Астрология - 20 тема (преди да попитате - прегледайте 1 пост)

  • 38 196
  • 739
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 261
Както Ви казахме в този форум (питате и в други), датата на подписа е важна.
За тържество с почерпка или ресторант не е чак толкова от значение.
Избраната дата за юли изначално не беше удачна от астрологична гледна точка. И това Ви казахме, някъде по-горе в дискусията.

# 361
  • Мнения: 1 517
Както Ви казахме в този форум (питате и в други), датата на подписа е важна.
За тържество с почерпка или ресторант не е чак толкова от значение.
Избраната дата за юли изначално не беше удачна от астрологична гледна точка. И това Ви казахме, някъде по-горе в дискусията.
Благодаря, че все пак се включвате, не очаквам лични прогнози, с лични карти и т.н. Исках да знам просто като ден...Важно, ми е наистина, щом питам, не се надявам на точни отговори и конкретни прогнози, но все пак за някакъв ориентир ...Може би ако наистина първоначалната дата не е била подходяща е имало причина да я изгубим, така се променя и дата за подписване и като цяло всичко....Сега подписването се очертава седмица преди 14 май или 10 септ.

# 362
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Защо не направите консултация с астролог. Има и онлайн. Щом Ви е важно, платете за нарочна консултация и времето на астролога.

# 363
  • Мнения: 2 475
Ако попаднете на калпав астролог, жална му майка на клиента.
И не само калпав. Трифон преди години обрисуваше много черни сценарии, много депресивни и деструктивни, а има задълбочени познания.

# 364
  • Мнения: 661
Както Ви казахме в този форум (питате и в други), датата на подписа е важна.
За тържество с почерпка или ресторант не е чак толкова от значение.
Избраната дата за юли изначално не беше удачна от астрологична гледна точка. И това Ви казахме, някъде по-горе в дискусията.
Благодаря, че все пак се включвате, не очаквам лични прогнози, с лични карти и т.н. Исках да знам просто като ден...Важно, ми е наистина, щом питам, не се надявам на точни отговори и конкретни прогнози, но все пак за някакъв ориентир ...Може би ако наистина първоначалната дата не е била подходяща е имало причина да я изгубим, така се променя и дата за подписване и като цяло всичко....Сега подписването се очертава седмица преди 14 май или 10 септ.

Без критика и упрек защо Ви е да избирате дата и човъркате кога е най-подходящо?!? Влюбени , щастливи, решили да сключите брак. Наслаждавайте се на всичко хубаво и не мислете кога, какво е подходящо. Дали да е Май или Септември? Оженете се Май и до Септември отидете на меден месец, бъдете щастливи и не мислете кога, какво и как е най-добре според звездите. В най-хубавите моменти от живота си не мислете какво и как а ги изживейте.Успех и щастие когато и да решите да сключите брак.

# 365
  • SF
  • Мнения: 21 172
Е, ти току-що отрече всякакви астрологически прогностики. Simple Smile
Защо й е дата? - защото така се прави. Всички дати са подходящи, но те искат да си изберат най-подходящата. Simple Smile
Ако разгърна дискусията, така, както ти си я изкарала извън темата "Астрология", сума народ, който много се обичаше и се вричаше, вече не се обича.

# 366
  • Мнения: 1 517
Както Ви казахме в този форум (питате и в други), датата на подписа е важна.
За тържество с почерпка или ресторант не е чак толкова от значение.
Избраната дата за юли изначално не беше удачна от астрологична гледна точка. И това Ви казахме, някъде по-горе в дискусията.
Благодаря, че все пак се включвате, не очаквам лични прогнози, с лични карти и т.н. Исках да знам просто като ден...Важно, ми е наистина, щом питам, не се надявам на точни отговори и конкретни прогнози, но все пак за някакъв ориентир ...Може би ако наистина първоначалната дата не е била подходяща е имало причина да я изгубим, така се променя и дата за подписване и като цяло всичко....Сега подписването се очертава седмица преди 14 май или 10 септ.

Без критика и упрек защо Ви е да избирате дата и човъркате кога е най-подходящо?!? Влюбени , щастливи, решили да сключите брак. Наслаждавайте се на всичко хубаво и не мислете кога, какво е подходящо. Дали да е Май или Септември? Оженете се Май и до Септември отидете на меден месец, бъдете щастливи и не мислете кога, какво и как е най-добре според звездите. В най-хубавите моменти от живота си не мислете какво и как а ги изживейте.Успех и щастие когато и да решите да сключите брак.

Благодаря! Може би просто от суеверие и понеже винаги се колебая и имам нужда от съвет Simple Smile

Последна редакция: ср, 15 сеп 2021, 12:54 от sladkoto_agi

# 367
  • SF
  • Мнения: 21 172
Не ти, Nana1777. Виж, че говоря за тебе в трето лице. Simple Smile Модератор ще изтрие това, защото не е по темата. Ако искаш, сами да се редактираме.

