Лидл 152 - Юнска затопляща се (може би...)

  • 124 888
  • 3 022
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Пак ли няма зареждане, кво става? Полупразни рафтове при нас Rolling Eyes Нямаше дори редовни асортименти...напр.от ония харт.кърпички в кутиите. Ни една.
Хляб нямаше, представете си.

# 1 021
  • Мнения: 1 026
Машина за сладолед рецепта днес и аз си взех една машина да не остана по назад 🤪 Моля някой сподели, че има вълшебна рецепта.
Във филиала Овча Купел имаше крем за лице SPF 50 със 30%.
Взехме манго, ананас, банани, домати, краставици, салата...
От другата седмица препоръчвам душкомплекта
Ще взема любимото скрамоца, прясно сирене,маскарпоне, бишкоти, плодовите зетски паучове и от тематичната седмица- замразен екзотичен микс, йогорт, крем сирене, десерт с кокосово мляко...........
Това май се сещам и не е малко🤪

# 1 022
  • София
  • Мнения: 2 051
Имам пакет замразени панирани калмари и скариди от италианската седмица, искам да попитам ако ги сложа във фурната дали ще станат, не ми се ще да ги пържа?

# 1 023
  • София
  • Мнения: 5 138
Днес пазарувах и аз с Лидл+. Маркирай телефона няколко пъти, но накрая пак не ми го е отчело, нищо че касиерката каза, че е станало. Нямам дигитална бележка. Някой може ли да ми покаже на хартиена бележка какво изписва, за да знам че ми е маркирано и Лидл+? Искам да участвам в играта за 400 ваучера, но трябва да съм сигурна, че са ми маркирали приложението.
Дигиталната бележка и скреч картата се е случвало и по-късно да дойдат. Ако сте взели нещо с Лидл+, долу на бележката пише : Вие спестихте хх.хх лева с Лидл+

# 1 024
  • Мнения: 3 417
Да ва питам къдя бяха сложени банските от днешната промоция .
Отидох в 14,30 и нямаше помен от тях . Даже и празен рафт или табелка поне . На преден план си бяха тези неща от понеделник.
Детски открих на втория ред.
Не им разбирам логиката на тези подредби . Лидл вече ми мяза на битак

# 1 025
  • Мнения: 9 124
Аз пък днес мръднах да върна надуваемата мида. Не знам защо, ама реших, че онова дето се сгъва е по-добро и него ще купя. Иначе ми харесваше и мидата. Питаха ме защо я връщам и се поколеба касиерката, а кутията дори не я бях отворила. Върнаха ми парите. Не взех термометъра, пак се чудих и обикалях, но... Нямаше тези чанти на колелца исках да видя и взема, ако ме устройва, никакви нямаше и преди не ги видях, но бях решила за днес ще ги пускат и не огледах тогава.
Взех последен пакет някакво печено месо от американската седмица на 9.90 и после реших, че може и да не е добро, та го върнах, обърнах се да видя за сладоледите и пак реших да рискувам, беше изчезнало. Пфууу гладен народ. Купих някакви карнарчета, кайма на промоция, луканка нарязана, глупости предимно обикновени неща и една ментичка засадена)) Някакви особени доматки имаше чери, като тези дето слагаме за зимнина , ама 5лв половин кило. Реших поне тях да пробвам, че с месото се изложих, та... Милде взех (поскъпнало е) и някакъв нарязан кашкавал на Пилос за сандвичи, големи парчета. За ръце нещо си за пръскане на Dettol за 5лв голяма опаковка, ножица за градина , бе какво видях нещо си...Нямаше много неща май, не знам защо от каталозите. Бедно ми се видя...нещо в Борово не зареждат, както преди. Нито новите бански ги имаше , нито нищо. Нямаше и хубави доматки, протеинов сладолед имаше обаче , но аз не съм толкова здравословна.

# 1 026
  • Мнения: 68 649
Имам пакет замразени панирани калмари и скариди от италианската седмица, искам да попитам ако ги сложа във фурната дали ще станат, не ми се ще да ги пържа?

Калмарите ги пека върху хартия за печене във фурната. На кръгчета които са, в пакет замразени.
За скариди не знам..не съм правила.

# 1 027
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
Днес си взех от така хваленото прясно сирене на Пилос,но ми идва една идея по-солено.Как да го обезсоля,като обикновено във вода или ще го разваля?

# 1 028
  • София
  • Мнения: 2 051
Еми опекох ги и аз във фурната, то е някакъв микс от панирани морски дарове, станаха екстра - харесаха ми.

# 1 029
  • Мнения: 10 210
Можеш да обезсолиш "прясното сирене", смело му слагай вода, нямаше проблем след това.

# 1 030
  • София
  • Мнения: 22 742
Преди 2 години си купих бански от Лидл и отидох рано сутринта. Само рака можеш да си сигурен, че ще си купиш бански.

# 1 031
  • Мнения: 35 110
Пак ли няма зареждане, кво става? Полупразни рафтове при нас Rolling Eyes Нямаше дори редовни асортименти...напр.от ония харт.кърпички в кутиите. Ни една.
Хляб нямаше, представете си.
Аз днес бях преди обяд. Беше паднала бомба. 4 човека зареждат млека, пренареждат витрини, не можеш да се разминеш от никъде

# 1 032
  • In transit
  • Мнения: 11 823
Аз моята машина за сладолед ще я връщам. Изобщо не върши работата. То такова обгрижване и накрая си замразих сладоледа директно. Съвсем лекоооо го сгъсти и охлади.

Много съм доволна от пъпеша канталуп. Чуден е! Доста скептична бях, че ще е зелен, ама не.

И при мен имаше проблем с лидл+. Два пъти ме накара да си чекна кода жената, защото се разпадаше нещо.

# 1 033
  • София
  • Мнения: 14 687
Да ва питам къдя бяха сложени банските от днешната промоция .
Отидох в 14,30 и нямаше помен от тях . Даже и празен рафт или табелка поне . На преден план си бяха тези неща от понеделник.
Детски открих на втория ред.
Не им разбирам логиката на тези подредби . Лидл вече ми мяза на битак
При нас нещата от понеделник си стоят под големите надписи - Ново от понеделник, тези от четвъртък на реда с надпис Четвъртък. Абсурд да са изкупили скъпите бански от днес.

# 1 034
  • Мнения: 2 147
Да ва питам къдя бяха сложени банските от днешната промоция .
Отидох в 14,30 и нямаше помен от тях . Даже и празен рафт или табелка поне . На преден план си бяха тези неща от понеделник.
Детски открих на втория ред.
Не им разбирам логиката на тези подредби . Лидл вече ми мяза на битак
От известно време е различно от преди. Нещата от понеделник си стоят на първия ред от нехранителните до края на седмицата, а тези от четвъртък стоят на гърба им на по-вътрешния ред. Не разместват първия ред в четвъртък. Така е при нас и го спазват.

Общи условия

Активация на акаунт