Абонаментни кутии в България - Тема 17

  • 54 501
  • 741
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 283
В такъв случай ще им пиша на good box. Много странно. Рекламират продукт, който реално не се предлага за продажба.. .
Някой може ли да ми даде линк към NATURALLY, които имаха безсулфатен шампоанс кафе в мартенската на good box? Косата ми разкошна с него!
И аз съм очарована от шампоана и аз го търсих и го няма :/

# 151
  • Мнения: 3 638
Аз купих втора кутия за март и тъкмо почнах втория шампоан.
Той е български, възможно е да е произведен специално за кутията.
Сподели после какво са отговорили от Goodbox
Аз поръчах you are worth it май
 В момента е с 3 бонус продукта

# 152
  • Мнения: 2 872
По повод ситуацията с този шампоан - исках да си купя от Belle Box стига за пъпки и им писах да ме насочат от къде и отговорът им ме шокира - не знаят...
Смисъл...целта на кутиите не е ли именно да ти дават да пробваш продукт, който ако харесаш, да си купиш пак...
Много съм разочарована

# 153
  • Мнения: 283
Аз също си мисля, че целта трябва да е точно тази. Ще видим какво ще кажат от goodbox.
А дори шампоанът да е произведен специално за кутията, аз въобще не намирам страница с техни продукти освен на едно място няколко течни сапуна. Все едно тази марка не съществува.
По повод ситуацията с този шампоан - исках да си купя от Belle Box стига за пъпки и им писах да ме насочат от къде и отговорът им ме шокира - не знаят...
Смисъл...целта на кутиите не е ли именно да ти дават да пробваш продукт, който ако харесаш, да си купиш пак...
Много съм разочарована

# 154
  • Варна
  • Мнения: 1 759
Аз също си мисля, че целта трябва да е точно тази. Ще видим какво ще кажат от goodbox.
А дори шампоанът да е произведен специално за кутията, аз въобще не намирам страница с техни продукти освен на едно място няколко течни сапуна. Все едно тази марка не съществува.
Аз това открих за марката ,че е на Христина явно дъщерна марка и до там.Нито един продукт от това което е било в Гуд бокс до сега на Нейчъръли не намерих. http://kozmetikahristina.com/search.html?phrase=naturally

# 155
  • Мнения: 1 398
Това са много популярни напоследък стратегии в бг козметиката. Кремовете на баба Дони например се продават на цени от 40-50-60 лв., а ги произвежда една българска марка, чийто кремове са по 5-6 лв. Продуктите са едни и същи като състав, просто се поднасят в лъскави кутийки и баба Дони се снима с тях.
Утре ще потърся как се казваше марката, че я забравих...
Сигурно и с този шампоан е така, измисля се тази марка, а продуктите са аналог на продуктите на Hristina - между другото за мен това е една от най-боклучавите бг марки, учудващо е, че шампоана е ok.
Целта на кутиите е собствениците им да си намерят възможно най-евтината стока, за да им излезе сметката, много рядко се рекламира нещо у нас по този начин... В Европа - да, но ние не сме им пазар.

# 156
  • Мнения: 35 967
Това са много популярни напоследък стратегии в бг козметиката. Кремовете на баба Дони например се продават на цени от 40-50-60 лв., а ги произвежда една българска марка, чийто кремове са по 5-6 лв. Продуктите са едни и същи като състав, просто се поднасят в лъскави кутийки и баба Дони се снима с тях.
Утре ще потърся как се казваше марката, че я забравих...

ще се радвам да я намериш, защото ми стана интересно
информацията на сайта е някак недостатъчна - доста завоалирана и неясна, а екипът е от три дами, за които не пише нищо реално - коя с какво се занимава имам предвид
кутийките наистина изглеждат хубави

Последна редакция: пн, 21 юни 2021, 09:55 от bubanka

# 157
  • Мнения: 1 398
Бях сравнявала преди състава, мисля че ето тези кремчета са точния аналог на кремовете в розови бурканчета на Dony cosmetics https://revivecosmetics.eu/bg/product/88/86/La-Vita-Roses-Face-C … am-+-Eye-Ceram-60 беше преди доста време, може и да не бяха конкретно тези, но със сигурност беха едни от евтините на марката.
Услугата се казва private label - https://revivecosmetics.eu/bg/private-label

# 158
  • София
  • Мнения: 1 914
Интересно. Тази марка Ego също ми се беше сторила съмнителна. Бях търсила информация, тъй като я слагат в YouAreWorthIt кутиите.

Кибрит са пуснали в продажба кутията за юли.

# 159
  • Мнения: 40
Момичета,кой Cocosolis sun tan & body oil бихте ми препоръчали най-много?

# 160
  • Мнения: 307
Момичета,кой Cocosolis sun tan & body oil бихте ми препоръчали най-много?

Choco - страхотен аромат на шоколад ❤

# 161
  • Мнения: 13 932
На мен не ми харесва много аромата, странен ми е.

# 162
  • Мнения: 1 336
Момичета, някой има ли отзиви за яйцето на Тони Моли? Лейди бокс са пуснали лимитирани издание с 5 най- харесвани продукта от предишни кутии, но е на късмет какво ще ти се падне. Аз преди изпуснах яйцето, а ми беше любопитно.
А олиото за тен с манго на Кокосолис преди или след слънцезащитния продукт го нанасяте?

Последна редакция: пн, 21 юни 2021, 17:40 от OliaMirchovska

# 163
  • Мнения: 889
Някой питаше за шампоана с кофеин от Good box. Намерих си листовката от кутията, там е даден този сайт като място, от което може да се купи шампоана www.sezmarcollection.com. Аз изобщо не намирам такъв продукт там.

# 164
  • Варна
  • Мнения: 1 759
Кокосолиса го слагам след слънцезащитния,не съм се замисляла до колко е правилно и как е всъщност.
Сезмар са пак на Христина подмарка, на шампоана пише Лимитед едишън,може да е специално за кутията,чакам да споделите отговора от Гуд бокс.
Сега ми излезе реклама на Кибрит утре в 12:30 в лайф в Инстаграм  ще можете да надникнете в кутията за юли,темата май и там ще е кафе,в Кутията на Гуд бокс за кафето имаше талон за отстъпка на Дабов кафе,май нещо тяхно ще има в кутията.Аз няма да мога да гледам,разчитам на вас да споделите после.


☕️ Аромат на #кафе, който носи в себе си история 👉 това те очаква в новата специална кутия, която създадохме в партньорство с българския бранд DABOV Specialty Coffee . ♨️
🙀 Ако си нетърпелива да разбереш какво сме ти приготвили, то можеш да си сред ПЪРВИТЕ, които ще надникнат в нея! 🎥
🤫 Как❓
👋 Присъедини се към нас в специален Live в Instagram страницата на DABOV Specialty Coffee, утре от 12:30 часа ⏰
💃 Очакват те изненади с неповторим аромат на кафе...

Последна редакция: пн, 21 юни 2021, 20:02 от Daisy_D

Общи условия

Активация на акаунт