Седмокласници 2020/2021 - Тема 14

  • 31 777
  • 729
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 2 660
Хоби от пандемията са му тези джуджета. Вече имаме компания за две Снежанки.

# 511
  • София
  • Мнения: 1 895
Моля, отговорите на Дидева да се закачат на първа страница на следващата тема Simple Smile И този за черновите, и за двустранното писане и най-вече за пликовете, не за друго ама ме притеснява да не ни изостави точно като ще ни трябва да смята възможности за класиране Simple Smile
Дидева, поздравления за усилията в поредната Седмокласна!

Аз вчера бях извън нерви покрай младежа Sad При всички доста прилични резултати по разни състезания по география, май ще завърши с 5 в училище. И как не - две четворки на проекти от последната седмица... На проекти за домашно, хора...

# 512
  • Мнения: 19 303
Как черновата няма да може да се отделя! Струва ми се безумно.
Ох, колкото повече наближава, толкова повече започнах да се побърквам. Днес сънувах, че не съм намерила подходящи моливи за НВО.
А дъщеря ми сънувала, че съм организирала семейно изкачване на Еверест.
Не мога да разбера тези листи по мат. Имат по 1 страница за всяка задача, а не по 1 лист??? След последната задача има празни листи, което пак е добре, за да може да допише там.

# 513
  • София
  • Мнения: 334
Привет, група.

Подаване на документи за участие в приема на ученици по Наредба No 10/01.09.2016 г.05-07 юли 2021г.,вкл.

Какви са тези документи и как се прави тази дейност? Дистанционно ли се прави или трябва на място, къде?

Извинявам се, ако е коментирано!

# 514
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Ами това е т.нар. първо класиране...Излизат резултатите, редите желания и подавате документи за първо класиране 5-7 юли.

# 515
  • София
  • Мнения: 1 875
Нещо започна да ме присвива коремът - наближава НВО-то. За капак, наборът си е изгубил часовника - много е разсеян, много.
При нас качиха инструктажа на страницата на училището, мисля да го прегледаме заедно в началото на другата седмица. Днес взех и служебната бележка. Преди изпита ще е най-вероятно с приятели, както обикновено  -, мисля само да си легне по-рано, но не знам дали ще се получи.
magi_sveta, страхотно джудже, браво на младежа Kissing Heart

# 516
  • Мнения: 21 455
Не мога да разбера тези листи по мат. Имат по 1 страница за всяка задача, а не по 1 лист??? След последната задача има празни листи, което пак е добре, за да може да допише там.
Не се шашкай толкова. Всичко ще е наред. Четвъртокласниците се справиха, какво остава за по-големите. При положение, че на беловата се пише двустранно е един лист, а не една страница.
Подаване на документи за участие в приема на ученици по Наредба No 10/01.09.2016 г.05-07 юли 2021г.,вкл.
Какви са тези документи и как се прави тази дейност? Дистанционно ли се прави или трябва на място, къде?
Заявление за участие в класирането и евентуално медицинско свидетелство, ако е включена дори и само една професионална паралелка.
Можете да го направите сами по електронен път през профила на детето в системата или да отидете в училище център, гнездо или както там ще ги нарекат тази година и някой да го направи вместо вас. Например в област Бургас всички училища на територията на областта, които обучават ученици в VІІ клас, ще приемат заявленията на учениците за участие в І и ІІІ класиране.

# 517
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 605
Чета тук как провеждат инструктажи с децата или има насрочена дата за такива, качват на страницата на училищата, организират родителски срещи .... При нас освен служебните бележки, които раздадоха още предната седмица, нищо друго. Питах класната за инструктажа, накаква друга информация  - нищо не знае, на сайта - нищо. За пореден път си потвърждавам мнението за училището ни...

Последна редакция: ср, 09 юни 2021, 17:42 от zaek

# 518
  • Мнения: 4 133
медицинското  при записване или при подаване на документите е?

# 519
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
медицинското  при записване или при подаване на документите е?
На кое казвате "подаване на документи"?
Според мен е при записване след съответното класиране.

# 520
  • София
  • Мнения: 8 283
2018 се прикачваше задължително в системата,но май някой назад писа, че сега не е така.
Бяхме писали един ТУЕС за разкош (не че някой имаше интерес към него), беше харесал СГ, заради местоположението ... щях да припадна Joy (наследствен геодезист е през поколение, но е тотално скаран с техниката, ако не касае РС, но само като ползвател на хардуера)

Редакция:
Сетих се, че ако се изисква от системата, няма да пусне напред без файл.

Последна редакция: ср, 09 юни 2021, 13:26 от Desem

# 521
  • София
  • Мнения: 940
Как се прикачва? Сканира се и се прикрепя като файл?

# 522
  • София
  • Мнения: 8 283
magina, да или картинка/снимка, но можеш само един файл да закачиш... малко тъпо защото можеш всичко да закачиш. Когато детето е прието в паралелка, която го изисква, го носиш и при записването.

# 523
  • София
  • Мнения: 3 827
zaek, при вас пак са им дали бележките, а при нас нищо. Всичко са оставили за понеделник и вторник. През уикенда ще й правя аз инструктажа.
Маги, много е сладко джуджето.
И аз си пуснах отпуска за трите дни. Не, че ще ходя с нея, но на работа няма да съм ефективна.
Преди деня Х нищо конкретно няма да правим. Ако времето е хубаво и приятелките й не са до късно на училище сигурно ще излезе с тях.

# 524
  • Мнения: 1 829
Медицинско за какви случаи се вади?

Общи условия

Активация на акаунт