# 368
  • Мнения: 5
Здравейте,

В наталната си карта имам Т-квадрат:
- Сатурн (9 дом) квадрат Луна (7 дом)
- Сатурн (9 дом) квадрат Нептун (1 дом)
- Нептун опозиция Луна

През следващите 2 години ще имам следния транзит:
- Нептун (3 дом) квадрат Луна (7 дом)
- Нептун (3 дом) опозиция Сатурн (9 дом)

Тъй като четох някакви обезпокоителни неща за депресии и болести, бих Ви бил благодарен, ако споделите Вашето мнение за това какво бих могъл да очаквам от този транзит, който ще активира тази рожденна Т-квадратура.

Благодаря предварително!
Пламен

# 369
  • SF
  • Мнения: 21 172
От един транзит нищо недей да очакваш.
Не очаквай депресии, за да не си докараш някоя депресия, докато я чакаш.

Ето това не го разбрах:

 
Цитат

- Сатурн (9 дом) квадрат Луна (7 дом)
- Сатурн (9 дом) квадрат Нептун (1 дом)

- Нептун (3 дом) квадрат Луна (7 дом)
- Нептун (3 дом) опозиция Сатурн (9 дом)

Колко ти е широк 8 дом? Да не си роден близо до някой от полюсите?

# 370
  • Мнения: 5
Не, в България съм роден.
За домовете ползвам astro.com
Placidus система


От един транзит нищо недей да очакваш.
Не очаквай депресии, за да не си докараш някоя депресия, докато я чакаш.

Ето това не го разбрах:

 
Цитат

- Сатурн (9 дом) квадрат Луна (7 дом)
- Сатурн (9 дом) квадрат Нептун (1 дом)

- Нептун (3 дом) квадрат Луна (7 дом)
- Нептун (3 дом) опозиция Сатурн (9 дом)

Колко ти е широк 8 дом? Да не си роден близо до някой от полюсите?

# 371
  • Мнения: 661
Е, ти току-що отрече всякакви астрологически прогностики. Simple Smile
Защо й е дата? - защото така се прави. Всички дати са подходящи, но те искат да си изберат най-подходящата. Simple Smile
Ако разгърна дискусията, така, както ти си я изкарала извън темата "Астрология", сума народ, който много се обичаше и се вричаше, вече не се обича.

Esme, Не, не, съвсем не отричам астрологията Simple Smile Имах предвид да се наслаждава на хубавите моменти вместо да си блъска главата кога е най-подходящата дата. Както казваш всички дати са подходящи но те искат най-подходящата и това е тяхно право а аз се извинявам за спама все пак. Simple Smile

# 372
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Без карта и данни е безсмислено да се коментира.

# 373
  • SF
  • Мнения: 21 172
Esme, Не, не, съвсем не отричам астрологията Simple Smile Имах предвид да се наслаждава на хубавите моменти вместо да си блъска главата кога е най-подходящата дата. Както казваш всички дати са подходящи но те искат най-подходящата и това е тяхно право а аз се извинявам за спама все пак. Simple Smile

Не, не е спам точно. Говорим си приятелски, пък модераторите ще преценят дали тук е мястото. Няма как в тази тема да правим само хороскопи.
Извън астрологията, естествено, че трябва да пожелаем на хората здраве, радост и късмет!
Но елекцията в астрологията е именно, за да се избере дата, час на събитие, такива, че да се "напомпат" всички хубави пожелания.
Глобално, общо, обобщено, през погледа на Юпитер - за влюбените всички дати са подходящи. Според Чехов и всички възрасти са подходящи. Simple Smile
Но в картата има и други аспекти и планети, които посочват 14 май (например) за по-малко дъждовен ден от 14 юни (пак например) Simple Smile Иначе всякакви предупреждения, че по-важно от датата, е младите да се обичат, са си валидни и аз не споря за това. Ако двама души не се желаят, но си избират подходяща дата за сватба, не бих се и занимавала.

# 374
  • Мнения: 3 922
Попаднах на един руски сайт, в който са посочени най-подходящите дати за сватби през 2022 г.
Погледнах ги и мисля, че  горе-долу са съобразени  астрологично и могат да послужат за някаква насока и избор:
http://worldluxrealty.com/dni-dlya-brakosochetaniya-2022-blagopr … vye-po-kalendaryu

Въпросът с Т-квадратурата Нептун/Луна/Сатурн в 1-7-9 дом е много общ. Това, че ще е задействана от Нептун за няколко години не е фактор за "депресии и болести" . Може и да има такива, но само с тази откъслечна информация, нищо не може да се каже.

Последна редакция: сб, 18 сеп 2021, 05:38 от Greene

Общи условия

Активация на акаунт