Какво ще купя отново - 4

  • 94 798
  • 735
  •   1
Отговори
# 105
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Дезинфектантите на марката ''Essentica''Pure са оправдано убиващи микроби и вируси. Не дразнят кожата, имат приятно ухание на лавандула и цента за такова качествос си струва.
Как разбрахте, че убиват микроби и вируси?
Днес се регистрирахте с рекламна цел?
Че и "оправдано убиващи" - не е току-тъй като нас неоправдано да си трепем бактериите и вирусите! Ред требе в таа държава!!! JoyJoyJoy

# 106
  • Мнения: 751
Мнооого ми допадна.

# 107
  • Мнения: 4 348
Не мога да кача снимка, но се влюбих в Snakc day от Лидъл-  Снакс с вкус пиле, сладко чили и риган.
Единствено вкусът на оцет и сол не ми допадна. Досега си купувах тези на Чио, но категорично ги спирам. 😀

# 108
  • София
  • Мнения: 30 142


Станаха страхотни палачинки. Друго от рецептата, по която ги правя, не съм заменяла. Този път имах това брашно и го сложих. Не знам, дали е точно от него, но станаха разкошни.

# 109
  • Мнения: 10 210
Вероятно е от брашното, защото с всяко брашно тип "0" ще станат палачинки по-добри от обичайното. Но пък е с по-лоша хранителна стойност.

# 110
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 880
Вероятно е от брашното, защото с всяко брашно тип "0" ще станат палачинки по-добри от обичайното. Но пък е с по-лоша хранителна стойност.
Това защо?
Сега прочетох, че италианското брашно тип 0 е еквивалент на българското тип 500.

# 111
  • Мнения: 10 210
Има разлика. Вижда се и при готвене, не е нужна химична лаборатория. 🙂 А иначе защо - защото е тежко за храносмилане. Но не е по темата и не искам да ставам досадна. Има много информация в интернет.

# 112
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Няма никакви фибри. То затова и бухва много добре. Ние купуваме само типово.

# 113
  • София
  • Мнения: 30 142


Останах много приятно изненадана от тази непозната за мен марка сирене. Твърдо, не е безсолно, не е и твърде солено. Хареса се у дома.

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134


Останах много приятно изненадана от тази непозната за мен марка сирене. Твърдо, не е безсолно, не е и твърде солено. Хареса се у дома.

Киселото им мляко и изварата също са много хубави

# 115
  • Мнения: 10 210
Къде се продават продуктите на марката?

# 116
  • София
  • Мнения: 30 142
Къде се продават продуктите на марката?
Намерих го случайно във "Фантастико", защото сиренето, което обикновено консумираме, се продава във фирмени магазини и най-близкият беше затворен.

# 117
  • Мнения: 201
В сайта на фирмата има секция "Магазини" - там има списък къде се продават.

# 118
  • Мнения: 9 050
Аз не съм особено доволна от марката. Купих кашкавал. Киселееше. После пробвах с изварата им в кофичка. Изглеждаше много добре, но като я отворих, вътре имаше мухлясали участъци. Беше мухлясала в неотворена кофичка, в срок на годност, съхранявана в хладилник. Писах им, изпратих снимки. Никой не ме отрази.

# 119
  • София
  • Мнения: 30 142
Нищо друго на марката не съм опитвала, за мен е непозната марка, само сиренето визирам.

Общи условия

Активация на акаунт