Отговори
# 615
  • Мнения: 19 878
Е що пък балъци. Положението е уин-уин. Аз не ги карам насила.

# 616
  • Мнения: 9 871
Служебният лаптоп е в офиса. Служебната поща е само на него. Може да ми пишат в каквито часове искат. Няма да видя нищо, преди да отида там. Sunglasses
Лош пример дават, Лори. Нещо като: ето той се раздава, а ти що искаш да си ходиш още в 17.00 ч.

Случвало ли ви се е някой да ви праща мейли през нощта? Много невъзпитано. Ама бил свършил тогава, ам че аз тогава спя.
И ползвам опцията 'delayed delivery', при нужда.

Може да е искал да свършите заедно? Wink
Да ползва тогава 'отложен старт' Wink

# 617
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Вие нещо се майтапите. Аз спирам звук и интернет на телефона като си лягам. Оттам нататък ми е все тая кой кога е изпратил мейл или писал на вайбъра, аз ги виждам като седна на компа в офиса. В работно време.

# 618
  • Мнения: 17 407
Бази, бе, какво срамно да си кажеш, че си я докарала до там да не работиш. Ей ме мене, само ми плащат.

# 619
  • Мнения: 19 878
Е, аз работя, дори съм професионалист в работата си. Просто не ми се налага да лазя на някого, за да ми плаща, те си ме намират. Това беше поантата към Джемса, но става и така – не ми се налага да работя, те ми плащат. Дренче, перфектно включване. Heart

# 620
  • Мнения: 17 407
Ми, да довърша тогава. С особено мнение, направо осторожно по отношение на люде в изказвания, като туй, дето зачетох в по-горе. Наздраве за професионалистките, аз се пенсионирах.

# 621
  • Мнения: 19 878
Рано ми ѝ на мен за пенсия. Имам нужда нещо да ми раздвижва ума, но толерирам младите пенсионери. Simple Smile

# 622
  • Мнения: 18 299
Ели, абе да ти кажа, раздаващите се с имейли в странни часове будят всеобщо удивление, не се и случва често. Smile

При нас мерилото е по-друго. Губиш ли дела, и в три часа да пускаш имейли на хората, няма да ти се радват. Joy

# 623
  • Мнения: 9 871
Аршини, Лори, аршини ...

# 624
  • Мнения: 6 585
Аршини, Лори, аршини ...

Пак ли до измерванията опряхме? До 20-те сантиметра кога?

# 625
  • Мнения: 19 878
21 е размерът.

# 626
  • Мнения: 6 585
Кой размер? Да съм споменал размери? Питах за измервания.
Проучвания, с други думи.

# 627
  • Мнения: 8 937
И аз пращам имейли през нощта. Тогава обикновено ми остава време. Flushed

# 628
  • Мнения: 10 704
Добро утро !
Аз мейли гледам да не изпращам, предпочитам директната комуникация.
Време е за кафе и е петък .

# 629
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Аз се успах. Станах в 6,40 и действах по бързата процедура. Пих едно кафе набързо на крак вкъщи и сега на работа ще пия още едно, мързеливо и махнаджийски.

Общи условия

Активация на акаунт