Какво ще купя отново - 4

  • 94 276
  • 735
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 417
Тази лимонада , съдържа натурален ябълков сок и бих се радвала да има и ябълка. Следващ път ще взема и от Лимон и Тархун

# 91
  • Мнения: 1 059
Оформящ клин от H&M. За първи път взимам и е много приятно.
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0278811011.html

# 92
  • Мнения: 8 507
Този крем за пети.Разкошен,покрай спирта с който се пръскам често през деня ,ми се напукват жестоко ръцете.Започнах да го ползвам и за нацепените места по ръцете,намазвам вечер до сутринта всичко е ок
Петите ми са много сухи и се напукват жестоко този крем ме спасява лятото

# 93
  • Мнения: 3 417
Не съм виждала подобен . От къде е закупен.

Ще купя отново кухненска хартия Санитекс / не можех да я намеря от години в близките вериги и съм щастлива , че се появи и най - вече че не съм имала някакъв завишен илюзорен спомен за нея.
Стана месец и май два се нервирам с кухненска хартия - първо тази от Лидл голямо руло . После пак от Лидл купена Зева .

# 94
  • София
  • Мнения: 1 161
Може ли снимка или марка?
Вчера го купих на редовна цена,чакам с нетърпение да го намалят за да пробвам и другите им видове.

# 95
  • Мнения: 3 417
Къде го има този сладолед .

# 96
  • София
  • Мнения: 1 161
само във Фантастико съм го виждала.

# 97
  • Мнения: 1 199
Този хумус ми е много вкусен. По принцип сама си правя, но скоро си купих за обяд в офиса, защото нямах време да си подготвя нещо и останах приятно изненадана. Зеленият е доста пикантен.

# 98
  • Мнения: 1 693
Червена леща "Natura". Страшно вкусна, с плътен вкус.

# 99
  • Мнения: 209
Емили,  бихте ли казали откъде купувате този зеления хумус?

# 100
  • Мнения: 1 199
Емили,  бихте ли казали откъде купувате този зеления хумус?
Разбира се, но едва ли ще бъда полезна, защото съм от Карлово и го купувам от квартален магазин, в който пазарувам редовно. Честно казано не съм го засичала в големите вериги. Simple Smile

# 101
  • Мнения: 209
Благодаря  , да наистина няма да мога да купя.

# 102
  • Мнения: 10 254
Не мога да пратя линк в момента, но ако потърсите "хумус mezete" с търсачката, излизат доста резултати. Аз купувах много хубав насипен хумус от едно магазинче близо до нас, но сега избягвам насипните храни, които няма да се обработват топлинно.

# 103
  • София, България
  • Мнения: 69
Дезинфектантите на марката ''Essentica''Pure са оправдано убиващи микроби и вируси. Не дразнят кожата, имат приятно ухание на лавандула и цента за такова качествос си струва.

# 104
  • Мнения: 1 059
Дезинфектантите на марката ''Essentica''Pure са оправдано убиващи микроби и вируси. Не дразнят кожата, имат приятно ухание на лавандула и цента за такова качествос си струва.
Как разбрахте, че убиват микроби и вируси?
Днес се регистрирахте с рекламна цел?

Общи условия

Активация на акаунт