За тези, които четат любовни романи № 39

  • 52 943
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 348
"Tryst six venom" на Пенелъпи Дъглас вече е излязла. Почвам я! Няма да се спи!!! 🥳🥳🥳

# 16
  • Мнения: 552
Попаднах на филм wicked trilogy. Изглежда ми че е по книга , където естествено ще е в пъти по интересно. Някой знае ли нещо?

# 17
  • София
  • Мнения: 30 085
Скрит текст:
Да се запиша и аз за новата тема.
Бенет мафия на мен ми хареса, но както бях писала щеше да е по-хубава ако главната не припадаше постоянно.
Грешката на Ел Кенеди също ми харесва.
Напомня ми за Красиво безрасъдство на Шен - типични тийн са.
Скрит текст:
Книжно братство под прикритие на Адамс е като първата - весела, забавни ситуации и диалози. Идеална за разтоварване е.
Ох, аз още я мъча!

# 18
  • София
  • Мнения: 9 252
Благодаря за новата тема.

Тези дни прочетох https://www.goodreads.com/book/show/58119375-black-knight и мисля, че поне засега е книгата, която най много ми хареса от поредицата. Ужасно мъчно ми беше за Ким докато четях, не можех да разбера как никой не вижда знаците. Всъщност бях доста ядосана на Ксандър, защото той виждаше какво става, знаеше за проблемите й, но обсебен от собственото си объркване, предпочете да я тласне към ръба вместо да й каже голямата тайна /за която между другото се досетих каква може да е доста преди да я разрият/. Като цяло обаче много ми хареса.  Скоро смятам да видя и книгата за Ронан, макар че не знам защо той ми е леко скучен персонаж.

Сега почивам малко от поредицата и съм започнала https://www.goodreads.com/book/show/44804802-eleanor-grey минах около 60 % от нея, но не съм сигурна дали ми харесва засега, а по принцип много обичам авторката. В началото започна добре, посмях се, поплаках си, тийн версиите на главните бяха супер сладки, когато се подкрепяха. Възрастните от друга страна не съм сигурна, че харесвам. Особено Грей, който се е превърнал в точно това, което тийн версията му мразеше най-много. И не знам защо много ме дразни факта, че главният е лудо влюбен в покойната си съпруга, някак главната изглежда просто като заместител в тази история.
Елеанор и Грей е една от любимите ми книги на Чери, аз като цяло харесвам всички нейни.

# 19
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 977
Събота и неделя четох Любов като на кино .. миииии не ми хареса ..  а толкова обещаващо звучеше анотацията ..

# 20
  • Мнения: 81
Аз също прочетох "Британецът, но не ми допадна , отделно превода е машинален.
Сега започнах "Разгневеният бог", но също превода е ужасен и трудно се чете.

# 21
  • София
  • Мнения: 28 106
Аз също прочетох "Британецът, но не ми допадна , отделно превода е машинален.
Сега започнах "Разгневеният бог", но също превода е ужасен и трудно се чете.
Машинен може би? Едва ли е машинален.


В момента съм на това – https://www.goodreads.com/book/show/55310216-the-silencer
Прочела съм почти половината и още не мога да реша дали ми харесва.

# 22
  • Мнения: 499
Попаднах на филм wicked trilogy. Изглежда ми че е по книга , където естествено ще е в пъти по интересно. Някой знае ли нещо?
По книги е, да! Аз лично бях разочарована от филма, но книгите ми харесаха. Но просто си знаех, че след като съм чела книгите, филма няма как да ми хареса Confused Винаги става така.

# 23
  • Мнения: 552
Попаднах на филм wicked trilogy. Изглежда ми че е по книга , където естествено ще е в пъти по интересно. Някой знае ли нещо?
По книги е, да! Аз лично бях разочарована от филма, но книгите ми харесаха. Но просто си знаех, че след като съм чела книгите, филма няма как да ми хареса Confused Винаги става така.
Така си е книгата си е книга Simple Smile
Има ли ги книгите на български, не мога да открия нищо Sad

# 24
  • Мнения: 81
Аз също прочетох "Британецът, но не ми допадна , отделно превода е машинален.
Сега започнах "Разгневеният бог", но също превода е ужасен и трудно се чете.
Машинен може би? Едва ли е машинален.


Машинен исках да напиша, но телефонът ме е редактирал.

# 25
  • Мнения: 4 681
Благодаря за новата тема Flowers Hibiscus

Записвам се да ви следя, скоро не съм чела нищо за хвалене Joy доста книги излязоха и ми стоят на изчакване. Последно пробвах да чета "Разгневеният бог" на Шен, остана на 40% някъде , прелистих я по диагонал да видя какво се случва до края 😅 Това определено не е моята авторка и моята поредица като цяло , обичам тийн истории , но да са хубаво написани. Тук има някаква що годе добра първоначална идея , която се убива с ужасните диалози,  във всичките й книги четем само за "пениси" и "свирки" 🙄 а в тази си научих и нова дума "шпакла" 😂

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 295
Благодаря за новата тема.
Да си кажа какво съм чела и за да не се повтарям направо ще кажа, че харесах всички книги. В някакъв странен период съм, в който харесвам всичко, което прочета.
Прочетох Да съблазниш негодник и Да покориш лорд на  Сара Маклейн, за да съм готова като излезе третата. Първата май ми хареса с една идея повече. Втората се оказа предисторията на Чейс от другата поредица. Явно първо трябва да се чете тази поредица и после другата.
После четох Спароу  на Л. Дж. Шен .
После Кралят на номадите и Мрачен рицар на Девни Пери.  Главния герой от първата ме дразнеше на моменти, но го изтърпях. Много се зарадвах на героите, които се появиха във втората книга от предишната поредица. Само на мен ли ми се струва, че в тази поредица няма много секс сцени. Не че се оплаквам. Криминалния елемент е много интересен. Обичам такива книги. Нямам търпение за следващата книга.
Прочетох Двор от сребърни пламъци на Сара Дж. Маасл  Много се е оляла Сара със секс сцените. Никога не съм била голям фен на Неста. Едва и издържах фасоните. В тази книга малко повече ми допадна.
Сага чета трилогията на Стефани Гарбър за Каравала. Първата книга повече ми допадна. Доста объркано е всичко. Ще видя и третата книга как ще е.
Видях че ще правят сериал по Академия за вампири от Ришел Мийд. Не знам дали да се радвам или да плача https://deadline.com/2021/05/vampire-academy-series-adaptation-j … acock-1234760229/ Страх ме е какво ще измислят.

# 27
  • Мнения: 3 978
Те и филм направиха по първата книга, но Хич не беше добър. Така и не направиха втори.

# 28
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 761
Прочетох "Нежно спасение"  - Джули Гаруд. Хареса ми, точно от такова четиво имах нужда - леко, без прекалени драми, без мудни действия и протяжни описания, и ,естествено,  "и заживели щастливо".
Вчера си взех двете книги на Ел Кенеди. Както и очаквах, след панаира Сиела ги пуснаха електронно. Знам, че са колежански, дано да ми допаднат.

# 29
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 791
Прочетох "Нежно спасение"  - Джули Гаруд. Хареса ми, точно от такова четиво имах нужда - леко, без прекалени драми, без мудни действия и протяжни описания, и ,естествено,  "и заживели щастливо".
Вчера си взех двете книги на Ел Кенеди. Както и очаквах, след панаира Сиела ги пуснаха електронно. Знам, че са колежански, дано да ми допаднат.
На мен ми харесаха.

Общи условия

Активация на акаунт