Да направим нещо за Ружа и Валето !

  • 6 483
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105

И аз съм в кюпа! Аз си мисля че вече е късно за цветя за Валето, ами защо не вземем нещо за Алиса? Или цветя и нещо за Алиса?
Аз видях, че сте писали за банкова сметка, но от тук да пратя превод до Европа ще ми отиде сума пари за превода, чудя се дали американските мами да не се организираме локално и да пратим оттук просто нещо? Няма смисъл всички да пълним гушите на банката, като можем да ги дадем тези пари за малката.
Аз бих пратила и самостоятелно нещо на Ружа, но и нямам адреса..


Съгласна съм с теб да се организираме от тук.

И аз съм съгласна.

# 16
  • Мнения: 1 393

И аз съм в кюпа! Аз си мисля че вече е късно за цветя за Валето, ами защо не вземем нещо за Алиса? Или цветя и нещо за Алиса?
Аз видях, че сте писали за банкова сметка, но от тук да пратя превод до Европа ще ми отиде сума пари за превода, чудя се дали американските мами да не се организираме локално и да пратим оттук просто нещо? Няма смисъл всички да пълним гушите на банката, като можем да ги дадем тези пари за малката.
Аз бих пратила и самостоятелно нещо на Ружа, но и нямам адреса..



Съгласна съм с теб да се организираме от тук.

И аз съм съгласна.

Смятайте ме и мен.

# 17
  • Мнения: 7 091
Девойки, аз имам сметка на която може да съберем парите ( в момента е празна и няма нищо, не я ползваме) и мож еи през PayPal.  Ще напиша подробности ако искате, само в момента нямам време.
СПоред мен е удачно да съберем парите и да решим какво да и купим от тук и да го пратим директно, защото ако пратим пари сума ще отидат за превода. Американски мами, дайте идея по колко да съберем и какво да купим- за Ружа, Алиса или просто за цялото семейство. В момента тука има и много неща на разпродажба, знаете, може да вземем повече неща, може нещо по-голямо, кажете.
Също така някой трябва да ни даде адреса на Ружа ( на лични разбира се) за да може да пратим това, което купим.

# 18
  • Мнения: 393
Пишете и мене. Чакам инфо на лични. Наистина американските мами трябва да се организираме. Знам една бъдеща мама от Франция. Пиша си от време на време с нея по ICQ. Тя не пише в тoзи форум, а в "biberon".

# 19
  • Мнения: 619

И аз съм в кюпа! Аз си мисля че вече е късно за цветя за Валето, ами защо не вземем нещо за Алиса? Или цветя и нещо за Алиса?
Аз видях, че сте писали за банкова сметка, но от тук да пратя превод до Европа ще ми отиде сума пари за превода, чудя се дали американските мами да не се организираме локално и да пратим оттук просто нещо? Няма смисъл всички да пълним гушите на банката, като можем да ги дадем тези пари за малката.
Аз бих пратила и самостоятелно нещо на Ружа, но и нямам адреса..



Съгласна съм с теб да се организираме от тук.

И аз съм съгласна.

Смятайте ме и мен.


И мен.. Peace

# 20
  • Мнения: 2 825
И аз съм за звездичката, но наистина трябва по-бързо да се организираме. Дано някоя френска мама се включи и помогне с организацията.

# 21
  • Мнения: 815
Пишете ме и мен. Ще направя каквото е по силите ми.

# 22
  • Мнения: X
Добре, значи Тандоори поема организацията на американските мами ? Нали ? Благодаря Тандоори!

Чакаме някоя европейска мама да се престраши да поеме нещата със събирането на паричките на европейските мами.

Чакаме и да се обади някой, който е във връзка с Ружа. Дано и тя самата се обади скоро.

Ако имате още конкретни идеи - хайде да ги обсъдим !

Благодаря на всички които са съпричастни с идеята!

Дивиана, да заковем темата горе, как мислиш?

# 23
  • Мнения: 11 315
Мишенце, няма проблем аз да събера парите примерно на германките (миналия път май пак така беше - Шоши помни).
Дано се включи Ружето поне на някоя от вас да прати адрес и други нужни данни на ЛС, за да стане по-бързо.
И аз си мислех дали да не ковне Дивиана темата.

# 24
  • Мнения: X
Вечерница, благодаря ти! Hug

# 25
  • Мнения: 7 091
Аз ще пиша на мамите в американската тема да се уговорим  Peace В крайна сметка аз не разбрах някой има ли адреса на Ружа?
Кажете само мамите в Европа какво ще купите за да не се повтаряме?  Примерно вие може да купите звездата, ние нещо за Алиса, но въпроса е какво за самата Ружа да купим?

# 26
  • Мнения: 1 393
Tandoori, дай ако искаш да минем на лични (или още по- добре на емайли, защото така може да се праща до повече от един човек) с  каквото ще се уточняваме- с теб и с всички други момичета, които биха искали да се включат от US групата.
Аз сега ще ти пратя бележка.  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 7 091
Tandoori, дай ако искаш да минем на лични (или още по- добре на емайли, защото така може да се праща до повече от един човек) с  каквото ще се уточняваме- с теб и с всички други момичета, които биха искали да се включат от US групата.
Аз сега ще ти пратя бележка.  Simple Smile

Ок, писах в US temata  Peace

# 28
  • Мнения: 11 315
За тези, които не знаят, не са видели, не познават Ружа, но искат да направят нещо - Разказа на Ружа

# 29
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
съжалявам, но сега видях темата.

значи, парите ги получавах в плик и по банкова сметка, това с PayPal така и не ми стана  особено ясно. междувременно поръчахме и изпратихме букета, а парите продължаваха да си идват доста след това. разбира се, това не е важно, по-важно е да се знае със сигурност колко човека ще участват и да си държат на думата, защото предния път (много ми е кофти като го пиша) не всички изпълниха обещанието си. като се знае точната бройка може да се направи сметка и до каква сума можем да се разтеглим.


аз участвам.

Общи условия

Активация на акаунт