Модни консултации (юни, 2021) - 56

  • 59 046
  • 938
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 6 332
Присъединявам се към съотборничката в националния спорт по снимане на витрини. Joy Снимах една нова рокля по повод скорошния разговор за тоаль дë жуи, но този път по замисъл направо цял гоблен.

Последна редакция: вт, 22 юни 2021, 14:42 от Barbabeau

# 661
  • София
  • Мнения: 17 815
Чудя се дали е за тук, но според мен е модно все пак. Simple Smile
Аз си намерих бежови сандали, но искам да им направя каишката около глезена червена. Дали има покривна червена боя за кожа, която би ми свършила работа? Някой пребоядисвал ли е?

# 662
  • Мнения: 24 467
Някои ателиета за химическо чистене предлагат пребоядисване на кожени изделия. Аз, лично, съм давала във фабрика за такива. Има специални бои.

# 663
  • Мнения: 2 445
Чудя се дали е за тук, но според мен е модно все пак. Simple Smile
Аз си намерих бежови сандали, но искам да им направя каишката около глезена червена. Дали има покривна червена боя за кожа, която би ми свършила работа? Някой пребоядисвал ли е?
Провери в магазините, където продават бои за художници.

# 664
  • Мнения: 2 104
Към края на юли сме канени на кръщене и за в момента съм в дилема какво да облека? За сега ми се върти в главата тази пола, но кое да обуя  - сандалите или обувките? А за на горе? Какво да си купя, тъй като май нямам нищо подходящо?


Сандалите са беж/нуд, а обувките са пудра и колкото и да се опитах да ги снимам, не мога да ги уловя ясно като цвят, и за това прилагам оригинални снимки

# 665
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 500
На този вид кафяво - пудрените обувки.

# 666
  • Мнения: 592
Аз бих обула сандалите с някакъв бежов/нюд топ, полата да е акцент.

# 667
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 424
Лятно време бих предпочела сандалите с някакъв изчистен топ с подобен на техния цвят.

# 668
  • Мнения: 2 104
До сега съм търсила оригиналната снимка на полата, защото тя не е точно кафяв, ами някакъв микс от различни нюанси на кафяво, сиво, лила, петрол иии и аз не мога точно да определя.
това е от сайта, а това моя снимка през деня

а тази от тази вечер

И аз клоня повече за сандалите, поради това че са по ниски.
Ще потърся нещо нюд и за горе.

Последна редакция: чт, 24 юни 2021, 11:58 от Pink Dress

# 669
  • Мнения: 3 640
Глас за сандалите. Simple Smile)

# 670
  • София
  • Мнения: 4 326
Полата е много хубава и много в твой стил. Със сандалите ще ти е по-удобно, а и са подходящи. Но обувките са по-готини - хем неутрални като цвят и затворени, хем с характер, леко грубовати.

# 671
  • Мнения: 2 104
Но обувките са по-готини - хем неутрални като цвят и затворени, хем с характер, леко грубовати.
Да си призная, че не съм ги обувала никога! Имам ги от две години и са в графата "ще ги обуя при повод". И други такива има дето си стоят по кутиите новички.
И точно с това ме грабнаха, че са с леко закачлива "кройка" и нежния си цвят.

# 672
  • София
  • Мнения: 13 837
Сандалите.

# 673
  • Мнения: 5 736
Имам ново перлено колие от естествени розови перли, което може да се носи като дълго едноредно или късо двуредно. Идея си нямам как и с какво да нося,а много ми харесва и ми е подарък от скъп човек. Дайте идеи, моля!

# 674
  • Мнения: 22 457
Сандалите за полата, определено.
Изчистен топ в някои от цветовете на полата. Аз бих заложила на зелено.

Общи условия

Активация на акаунт