За тези, които четат любовни романи № 39

  • 53 179
  • 743
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 3 777
От Братството на черния кинжал на Дж. Р Уорд най-много ми харесаха първата и третата - за Рот и Заедист. Мисля, че първата е "Тъмна любов". Изчетох всички, издадени на български и сега почвам да търся останалите на английски. Не знам откъде да си ги сваля, но ще се поровя.

# 601
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
От Братството на черния кинжал на Дж. Р Уорд най-много ми харесаха първата и третата - за Рот и Заедист. Мисля, че първата е "Тъмна любов". Изчетох всички, издадени на български и сега почвам да търся останалите на английски. Не знам откъде да си ги сваля, но ще се поровя.
използвай линкчето "Книги на английски" на първа страница - там ще ги намериш всичките и от тази и от свързаните поредици Simple Smile

# 602
  • Варна
  • Мнения: 2 312
Аз прочетох Каравал, Легендата и Финал на Стефани Гарбър. Първа и трета книга най ми харесаха. Втората е от името на малката сестра, а на мен тя не ми допадна и като добавим нещо като любовен триъгълник, който се заформи около нея.  Третата е от името и на двете сестри. Много бързо я прочетох и беше интересна.

# 603
  • София
  • Мнения: 3 777
От Братството на черния кинжал на Дж. Р Уорд най-много ми харесаха първата и третата - за Рот и Заедист. Мисля, че първата е "Тъмна любов". Изчетох всички, издадени на български и сега почвам да търся останалите на английски. Не знам откъде да си ги сваля, но ще се поровя.
използвай линкчето "Книги на английски" на първа страница - там ще ги намериш всичките и от тази и от свързаните поредици Simple Smile

Много ти благодаря. Свалих всички и сега имам до Коледа да си чета.
А подобно на Братството на черния кинжал, друга такава поредица бихте ли ми препоръчали

# 604
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
А подобно на Братството на черния кинжал, друга такава поредица бихте ли ми препоръчали
на такава не съм попадала, иначе и други вампирски има там по ефира, но те не се доближават до тази, освен факта, че уж има вампири Grinning и на мен ми седят и ме чакат и братството и ангелите, и наследството, че и първата й книга от новата поредица за върколаците Simple Smile

# 605
  • София
  • Мнения: 546
А подобно на Братството на черния кинжал, друга такава поредица бихте ли ми препоръчали

Аз харесвам на Ребека Зенети поредицата "Тъмни пазители". Има фен превод на три или четири части (поне аз само тях намерих).

# 606
  • Варна
  • Мнения: 2 312


🔥🔥🔥 Ето я, стига тормоз 🙂 Новият самостоятелен роман на Л. Дж. Шен "Игра с огъня" излиза до седмица в превода на Евелина Пенева и с пламенна корица на Фиделия Косева. 🔥🔥🔥

Ето и малко повече:

Разбито момче напът към самоунищожението.
Момиче, дамгосано с пламък, без посока и надежда.
Любовна история, изтъкана от тайни, написана с болка и запечатана с лъжа…

Грейс Шоу и Уест Сейнт Клер са пълни противоположности. Тя е особнячката, съпътствана от съжалителни погледи, чието минало поражда единствено присмех. Той е мистериозен, студенокръвен и порочен побойник, който си изкарва хляба с нелегални боеве.
Тя е невидима за целия свят. Той е обожаваното от всички лошо момче.
Когато Уест нахлува със своя мотор в тихия живот на Грейс, тя не може да реши дали той е неочакван дар от съдбата, или поредният кошмар. Защото знае, че освен ръмженето на двигателя и миризмата на бензин с него идват и куп неприятности.
Но колкото по-силно тя го отблъсква, толкова по-неустоимо той я привлича.
Както пламъкът привлича пеперудата, Грейс се влюбва в най-желаното момче в града. И може би не знае много за живота, но знае следното:
Ако човек си играе с огъня, рано или късно пламъците поглъщат сърцето му.

# 607
  • Бургас
  • Мнения: 7 309
В z books качиха новата книга на Ел. Кенеди

# 608
  • Мнения: 347
Здравейте, търся любовни книги със силен мъжки образ - някакви предложения?

# 609
  • Мнения: 90
Здравейте, търся любовни книги със силен мъжки образ - някакви предложения?

Веднага ми изниква Играта на Бренда Джойс:) или пак нейна - Виолетов огън..

# 610
  • София
  • Мнения: 28 559
На Кристен Ашли мъжките образи са такива.

# 611
  • Варна
  • Мнения: 2 312
Сиела пак са изумили читателите си. Пуснали първа книга от някаква трилогия с заглавието на втората книга от трилогията Laughing
Аз прочетох тази трилогия https://www.bard.bg/series/?id=168 Хареса ми. На моменти малко предвидими ми идваше, но лесно се четеше.

# 612
  • София
  • Мнения: 9 294
Ако на някой му се чете силно пристрастяваща любовна история, препоръчвам: Twisted Love и Twisted Games на Ana Huang. Уникални ❤

# 613
  • Мнения: 61
Ако на някой му се чете силно пристрастяваща любовна история, препоръчвам: Twisted Love и Twisted Games на Ana Huang. Уникални ❤
Има ли нейни преведени книги на български?

# 614
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Сиела пак са изумили читателите си. Пуснали първа книга от някаква трилогия с заглавието на втората книга от трилогията Laughing
Хриси, за коя поредица става въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт