Модни консултации (юни, 2021) - 56

  • 58 809
  • 938
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 583
Такива в две части харесвам и нося. Черни, бели, шарени... Само да са ми удобни.

Последна редакция: ср, 02 юни 2021, 21:48 от G&B

# 31
  • Мнения: 3 396
Практикувам всякакви водни спортове и през по-голямата част от годината съм във вода. Имам много модели и цветове, но най-много ползвам цели бански с дълъг ръкав. Ето като на тези госпожи:




Това за по-нежни изпълнения - като реша да приличам на гимнастичка, с другите водни костюми съм в стил Станка Златева.

# 32
  • Мнения: 2 479
Също каткто Étoile, и аз предпочитам горно тип Бриджитка. Преди 5мес станах горда мама. Бюстът ми сега е наедрял заради кърменето, а коремът - е, има какво още да се желае. Та ми се наложи да си взема нов бански. Ето този е, като долното е дълбоко и с оформящ ефект:

И ето този, също с оформящ ефект. Якото ретро хаха:


Не знам дали е ретро, но гласувам с 2 ръце и с 2 крака за него.

# 33
  • Мнения: 7 898
Практикувам всякакви водни спортове и през по-голямата част от годината съм във вода. Имам много модели и цветове, но най-много ползвам цели бански с дълъг ръкав. Ето като на тези госпожи:




Това за по-нежни изпълнения - като реша да приличам на гимнастичка, с другите водни костюми съм в стил Станка Златева.
Много са хубави. Бих ги носила с удоволствие само ей така за гъзария Joy.
Не харесвам бански с банели и твърди чашки. Нося само триъгълници и долници с връзки.

# 34
  • Мнения: 19 673
И на мен ми останаха очите в банските с дългите ръкави. Бяла съм и предпочитам подобни, а и съм със спортно-момчешка фигура. Би ли дала линк, Аня?

# 35
# 36
  • София
  • Мнения: 6 726
Аз също не нося къси поли, но пък обожавам къси панталони, вероятно заради неудобството на късите поли и усещането, че всеки момент ще ми лъсне задникът. Днес отнесох това

Скрит текст:
От къде го отнесохте?

# 37
  • Мнения: 3 640
Какви са любимите ви модели бански? Покажете ни ги!
Нося само прашка за долнище. Мразя разликата с широк бански. После като сложа бельо и дупето ми е бяло.. 🤣 много е смешно за мен.
Да ви показвам няма. 🤣
А за горнището - твърда чашка, триъгълник... без претенции съм тук.

# 38
  • Мнения: 38
Дами, какъв цвят маратонки, освен бял ще си отива с тази нова придобвика?

# 39
  • Мнения: 3 396
Босилка,
Вторият е на Rip Curl. Смея да кажа, че са сред най-качествените изобщо.
https://www.ripcurl.eu/en/womens/clothing/swimwear.html?r=list&a … amp;p=10&s=12
https://www.blue-tomato.com/nl-BE/product/Rip+Curl-Searchers+Lon … k8uEaAg_OEALw_wcB

Може да погледнеш и Billabong, те също залагат на цветове и имат страхотни модели.

# 40
  • Мнения: 5 832

От къде го отнесохте?
От детския сектор на Пепко.😅

# 41
  • Мнения: 3 281
Скрит текст:
Дами, какъв цвят маратонки, освен бял ще си отива с тази нова придобвика?


Честита придобивка, може и с нещо бебешко розово или бежово. Зависи и от останалата част от тоалета ти, по едно време виждах много често снимки на рокли в това ярко розово комбинирани с ярко сини обувки. Може и нещо такова да пробваш с кецовете ако ти допада Simple Smile
Много харесвам и тези "прозрачни" маратонки, мисля че и с тях би си отивала.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 241
Един от любимите ми. Колебаех се дали да го взема и бях със сина ми, който спонтанно реагира, че съм страхотна като змия (родена съм в годината на змията)



Имам още поне 6 чифта, а предвид факта, че съм на плаж не повече от 5 дни годишно, е направо разхищение!

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 13 381
Стрина Калина, пръстенът на Булгари ли ти е?
Гащерезонът е страхотен и аз съм като теб: поли къси...дори нямам, но за къси панталони умирам.

rusevavv, аз бих заложила освен на бели кецове за чантата още и на:
Сребристи


Мента или тюркоаз


Турско сивьо


С две думи води се по дрехите си, чантата лесно ще я съчетаеш.

# 44
  • Мнения: 5 832
Стрина Калина, пръстенът на Булгари ли ти е?

Да, ама турско. 😄 Сребърен е и е на поне 14 години.

Общи условия

Активация на акаунт