Модни консултации (юни, 2021) - 56

  • 59 284
  • 938
  •   1
Отговори
# 915
  • София
  • Мнения: 39 057
Черно-бялото ми се бие с тигровото. Въобще тези ..неща са объркани на много нива.

# 916
  • Мнения: 22 524
Не бих обула подобни обувки, не заради тигровото, а самият модел като цяло. Тотално сбъркани са и пълно модно недоразумение. За комфорта не ми се говори на пръв поглед само. Simple Smile

# 917
  • София
  • Мнения: 6 728
Тигрово да, но тези сандали не.

# 918
  • Мнения: 523
Благодаря на всички дами за предложенията и за бързите отговори! Не се бях замисляла да съчетая синьо и червено, но със сигурност ще пробвам. Просто и двете сватби ще са много официални и не искам да изглеждам смешна. Пък и по принцип и на мен ми се иска да изпъквам, защото ще съм единствената мадама от семейството и на двете сватби ( като изключим, баби, лели, майки Innocent ) и искам гостите да си кажат, че в нашето семейство има и една хубава девойка, не само хубави момци. Laughing

# 919
  • Мнения: 8 937
Замислих се, че сребристо също ще стои добре.

# 920
  • Мнения: 1 546
Kmalik22, златни или сребърни аксесоари и обувки ще придадат завършеност на една бляскава визия.
Забавлявай се много и дано блеснеш като скъпоценен камък, момиче.

# 921
  • Мнения: 6 930
Тигров десен да, но наистина не пасва с това черно-бяло-сиво от подметката. А и самия модел е като сандал за тригодишни с точно тези изрязвания.

# 922
  • Мнения: 9 915
Кание Уест има изрязани yeezy-Та, които не ми допадат, но големият ми син ми казва, че би ги носил.  За негово нещастие сега не може да си ги позволи.
Пиказаните от Полина обаче са по-скоро недоразумение според мен. Десен, подметка, изрязана част...

# 923
  • Мнения: 6 187
То това е някакво сандало-маратонка недоразумение, иначе нямам против тигровото. Горната част бива, но не и подметката.

# 924
  • Мнения: 6 930
Обувките на Yeezy са ми ужасни по съвсем различен начин. Нищо от него не ми харесва...

# 925
  • Мнения: 7 898
Ще ги върна, да.
ММ каза - много си ретро. Това ми беше достатъчно. 🤣🤣🤣

Не можах да видя. За кой модел става въпрос? Аз съм абсолютен фен на bootcut и смятам, че подхождат на всяка жена.

# 926
  • Мнения: 3 640
Ще ги върна, да.
ММ каза - много си ретро. Това ми беше достатъчно. 🤣🤣🤣

Не можах да видя. За кой модел става въпрос? Аз съм абсолютен фен на bootcut и смятам, че подхождат на всяка жена.

# 927
  • Мнения: 7 898
Дънките са хубави. Възможно е да не ти седят добре, ако не са твоята дължина. Такива дънки не трябва са се скъсяват защото се изместват пропорциите и ако си по ниска и си взела по- дълги дънки, то тогава так където трябва да бъде коляното ти ще бъде много по- надолу.
Виж Левис имат такива дънки във. Всякаква дължина.

# 928
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
То това е някакво сандало-маратонка недоразумение, иначе нямам против тигровото. Горната част бива, но не и подметката.
И на мен изобщо не ми харесват.

# 929
  • Мнения: 7 898
Полина, няма седмица през която да не си купи обувки Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт