Отговори
# 825
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Някои не знаят значението, други не осмислят въобще. Но всички създават образ за пред някаква публика, на който всъщност не отговарят частично или дори напълно.
Илюзионисти... Grinning

# 826
  • Варна
  • Мнения: 36 631
Аз обикновено им скривам публикациите обаче то е повсеместно, братче...

Пример: Стрелецът може да ти е най-добрия приятел или най-лошия враг, зависи как се отнасяш с него.

Това го пише, разбира се, човек стрелец, нали, няма как да не се изфукаме колко сме специални.

А нима горното не се отнася за всички хора?!

# 827
  • Мнения: 19 969
Ще кажа дали е добро утрото след още 2 кафета.

Джемс, тез момъци по-добре да заложат на оригиналния клип, че на живо ама ич ги нема. Позахилих се на феновете азиатци на предна линия, радост по азиатски. Smile
ОригиналдЪ по-добре.
Скрит текст:


# 828
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Хай, това са генерализирани глупости. Подобни на тези, които се ръсят на кило в Звездобройския раздел.
Ясно е, че целта е биене по гърдите.

А ако някой те дразни с публикациите си, винаги има опция Unfollow... 😁

# 829
  • Мнения: 9 904
Като сте заговорили за фейса, едно от нещата, които не разбирам, но пък ме дразнят - смислен, мъдър цитат и под него кифленска снимка на собственичката на профила. Нерде Ямбол, нерде Стамбул.

Добро утро!

# 830
  • Мнения: 19 969
Нямам такива във фейса. Всичко си избирам, кого да виждам и кой да ми е "приятел". Ползвам предимно за работа и да следя обществени нагласи. Останалото скрол, скрол, триене.

# 831
  • Варна
  • Мнения: 36 631
Аз ги крия, Агенте, то затова във фийда ми излизат основно новини, страници, които следвам и 1-2 затворени групи, толкоз.

# 832
  • София
  • Мнения: 35 141
И задължителен собствен лайк на мъдрите мисли и снимката. Wtf?!

Мен мий студено и ми се ядат мекици.

# 833
  • Мнения: 3 732
Имам една приятелка на дъщерята във Фейса, 20 годишна, красива като фотомодел, мила и възпитана на живо, скъсва се да публикува секси рекламни снимки в преследване на някакви младежи, дето карат Мерцедеси и Аудита последен модел. Ей това  ме вбесява само в нюзфийда, ама няма какво да се направи.

# 834
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Когато FB профила на младо момиче изглежда по-скоро като портфолио (предимно "представителни" снимки, наблягащи на нейна милост), не е трудно човек да се досети какви са интересите на такъв човек.
Най-малкото бие на нарцисизъм. Grinning

# 835
  • Мнения: 7 966
ако караше ауди последен модел, на друго може би щеше да ти бие.. Joy

# 836
  • София
  • Мнения: 35 141
Па, аз най- представителните си тургам.

# 837
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
То сега вече не е модерно да се държи портфолиото във FB. За тази цел има Instagram и TikTok. Grinning

# 838
  • София
  • Мнения: 35 141
Аз съм олдкуул Joy

# 839
  • Варна
  • Мнения: 36 631
Ремонтираха ли те?

Общи условия

Активация на акаунт