Фън Шуй ІІ

  • 91 166
  • 996
  •   1
Отговори
# 930
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509

Това е доста добро метално коригиращо средство.
Монетите са от метал (Метал), кръгли (Метал), дупките са квадратни (Земя поддържаща Метал). Трябва само да сме сигурни, че това нещо издава метален звън.

Можете ли да ми обясните каква е разликата между пагода и чан? И дали пагодата на слона
http://bgfengshui.com/7/40/27.html

би ми свършила работа за предпазване от негативната енергия на 5тата жълта, нищо че не е с 6 висулки? Благодаря предарително!

# 931
  • Мнения: 9 095
пагодата са онези неща с много покриви, а чана ас онези висулки

# 932
              Прочетох за топки на здравето /Дракон и Феникс/  и мисля да си ги поръчам.Някой има ли ги и може ли да сподели за ефекта от използването им.

# 933
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Ами, пагодата всъщност доста прилима на чан - виж линка в предишния ми постинг.

              Прочетох за топки на здравето /Дракон и Феникс/  и мисля да си ги поръчам.Някой има ли ги и може ли да сподели за ефекта от използването им.

Да, и аз четох за тях  Grinning и точно се питах за ефективността им.

# 934
  • Мнения: 139
и аз имам един въпрос - как да активирам кариерата на съпруга ми?
Хубавото е, че всички в къщи сме западната група, а от Лилиан Ту прочетох, че северния ъгъл в хола е ъгъла на кариерата и там трябва да се действа в тази посока. Това обаче за всеки член от семейството ли се отнася защото мен ме интересува точно за кариерата на съпруга ми?


няма ли някой да даде съвет Praynig

# 935
  • София
  • Мнения: 2 019
и аз имам един въпрос - как да активирам кариерата на съпруга ми?
Хубавото е, че всички в къщи сме западната група, а от Лилиан Ту прочетох, че северния ъгъл в хола е ъгъла на кариерата и там трябва да се действа в тази посока. Това обаче за всеки член от семейството ли се отнася защото мен ме интересува точно за кариерата на съпруга ми?


няма ли някой да даде съвет Praynig

Това са две отделни школи. Можеш да ги използваш съвместно, но преди това се научи да ги разграничаваш.
dalala, Алексей добре ти е отговорил. Ще можеш и сама да си отговаряш на тези въпроси, когато си изясниш теорията на 5-те елемента. Разгледай пагодата, като материал, цвят и форма и ще разбереш какво въздействие оказва върху 5-тата жълта - земя.

# 936
  • Мнения: 139
това, че са различни школи ми е ясно, обаче кое да избера и как да ги съчетавам като има противоречащи се неща. В случая това за северния ъгъл ме устройва защото мястото ми пасва и мисля да сложа там шадраванче /по идея на Лилиан Ту/, но дали е правилно newsm78
Освен да пробвам, а пък ще видим дали ще има резултат

# 937

Можете ли да ми обясните каква е разликата между пагода и чан? И дали пагодата на слона
http://bgfengshui.com/7/40/27.html

би ми свършила работа за предпазване от негативната енергия на 5тата жълта, нищо че не е с 6 висулки? Благодаря предарително!

Слон символизира Земя, 5-те висулки са пак Земя. Тази пагода поддържа 5-цата.
Не става.

# 938
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
благодаря, разбрах тази логиката. А защо трябва да са 6 висулките? От къде идва 6-цата?

# 939
благодаря, разбрах тази логиката. А защо трябва да са 6 висулките? От къде идва 6-цата?

6 (и 7) се отнася към Метал.

# 940
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Благодаря много, сега съвсем ми се изясни.

# 941
  • София
  • Мнения: 2 019
това, че са различни школи ми е ясно, обаче кое да избера и как да ги съчетавам като има противоречащи се неща. В случая това за северния ъгъл ме устройва защото мястото ми пасва и мисля да сложа там шадраванче /по идея на Лилиан Ту/, но дали е правилно newsm78
Освен да пробвам, а пък ще видим дали ще има резултат
По-добре пробвай с шадраванче на изток и поработи върху офиса на мъжа ти.
dalala, щом нямаш чан можеш да използваш стенен часовник с махало ако имаш, пасва си в коридора или малка, бяла, кръгла, порцеланова чинийка с морска сол.

# 942
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Здравейте Simple Smile Преди време питах,но нямаше отговор,та пак да питам,ако може. В стаята а детето ще има скат,как да го неутрализирам. И другото е,че мъжа ми в офиса си стой на много кофти място куа-1,а гледа на запад и не може да се промени посоката. Благодаря предварително Hug

# 943
  • София
  • Мнения: 2 019
Можеш да уравновесиш енергията, като използваш осветление или високо растение, така че да насочиш енергията на горе и да се създаде усещане за височина.

# 944
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Можеш да уравновесиш енергията, като използваш осветление или високо растение, така че да насочиш енергията на горе и да се създаде усещане за височина.
Благодаря  bouquet,а за офиса на мъжа ми можеш ли да ми кажеш нещо

Общи условия

Активация на акаунт