Импланти

  • 1 907
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте, имам проблем  който трябва бързо да реша. Става въпрос за махане на зъби и поставяне на импланти. Имам проблем с липса на кост от едната страна, увеличен синус и пародонтоза от години. Взел съм няколко мения.   Половината от тях са от ЛЧХ с добра репутация - вадене, имплантиране на кост + лечение на синусите като първи етап. След време поставяне на временни зъби . След още няколко месеца в зависимост от състоянието се поставят вече основните зъби.
Вариант 2- Клиники от Варна,  3М Дентал - София и АЛ дентал Пловдив казват: вадене на зъбите и имплантиране на имплантите + времени зъби в рамките на няколко часа...........
Не коментирам цени а искам мнение  за това кое е по реално. Втория вариант е много превликателен но имам усещането че е маркетингов трик ( реклама)

Последна редакция: вт, 01 юни 2021, 19:59 от lz1yq

# 1
  • София
  • Мнения: 38 475
Не се връзвай на "бързи процедури".
Целият процес иска време.
Първо, ваденето.
После, зарастване.
После, имплантиране.
После чакане да видиш дали ще ти понесе.
Дори едно хубаво чене не можеш да сложиш без чакане. Това включва седене без зъби, предупреждавам!

Последна редакция: вт, 01 юни 2021, 20:03 от Rockstar

# 2
  • Мнения: 13 540
ММ приложи "втори вариант" и то преди повече от 15г., но само за един зъб. Вадене на зъб и веднага слагане на имплант.  Завърши всичко след 2 месеца, когато сложи коронката.

Последна редакция: вт, 01 юни 2021, 18:41 от Пролетно цвете

# 3
  • Мнения: 40 832
Не, че нещо, ама са иМпланти, а не иНпланти.

# 4
  • Мнения: 17
Не, че нещо, ама са иМпланти, а не иНпланти.
Благодаря за забележката, редактирано е вече.
Все ми се струва че варианта от лицево челюстните хирурзи стоматолози е верния. Но все пак ми се ще да имам мнението и за горепосочените дентални компании.

# 5
  • София
  • Мнения: 38 475
Зависи какво ти е състоянието на костта.

# 6
# 7
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Какво стана с имплантите?

# 8
  • Мнения: X
Здравейте, имам проблем  който трябва бързо да реша. Става въпрос за махане на зъби и поставяне на импланти. Имам проблем с липса на кост от едната страна, увеличен синус и пародонтоза от години. Взел съм няколко мения.   Половината от тях са от ЛЧХ с добра репутация - вадене, имплантиране на кост + лечение на синусите като първи етап. След време поставяне на временни зъби . След още няколко месеца в зависимост от състоянието се поставят вече основните зъби.
Вариант 2- Клиники от Варна,  3М Дентал - София и АЛ дентал Пловдив казват: вадене на зъбите и имплантиране на имплантите + времени зъби в рамките на няколко часа...........
Не коментирам цени а искам мнение  за това кое е по реално. Втория вариант е много превликателен но имам усещането че е маркетингов трик ( реклама)
Аз с две ръце препоръчвам Sky Dental Clinic в София. Доктор Маринов е един от най-добрите имплантолози в България. Отношението е страхотно, а резултатите са направо невероятно. Цените са високи, но хубаво евтино няма… според мен си заслужава да отидеш на преглед там и да видиш какво ще ти кажат.

Общи условия

Активация на акаунт