Лидл 152 - Юнска затопляща се (може би...)

  • 124 883
  • 3 022
  •   1
Отговори
# 3 015
  • София
  • Мнения: 11 707
Марчева, как се води пъпешът, който хвалиш..че те са 100 вида. Искам да взема утре. Дай още жокери, моля. 🙂
Ааа, с този въпрос ме заби......да ти го снимам освен има още в купата, ще взема да ти снимам и изрезките, още не съм ги смляла в боклука....................срам несрам, снимах го, пък ти си го търси-

Скрит текст:

# 3 016
  • Мнения: 10 210
😂 Ох, Марчева, развесели ме много. Обелката ще ми е полезна, другото нарязаното ще го сънувам, ама не знам как мога да го разпозная в магазина. 😁

И на мен не ми се чака..за да видя някоя Хамериканска седмица..примерно 🤫. Гащи взех, какво друго му трябва на човек. 😄 В тая жега не ми се яде нищо (освен пъпеша на Марчева)..даже и гащите са ми излишни. 🤪

# 3 017
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Ааа, ама нещо много нетърпеливи станахте! Едната иска юлска тема още преди да е свършил юни, другата искала брошура преди полунощ...глезли Stuck Out Tongue Closed EyesStuck Out Tongue Closed EyesStuck Out Tongue Closed Eyes  Хубаво, тема пуснах нова, за брошура още мъничко ще почакате лидълци да заредят новото линкче Simple Smile
Местим седянката тук Nature High BrightnessNature High BrightnessNature High Brightness

# 3 018
  • Мнения: 68 649
Соул, да не е тулуп-канталуп пъпеша?
Така го запомних името, от тулуп. Grin

# 3 019
  • Sofia
  • Мнения: 21 634
Ще се връщам, че взех сутринта от прасковите 714г (според моята везна, не се сетих да ги меря в лидл) на 2.29лв, ама видите ли в бележката имам 738г нектарини по 4.49лв Разликата в грамажа зарязвам, ама  цената...  

# 3 020
  • Мнения: 9 481
Ще се връщам, че взех сутринта от прасковите 714г (според моята везна, не се сетих да ги меря в лидл) на 2.29лв, ама видите ли в бележката имам 738г нектарини по 4.49лв Разликата в грамажа зарязвам, ама  цената...  

Е к'во - хубава е, ама в тяхна полза...що така все се случва? В Кауфланд същата работа..

# 3 021
  • София
  • Мнения: 14 687
.

# 3 022
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
  Хубаво, тема пуснах нова, за брошура още мъничко ще почакате лидълци да заредят новото линкче Simple Smile
Местим седянката тук Nature High BrightnessNature High BrightnessNature High Brightness

Общи условия

Активация на акаунт