Изпитани сайтове за парфюми - юни 2021

  • 70 091
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 357
Преди време няколко парфюма ми се развалиха въпреки доброто съхранение. Бяха тестери.

# 61
  • Мнения: 3 687
Много добра цена: Tiziana Terenzi Porpora



Последна редакция: ср, 02 юни 2021, 07:36 от Milen™

# 62
  • Мнения: 5 080
Интересни 30 тици
https://www.starcorp.bg/productbg/3143 - Lancome Maison Magnolia Rosae
https://www.starcorp.bg/productbg/3142 - Lancome Maison Pivoines Printemps
https://www.starcorp.bg/productbg/3141 - Lancome Maison Figues & Agrumes
Ако свършат и някой страда - парфюми шоп Wink
Аз пуснах божура, после анулирах, искам - не искам, не знам вече какво искам е положението.

# 63
  • Мнения: 3 687
parfimo.bg - промо код: ONLINEPROMO110 - 8лв. намаление при покупки над 110 лв.

# 64
  • Мнения: 317
Благодаря и аз за новата тема! Аз купувам и продукти и тестери, купувам това, което ми е изгодно и желателно да е с намаление или ползвам кодове. Изобщо не ме притесняват тестерите, дори и да са без капачка. Имам 3,4 такива. Важното е "сока".

# 65
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
На официалния сайт на Penhaligon’s има игра, '' match a pair '' познай 2 еднакви парфюма от портрет линията и го спечели безплатно, ако поръчаш за £75.
Получаваш 2 парфюма за £75. Мисля, че не доставят до България, но може да се пробва с превозвач. Лесно се познават, аз си взех 3 вече и днес пак ще пробвам. 🙂През моя линк ще получите и мини подарък. Аз отстъпка, ама вече си напазарих 😁
https://penhaligons.mention-me.com/m/ol/zt8bu-f208c8c6ea

Последна редакция: ср, 02 юни 2021, 21:01 от Джеронимо

# 66
  • София
  • Мнения: 542
Радика, благодаря за темата! Flowers Hibiscus
В последните дни на м.май направих поръчка от Парфимо на изключително бюджетни и хубави парфюми. За подаръчета по повод предстоящ, изпълнен с празници месец.
20-чката парфюмна вода на Клое Номад беше на най-ниската си цена от 29лв., а кодът за 7% си беше най-голямата отстъпка досега за по-голяма поръчка.
Утре ще са в офис, но ще ги взема в петък.
Скрит текст:

# 67
  • Франция
  • Мнения: 898
Получих си поръчката от parfumdreams. Двата продукта пуснати направо в кашончето, с един лист хартия покрай тях - как са пристигнали невредими от Германия си е цяло чудо. За подарък 0.03 мл пробичка на парфюм, лансиран преди 20 години, и мостра на козметика в саше - не знам на какво е, не чета немски.
Чудя се и аз защо пазарувам от тях, сякаш други сайтове не пускат оферти.

# 68
  • Мнения: X
Да похваля Starcorp. Писах съобщение във Вайбър за поръчка с желание да получа от физическия магазин. Веднага ми се обади собственикът, много внимателен търговец Simple Smile Доставка след час на цената от сайта + клиентска карта за 10 % отстъпка. Т.е. пак идват на цена от сайта, ако се вземат от магазина. Могат да се заявят и спрени и редки парфюми - изпълняват се и такива поръчки.

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Да похваля Starcorp. Писах съобщение във Вайбър за поръчка с желание да получа от физическия магазин.
Честно казано точно днес си мислех да направя същото.Сега дали ще е нахално ако и за помоля за тази услуга Flushed

# 70
  • Мнения: X
Да похваля Starcorp. Писах съобщение във Вайбър за поръчка с желание да получа от физическия магазин.
Честно казано точно днес си мислех да направя същото.Сега дали ще е нахално ако и за помоля за тази услуга Flushed
Едва ли ще е нахално, работата му е да продава. А и карта ще си вземете, за да излиза на онлайн-цената.

# 71
  • Мнения: 2 405

20-чката парфюмна вода на Клое Номад беше на най-ниската си цена от 29лв.
Скрит текст:
Тая сладка 20тичка е била в Парфимо и на 26лв,но аз я изпуснах. При всички положения тоя чудесен парфюм го искам в най-големия му размер, защото съм влюбена в него.
Днес обаче, пуснах поръчка от Парфимо. Пак 20тичка,31лв,има подарък тефтер Nomade, до изчерпване на количествата.

По темата. Нямам проблем да си купя тестер, стига да е с капачка. В противен случай бутилката ми "стои" някак незавършена:=)
Поглеждайки, назад към последните ми поръчки всичко ми е продукт- само малки бутилки, от 30мл.

# 72
  • София
  • Мнения: 5 362
Набързо да споделя впечатления. След полученият от мен злощастен употребяван тестер от Парфимо, го върнах,като до две седмици трябва да си получа парите.Похвал.
Нотино-поръчахме за приятелче на моят син за рд парфюм на Азаро, който беше с услуга гравиране. Доволни сме много, и бързо изпълнена поръчка. Но това, което ме озадачи беше, умишлено в събота ходих до Парадайс до магазина им. Идеята ми беше на място да избера аромат за младежа и да поръчам гравиране. Консултантката ми каза, че не може. Само от сайта. Абсолютен минус от мен за това, защото от сайта не всички парфюми,които стават за гравиране ги познавам и мога да поръчам с такава услуга. В крайна сметка Азарото ставаше, тествахме го в магазина и после го поръчахме онлайн с гравиране.
Парфюм бг- бързи и точни. Похвал. Добре опакован продукт.

# 73
  • Мнения: 632
Някъде да сте срещали Roberto Cavalli Serpentine?

# 74
  • Мнения: 456
Някъде да сте срещали Roberto Cavalli Serpentine?
Да, в Лили, беше добра цената.

Общи условия

Активация на акаунт