала както трябва. Втория път (вчера) бяха повече и още по-проявени. Дали правя някаква алергия към самия бански костюм? Не сърби и не дразни по никакъв начин. Изчезват до 3-4 дни. Някой имал ли е опит с подобно нещо?

# 188
  • Варна
  • Мнения: 1 742
Здравейте.Търся си слънцезащита за лице 50 фактор,за градско носене,без бронзиращ ефект и не тониран /да не оставя бели следи също/ и да има приятен аромат,а и да не е "тежка".Има ли такова чудо? До сега ползвах на Елеа и отговаря на всички критерии ,но аромата му ми не ми е много приятен за това си търся алтернатива.

# 189
  • Мнения: 39 240
Щом търсиш от този клас(Елеа) продукти, виж дали може да намериш слънцезащитния крем за лице на Сиен(Лидл)- 50 фактор, веган формула. Но, за протокола и той е с аромат.

# 190
  • Варна
  • Мнения: 1 742
Щом търсиш от този клас(Елеа) продукти, виж дали може да намериш слънцезащитния крем за лице на Сиен(Лидл)- 50 фактор, веган формула. Но, за протокола и той е с аромат.
Благодаря, ще потърся.Но явно не сте ме разбрала, никъде не съм написала, че търся определен клас, просто имам изисквания към продукта, които преди години съм намерила в Елеа. Сега търся нещо с което да заместя, но да е с хубав аромат.

# 191
  • 1444
  • Мнения: 1 054
Аз съм доволна от флуида на Гарние, не гарантирам за състав, но е доста приятен за ползване. Имам сходните критерии.
https://galen.bg/garnier-ambre-solaire-sensitive-advanced-face-s … spf50-40-ml?qty=1

# 192
  • Варна
  • Мнения: 1 742
Аз и тази година заложих на  това ,не изгарям, потъмнявам.Ползвам го в комбинация с кокосолис

# 193
  • Мнения: 5 994
И аз тази година купих Пиз Буин за плажа, 30 и 50 ф. - доволна съм. При мазане с 50 spf никога не съм получавала тен, а сега имам лек, хем съм правила два пъти плаж. Подновявайте по-често, че аз от мерак по водата не излязох цял час и леко поизгорях на гърба.
Докато от този продукт съм категорично недоволна - не ми се появиха нови пигменти петна, но всеки път по кожата ми избиват 2-3 червени петна като лишеи. Дадох го на ММ да се маже на плажа.
 

# 194
  • Варна
  • Мнения: 1 742
Това ми препоръчаха в аптеката за лице. Реших си проблема, без аромат е. Утре ще го тествам.

Общи условия

Активация на акаунт